Quote from: "Igor_RS"
Quote from: "bjcz"
Quote from: "Pijanac"
Quote from: "rukometas_bg"Биће и трећи круг у овој сезони, ако да Бог да их дечекамо на маракани.
По постојећем систему такмичења дерби у трећем кругу би се играо на Маракани једино у случају да их до краја другог круга престигнемо на табели. У трећем кругу ће први дочекати другог.

Можеш нама смртницима који немамо појма да објасниш како ће се играти тај трећи део.....рецимо ако будемо други или трећи или који већ коме гостујемо а коме смо домаћини тј. којим позицијама.....ако наравно знаш како иде.....позз и хвала унапред..... namigivanje
Ево ја ћу ти објаснити. Ако будемо први након другог круга такмичења, онда са другим играмо као домаћини, трећем идемо у госте, четвртом смо домаћини, петом идемо у госте, итд...
У случају да будемо други, само је супротно у односу на горе наведени распоред.

Хвала брате,мозгам о томе целу зимску паузу..... :D

Зна ли неко кад се тачно игра куп? Нешто сам чуо да је сад у среду, ал' нисам сигуран.

Quote from: "sezione ruma"Зна ли неко кад се тачно игра куп? Нешто сам чуо да је сад у среду, ал' нисам сигуран.

Као што пише на насловној страни сајта, у среду играмо са Чуком на Брду.

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "sezione ruma"Зна ли неко кад се тачно игра куп? Нешто сам чуо да је сад у среду, ал' нисам сигуран.

Као што пише на насловној страни сајта, у среду играмо са Чуком на Брду.


Нисам ни гледао насловну :batine  јбг.

хвала

Ево да вас обрадујем  :D
QuoteУ полуфиналу ЛАВ купа Србије, одлучено је жребом одржаним у Крагујевцу, играће:

Црвена звезда - Партизан
Земун - ОФК Београд
:ruke  :ruke
Никад бољи парови полуфинала
;pivo

По мојим сазнањима 16 април на Мари.

да, 16-ог је, среда, дефинитивно!! једва чекам :ruke

На овој адреси налази се списак преосталих утакмица трећег кола.
http://www.yufprvaliga.co.yu/raspored.pdf

Браћо, ако може неко да ми помогне, пошто сам планирао доћи на текму са бежанијом треба ми распоред бусева за српско сарајево да знам када могу да се вратим после текме. Такође ако неко зна када се тачно игра утакмица тј у колико сати нека постави овдје.

Унапријед хвала

Ево ти овде

Ред вожње
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Са Бежанијом играмо у 17.30 часова!

Quote from: ""Журнал", "Данас""Финале Купа у Хумској

Поприште последњих 90 минута борбе за трофеј у Лав Купу неће, ипак, бити стадион Црвене звезде већ терен Партизана. Црно-бели су се договорили са Земуном, да међусобни дуел одиграју у Хумској (на шта имају право по Правилнику ФСС), па је људима из Фудбалског савеза Србије остало само да потврде домаћинство пулена тренера Јокановића, који ће 7. маја покушати да освоје први Куп после 2001.

И још да додам да је Земун је прихватио ову понуду јер ће им припасти одређени проценат од продатих улазница.


Мало скретање са теме, не замерите... Ипак мислим да је ова информација бар мало занимала све нас.

Директно у другом колу квалификација

У току данашњег поподнева у наш Клуб је стигла информација, да ће Црвена звезда своју сезону у Европи ове године почети из 2. кола квалификација за Лигу УЕФА.

Прва уткмица, како сада ствари стоје, се игра 14. августа, а после жреба за ово европско такмичење, знаће се и име противника, као и то да ли наши фудбалери играју први меч на домаћем или гостујућем терену.

Ова информација је потврђена и од стране УЕФЕ и Фудбалског Савеза Србије.

(crvenazvezdafk.com)


пс. Треба променити назив ове теме у "Сезона 2008/2009", обзиром да је ова завршена  namigivanje