Ново првенство,старе амбиције... 100 дин карта.СВИ НА СЕВЕР

Да ли је нормално овакво навијање :zbunjen ра3умем ја да су навијачи ту да клубу дају подршку и када не иде, али ово ипак није у складу са 3дравим ра3умом. Понекад је потребно мало да се подвикне, 3а3вижди, да се екипа продрма и3 летаргије. 3ар је вама у реду да се игра на онаквом терену, са онаквим, на3ови, појачањима :zbunjen  А, Делије певају и након последњег судијиног 3виждука... то Пикси и хоће. 3аиста се питам да ли неки људи иду на утакмицу ради сопствене рекламе (још једне навијачке победе, јел) или да помогну својој екипи да дође до доброг ре3ултата. Урлање и певање свих 90 минута није синоним ѕа праву подршку. Све има своју границу, ово је ипак ненормално... да против једног Чукаричког нико не 3а3вижди оном педеру Пиксију и управи, па самим тим можда мало и продрма оне јаднике на терену. Није то сад нека тренутна слабост, једна лоша утакмица, па да се бодри до краја. Ово мучење и брукање траје већ дуже време. Ужас.. јад и беда, да није тужно, било би смешно. Негодовање са трибина је нешто нормално, више као нека врста шок терапије... и колико год то некима 3вучило чудно, може да помогне екипи. Ово је моје мишљеље. Е, сад навалите на мене! Пљување, бан, шта год... ово је ионако дно.
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

свака част што се није дало да се пљују играчи,ко што један од вођа рече сад треба да им дамо подршку пред лш а касније... :)
Сасвим сасвим из мог угла добро издање,чини ми се далеко боље смо у првом звучали и то по оном највећем пљуску,дакле сасвим коректно одрађено.Смешни су ми били ликови који су се као скинули и онда се окретали све време у фазону ал смо лудаци гледајте нас...

Брате сезона је тек почела, шта треба да радимо... да их траумирамо сад пред Ренџерс...Полако љубав према клубу се не исказује звиждуцима, него песмом и кад иде и када не иде. Наравно нека граница постоји...полако.

Quote from: "SaXoN"Да ли је нормално овакво навијање :zbunjen ра3умем ја да су навијачи ту да клубу дају подршку и када не иде, али ово ипак није у складу са 3дравим ра3умом. Понекад је потребно мало да се подвикне, 3а3вижди, да се екипа продрма и3 летаргије. 3ар је вама у реду да се игра на онаквом терену, са онаквим, на3ови, појачањима :zbunjen  А, Делије певају и након последњег судијиног 3виждука... то Пикси и хоће. 3аиста се питам да ли неки људи иду на утакмицу ради сопствене рекламе (још једне навијачке победе, јел) или да помогну својој екипи да дође до доброг ре3ултата. Урлање и певање свих 90 минута није синоним ѕа праву подршку. Све има своју границу, ово је ипак ненормално... да против једног Чукаричког нико не 3а3вижди оном педеру Пиксију и управи, па самим тим можда мало и продрма оне јаднике на терену. Није то сад нека тренутна слабост, једна лоша утакмица, па да се бодри до краја. Ово мучење и брукање траје већ дуже време. Ужас.. јад и беда, да није тужно, било би смешно. Негодовање са трибина је нешто нормално, више као нека врста шок терапије... и колико год то некима 3вучило чудно, може да помогне екипи. Ово је моје мишљеље. Е, сад навалите на мене! Пљување, бан, шта год... ово је ионако дно.


Брате, не слажем се са тобом.Јел треба опет да им певамо играте ко пичке?Ако имамо нешто да им кажемо боље да им то кажемо после текме.Док траје утакмица треба давати подршку тиму од почетка до крја!
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

У реду, само да су људи свесни да све има своје границе, мора мало да се искомбинује та врста подршке. Сваки нормалан човек кад чује критику почне гристи још јаче, па би се можда и ови паћеници мало тргли... А, времена понестаје да се пробуде, уторак стиже...
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "Skrimo"свака част што се није дало да се пљују играчи,ко што један од вођа рече сад треба да им дамо подршку пред лш а касније... :)
Сасвим сасвим из мог угла добро издање,чини ми се далеко боље смо у првом звучали и то по оном највећем пљуску,дакле сасвим коректно одрађено.Смешни су ми били ликови који су се као скинули и онда се окретали све време у фазону ал смо лудаци гледајте нас...

