Мислим да је у суботу.
Срећом па гостујемо Чукаричком где морамо да играмо по дану (вероватно 13 или 14 часова), тако да може да се стигне и на баскет.
Ако нам допусте да уђемо.
..baklje gore, pesma cigana...

сумњам да ће бити икаквих проблема око уласка с` обзиром да се НЛБ лига бојкотује

звезда се интересује за едвардса који је сад добио отказ чини ми се у атланти.

Quote from: "rukometas_bg"сумњам да ће бити икаквих проблема око уласка с` обзиром да се НЛБ лига бојкотује

Какви проблеми око уласка када се ни не улази. Мене Пионир неће видети до априла, ако не и касније.

а кад почиње улеб куп?
и јел ми играмо уопште ту?све ми нешто у магли да је било извлачење група и да играмо.

Прву текму играмо са Панилиониосом 13-ог новембра у Улеб купу.

па ето те кизо раније него што си очекивао у пиониру :)

Ма јок, он се чува за финале плеј-офа ...  :lol:



Шта је потребно више да се догоди да би Север реаговао на милионити пут поновљену бламажу у тзв. великом дербију у кошарци? Ако се више не перу паре Паркинг Сервиса и ДС кроз наш КК,чије се перу? Или се чека да после ФК делта купи и КК?

Под број један, да тај дерби не буде у усташкој лиги, онда би можда и занимао  некога.

Одавно је познато да Делије не прате више јадранску лигу!

Мада, мени је замиљиво појављивање мишева на дербију, јер су се дојуче клели како они не прате ту лигу... а онда миц по миц, и ево сада их је пун ку**** на тој лиги!?

Quote from: "Johnny Blaze"Под број један, да тај дерби не буде у усташкој лиги, онда би можда и занимао  некога.

Брате ал гледам звезду а не њене противнике
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Quote from: "United North"
Quote from: "Johnny Blaze"Под број један, да тај дерби не буде у усташкој лиги, онда би можда и занимао  некога.

Брате ал гледам звезду а не њене противнике
Брате, прича о гума лиги је одавно завршена и нема потребе да стално расправљамо о јеној те истој ствари.

Quote from: "The Clansman"Шта је потребно више да се догоди да би Север реаговао на милионити пут поновљену бламажу у тзв. великом дербију у кошарци? Ако се више не перу паре Паркинг Сервиса и ДС кроз наш КК,чије се перу? Или се чека да после ФК делта купи и КК?

O овоме треба да се разглаба, а не о Куртон лиги. Ако буде настављена расправа о Куртон лиги обрисаћу свима постове.

са ким смо у групи у улеб купу?

панелиониос
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Мирослав Раичевић се враћа у Звезду!

Кизо јел то сигурно?
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Quote from: "United North"Кизо јел то сигурно?

Тако пише у Блицу данашњем.

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "United North"Кизо јел то сигурно?

Тако пише у Блицу данашњем.

И ја сам тако прочитао на сајту спортског друштва!!!
Раичевић је добар играч, радујем се његовом повратку :sampion
..Звезда ми је све...