Овај Шомијев списак није тачан што се тиче датума одигравања утакмица... 1. Марта је дерби на Маракани, а онда све те текме померај у зависности од дербија. Значи, у Зрењанин се вероватно иде 8. или 9. Марта итд. Е сад, ја сам чуо да ће се једна среда у Марту искористити за ванредно коло... Али за ово сам само чуо и то не из баш поузданог извора.
Тако да ако не буде ванредног кола до 15. (а можда га уопште неће ни бити у Марту, кажем не знам) онда значи да је тог викенда (15. и 16.) утакмица са ОФК Београдом на нашем стадиону. А што се тиче одбојке, даће се мишљење, кад дође време за то, као у случају одбојкашица и одбојкаша недавно. Битно је доста и који су термини фубала и одбојке, да ли се поклапају... То тек следи.

Да ли је неко чуо нешто о смањењу казне?Пошто ми је друг рекао да је видео на нету да Заједница суперлигаша заседа у понедељак и доноси коначну одлуку да ли ће се дерби играти са публиком или без.

Па чим се нешто дозна поводом тога,наравно да ће неко већ написати.
Шта си запео...
Але але Оооо Џомбу карамо, Џомбу карамо...

Јбг брате није то мала ствар

Данашњи новински текстови доносе размишљања челних људи Заједнице прволигаша о смањењу казне Звезди, тако да је све извесније да ће се дерби играти пред публиком, али Звезда треба да да гаранције да ће све бити у најбољем реду...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

То значи и у име гробара, а на свакој утакмици покидају бар пар стотина столица на јужној трибини. Ту требају и гаранције и њихове управе !?
У супротном се опет може нешто пришљамчити "лошој организацији" од стране домаћина - Звезде
Срце на терен ...

Quote from: "dadax"Ту требају и гаранције и њихове управе !?
Њихов председник Караџић је у једном интервјуу јасно дао до знања јавности да жели дерби без публике.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Pijanac"
Quote from: "dadax"Ту требају и гаранције и њихове управе !?
Њихов председник Караџић је у једном интервјуу јасно дао до знања јавности да жели дерби без публике.
Брате, без обзира колико смо ми лоши они имају страх од нас, па 10-ак година их злостављамо. А и знају да ови наши инвалиди на терену без Севера немају ама баш никакве шансе, јесте да је ниско, али га разумем.

Quote from: "Igor_RS"
Quote from: "Pijanac"
Quote from: "dadax"Ту требају и гаранције и њихове управе !?
Њихов председник Караџић је у једном интервјуу јасно дао до знања јавности да жели дерби без публике.
Брате, без обзира колико смо ми лоши они имају страх од нас, па 10-ак година их злостављамо. А и знају да ови наши инвалиди на терену без Севера немају ама баш никакве шансе, јесте да је ниско, али га разумем.

смрад искомплексирани.што се тиче дербија постоје реалне шансе да ће да буде са публиком,ал још није сигурно ништа пошто се пита и полиција која је наравно за празне трибине

Видели смо шта значи дерби без навијача...
Ал' изгледа да је СТОКИ из ФСС то небитно  :zbunjen

Што се тиче Пакистана, њихов председник је изјавио да ће првенство бити нерегуларно ако се дерби буде играо са публиком, а Јокановић је изјавио да би волео да се игра пред пуним стадионом, јер у супротном то није прави дерби...

Свака част Јокановићу на тој изјави али трагикомично да је један говори једно а други друго а овамо су као велики клуб...

То је зато што свако има своје ја, своје мишљење. Не морају сви да мисле једно те исто.

Иначе, дерби се неће одиграти са публиком.  :bes
Да очекујемо неко полуфинале или финале у купу са Мишевима.  namigivanje

Биће и трећи круг у овој сезони, ако да Бог да их дечекамо на маракани.
ЈЕБО ВАС ДЕРБИ ОВАКАВ ЈЕБО ВАС ДЕРБИ

Quote from: "rukometas_bg"Биће и трећи круг у овој сезони, ако да Бог да их дечекамо на маракани.
По постојећем систему такмичења дерби у трећем кругу би се играо на Маракани једино у случају да их до краја другог круга престигнемо на табели. У трећем кругу ће први дочекати другог.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Једном мишеви...заувек мишеви

требало би предложити масовно окупљање на дан утакмице испред стадиона...или  фудбалског савеза... ови оркестрирани напади на Звезду и Делије.. се настављају и даље... а првенство је већ  одавно постало нерегуларно...

Quote from: "Коди ЦЗ"требало би предложити масовно окупљање на дан утакмице испред стадиона...или  фудбалског савеза... ови оркестрирани напади на Звезду и Делије.. се настављају и даље... а првенство је већ  одавно постало нерегуларно...

мислим да не може да се окупља испред стадиона јер да може то би се урадило и против базела, па и против борца

Quote from: "Pijanac"
Quote from: "rukometas_bg"Биће и трећи круг у овој сезони, ако да Бог да их дечекамо на маракани.
По постојећем систему такмичења дерби у трећем кругу би се играо на Маракани једино у случају да их до краја другог круга престигнемо на табели. У трећем кругу ће први дочекати другог.

Можеш нама смртницима који немамо појма да објасниш како ће се играти тај трећи део.....рецимо ако будемо други или трећи или који већ коме гостујемо а коме смо домаћини тј. којим позицијама.....ако наравно знаш како иде.....позз и хвала унапред..... namigivanje

Ја мислим да је најбоље отићи на тренинг пред дерби!
Фудбалерима ставити до знања шта се од њих очекује и дати им додатни подстрек за победу,а фудбалској мафији показати колико смо предани свом клубу и колико смо организовани.Показати им да је ''наша љубав јача од њихове мржње''!

Quote from: "bjcz"
Quote from: "Pijanac"
Quote from: "rukometas_bg"Биће и трећи круг у овој сезони, ако да Бог да их дечекамо на маракани.
По постојећем систему такмичења дерби у трећем кругу би се играо на Маракани једино у случају да их до краја другог круга престигнемо на табели. У трећем кругу ће први дочекати другог.

Можеш нама смртницима који немамо појма да објасниш како ће се играти тај трећи део.....рецимо ако будемо други или трећи или који већ коме гостујемо а коме смо домаћини тј. којим позицијама.....ако наравно знаш како иде.....позз и хвала унапред..... namigivanje
Ево ја ћу ти објаснити. Ако будемо први након другог круга такмичења, онда са другим играмо као домаћини, трећем идемо у госте, четвртом смо домаћини, петом идемо у госте, итд...
У случају да будемо други, само је супротно у односу на горе наведени распоред.