среда 8 и 15
карта 300

Идемо Делије :ruke

За оне који не знају, 300 кинте север!

узелео сам се маракане,једва чекам среду и нови поход ка лиги сампиона... идемо делије :sampion



Оће ли бити сутра карата?
Како иде продаја?

Према вестима са званичног сајта југ неће бити пуштен у продају због реновирања. То значи да ће доста оних који иначе иду на југ доћи на север, а то нису људи који су навикли да навијају цео меч. Видећемо на шта ће то изаћи.
Пуштено је 38.000 карата, а до сада је продато 3.000. Ово није изненађење јер у овом колу квалификација највише карата се прода на сам дан утакмице (може да се купи до почетка меча)
..baklje gore, pesma cigana...

Карата има и највероватније ће их бити и сутра.

Quote from: "kiki"Према вестима са званичног сајта југ неће бити пуштен у продају због реновирања. То значи да ће доста оних који иначе иду на југ доћи на север, а то нису људи који су навикли да навијају цео меч. Видећемо на шта ће то изаћи.
Пуштено је 38.000 карата, а до сада је продато 3.000. Ово није изненађење јер у овом колу квалификација највише карата се прода на сам дан утакмице (може да се купи до почетка меча)

То ће бити катастрофа. Иначе на европским текмама дође велики број индијанаца а навијање је никакво у односу на бројност. Ово је моје мишљење и искрено се надам да ће у будућности бити боље. овим постом не желим никоме да се замерим јер како сам навео ово је само моје мишљење.


Нема потребе да унапред дајемо песимистичке прогнозе, дођите сутра, дајте све од себе, па ћемо онда да коментаришемо како је било... СВИ НА МАРАКАНУ!!! тј. овог пута СВИ НА СЕВЕР!!!

п.с. Уосталом и ти који ће на некој следећој утакмици отићи на југ морају да се мало едукују, а нема боље прилике од овакве утакмице...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

QuoteАпел Делијама

ФК Црвена звезда је пред своју прву утакмицу квалификација за Лигу шампиона позвала навијаче да својим понашањем омогуће клубу да се пласира у најјаче фудбалско такмичење у Европи


"Утакмица са ФК Левадиа из Талина је најважнија за ФК Црвена Звезда у досадашњем току такмичарске године.

Ваша подршка увек је била инспирација и мотив више свима у клубу, често и разлика у дуелу са нашим противницима. Учинићемо све да Црвена Звезда премости прву препреку на повратку у европску елиту и пласира се у треће коло квалификација за Лигу шампина. Биће нам потребна и ваша помоћ.

Позивамо све навијаче да у што већем броју у среду дођу на стадион Црвене Звезде и да спортски навијају за свој клуб.

Не дозволимо да нам трибине буду веће препреке од противника на терену. Не дозволимо да се десе било какви инциденти који могу имати озбиљне последице по клуб који волимо. Покажимо свима како се у Србији навија и воли свој клуб.

Даћемо све од себе да оствармо повољан резултат, а навијачи ће, као и увек бити наш 12. играч.

Заједно до победе!
УО ФК Црвена Звезда"

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Од сад па надаље идем само на "мале" текме. Да .... није имао свој шоу на полувремену отишао би кући. Хтели ви или не да признате вечерас је 8000 слепаца тамо дошло да гледа фудбал!

Југ је вечерас био затворен...то је довело један број симпатизера на Северну трибину и то је било очекивано...
У прошлој сезони смо успели да увећамо коп на малим утакмицама то такође води ка томе да нам се посећеност и на мање занимљивим утакмицама у Европи повећа... Имиџ трибине је веома позитиван и привлачан многима па и тим неким новим људима који би да буду ту, али ето само када Звезда игра у Европи...
Превише њих дошло да види бар 3,4 гола у мрежи противника...

Занимљиво је и да смо боље звучали у првом полувремену него у другом... Такође и чињеница да је запад и више него млако пропратио дозивање...

Да ипак постоји нека врста напредовања трибине огледа се у томе што огромна већина зна речи песама које се певају, али их једноставно не пева... Ваљда то раде кући када одврну те песме до краја...тада су ваљда "луди"!

Позитивно од вечерас, бар у делу у којем са био ја, свако је дао прилог, а многи су јурили момка са кутијом јер су само двојица прошла у тих неких 5,6 редова...момци који су носили кутије су стрпљиво прескакали преко људи и провлачили се и одлично су одрадили посао...

Скидање мајица на кратко време дало неки ефекат, али тешко је са оваквом трибином постићи исто оно што се постизало на неким гостовањима и домаћим мечевима...

У сваком случају мање више вероватно очекивано издање, можда нешто лошије него што сам ја мислио да ће бити...наравно сагледавајући све чињенице које су претходиле мечу...

Почела је још једна сезона.:ruke
Као што је и очекивано, велики број падобранаца на северу што се и одразило у великој мери на навијање (не рачунајући 20-ак мин. 2 полувремена где је прилично грмело). На неким првенственим текмама прошле сезоне били смо значајно бољи. Лепо је било видети  оне успомене са летовања наших другара (запали је, запали је...) и присуствовати на полувремену концерту бенда "трибјут ту БМК";pljuga
Али оно што ми боде очи је то да на 2-3 задње утакмице навијање на северу прекида туча. Смејемо се мишевима због тога а исте нам се ствари догађају и чини ми се, постају редовне.Зар два пута треба да "прележимо" исту болест.? Не улазим  у то да ли су људи који су добили батине криви или не, али ако смо достигли завидан ниво организације на свим пољима мало је глупо да падамо на ситницама. Можда би требало скренути пажњу момцима који већ неколико пута узастопно почињу инциденте да то решавају изван трибине, јер се не губи континуитет навијања и једноставно сама трибина изгледа неупоредиво озбиљније јединственије и сложније.


Quote from: "Милош"Од сад па надаље идем само на "мале" текме. Да .... није имао свој шоу на полувремену отишао би кући. Хтели ви или не да признате вечерас је 8000 слепаца тамо дошло да гледа фудбал!

Не ваља ти то размишљање...
gt; > > ШИД < < <

Quote from: "street"Почела
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Први мачићи се у воду бацају, каже наш народ... У суштини то би могао да буде најкраћи коментар јучерашње утакмице... Иако је Север био одлично попуњен, велики део масе није био спреман да испрати мањину која је била расположена да грми целу утакмицу... На моменте смо ипак показали зашто смо група број 1 на овим просторима, али то није довољно за оно што представљају и раде Делије...

Као што рекох, добра попуњеност, Север је изгледао оран за добро издање, сви свежи одморни и није се губило много времена на поздрављање и причу... Пар новитета за похвалу, нова мајица Белгрејд Бојс, Делије Шабац, то сам успео да видим, дизајнери свака част... Почиње се са И напред Звездо ле (на на на на), и онда се ређају једна за другом Звезда ми је све, Још једна победа и титула, све то у првих 10-15 минута звучи доста добро... Наставља се са стандардним репертоаром и песмама које су и у прошлој сезони биле најчешће певане али некако без довољно снаге и емоција... Чисто се одрађивало... За похвалу је наравно што ни у једном тренутку песма није стала, али је проблем био што то није било довољно јако... Негде половином полувремена креће Дај гол и све до јединог гола нашег тима она не престаје... А од тада у следећих пар минута Север грми уз Дај гол... У неколико наврата је одрађено дозивање са истоком и западом... Ови други ко да нису јели месец дана, исток стандардно добар... У једном моменту се пали застава торцида каштелан на две мотке... Наравно сходно скорашњим догађањима запевало се у пар наврата и Мрзим хајдук и Ко не скаче тај је хрват...

Иначе дељени су летци са распоредом првенства и текстом о томе како да допринесемо развоју и јачању трибине јер почиње да се примећује стагнација... Такође се споменуо и један нови начин финансирања трибине и њених акција па се у ту сврху на полувремену скупљао прилог и за похвалу је што су многи дали одређену своту новца која није занемарљива...

Друго полувреме је само на моменте личило на оно што је асоцијациа на Делије... Добро певање, зезање, безрезервна подршка екипи... Покушано је са рецептом из првог полувремена, али Дај гол није донео ефекат иако су се смењивали бројни напади ка голу гостију... Издвојио бих из другог дела два сјајна Еври го-а, и скидање мајица уз Пуне трибине и Але Црвена Звезда ле... Од стандардних песама издвајам и патриотске Ој Косово Косово, Од Тополе... У суштини ни у овом делу утакмице песма није стала, али некако је то било слабо, безвољно и поред свих напора са шипке на крају се може рећи једно од просечних издања... Момци су испраћени са терена уз Ја сам године провео са тобом и Шампиони, а нама остаје да следећу утакмицу одрадимо мнооого боље...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ма да се сад не понављамо сто пута само да казем да је синоћ  било много људи који су биквално 90 минута ћутали,још једна лоша ствар синоћ је она туча..........поздрав делије биће боље
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.