Пази брате, отишао сам доле, скинуо се јер ипак ја пређем 70 км за једну текму на маракани (35 у сваком смеру) и шта треба да дозволим?  Да ми се мајица натопи оном мртвом кишом и да немогу да дишем од прехладе (ко после финала са офком). Лудаци? Хвала лепо. Окренуо сам се можда 2х да видим јел постоје они барјаци-На то би могао да ми одговори неко упућен. Колико је барјака враћено?

За Саксона
Брате ако ћеш да гледаш онако усран фудбал и да звиЗЖдиш иди на запад. Тај Пикси, Косановић и они индијанци на терену ће једног дана отићи а остаће Делије који навијају за ИНСТИТУЦИЈУ а не за неке бабе, црнце, јапанце, кинезе и осталу курту и мурту!

било је много ликова које сам описао не видим што си се увредио.Био је ред два испред мене лик који се скинуо и није скидао осмех са лица и стално се окретао у фазону гледајте ме који сам цар а наравно скидањем је извршио обавезу према северу и отварао је уста чисто да би попљувао неког играча.Нисам брате рекао за све  namigivanje
Мислим што се барјака тиче да је враћена ако не све онда велика већина...поздрав.

Без обзира на издање на терену,кишу навијање и подршка са Севера одлична.Атмосфера права навијачка у односу на издање против Левадије због одсуства познатих проблема фенсераја и осталих.Увежбавање песме Северна Страна,изврсно вођење навијања са шипке уз велики број различитих песама. Редовни и сигурно једини прави навијачи овог тренутка у просечном броју на трибини.Нова (обновљена) велика застава ДЕЛИЈЕ СЕВЕР.Права подршка нашем клубу и доказ да је тренутно једино СЕВЕР ЗВЕЗДА!

Quote from: "SaXoN"Да ли је нормално овакво навијање :zbunjen ра3умем ја да су навијачи ту да клубу дају подршку и када не иде, али ово ипак није у складу са 3дравим ра3умом. Понекад је потребно мало да се подвикне, 3а3вижди, да се екипа продрма и3 летаргије. 3ар је вама у реду да се игра на онаквом терену, са онаквим, на3ови, појачањима :zbunjen  А, Делије певају и након последњег судијиног 3виждука... то Пикси и хоће. 3аиста се питам да ли неки људи иду на утакмицу ради сопствене рекламе (још једне навијачке победе, јел) или да помогну својој екипи да дође до доброг ре3ултата. Урлање и певање свих 90 минута није синоним ѕа праву подршку. Све има своју границу, ово је ипак ненормално... да против једног Чукаричког нико не 3а3вижди оном педеру Пиксију и управи, па самим тим можда мало и продрма оне јаднике на терену. Није то сад нека тренутна слабост, једна лоша утакмица, па да се бодри до краја. Ово мучење и брукање траје већ дуже време. Ужас.. јад и беда, да није тужно, било би смешно. Негодовање са трибина је нешто нормално, више као нека врста шок терапије... и колико год то некима 3вучило чудно, може да помогне екипи. Ово је моје мишљеље. Е, сад навалите на мене! Пљување, бан, шта год... ово је ионако дно.
Не сери !!!

Киза ајмо неке слике, клипови...

Quote from: "Милош"
Брате ако ћеш да гледаш онако усран фудбал и да звиЗЖдиш иди на запад. Тај Пикси, Косановић и они индијанци на терену ће једног дана отићи а остаће Делије који навијају за ИНСТИТУЦИЈУ а не за неке бабе, црнце, јапанце, кинезе и осталу курту и мурту!
Ово важи и за све симпатизер навијаче који користе и име ДЕЛИЈЕ зарад личне сатисфакције а којима нажалост никад неће бити јасно шта представља ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Quote from: "SaXoN"У реду, само да су људи свесни да све има своје границе, мора мало да се искомбинује та врста подршке. Сваки нормалан човек кад чује критику почне гристи још јаче, па би се можда и ови паћеници мало тргли... А, времена понестаје да се пробуде, уторак стиже...

Па шта ако стиже уторак? Ко то јебе уопште и за шта? Неће бити ни први ни последњи пут ако не уђемо, ако уђемо сви ћете заборавити и Левадију и Чукарички и Бежиград-Олимпију ... Али, наравно, ако се срање настави, биће и звиждука и прозивања ... Овде изгледа стварно неки ликови поистовјећују играче, Пиксија итд. са Звездом. Па јбт, и Џаја је био у Звезди 40 година, па је отишао. Све има свој рок трајања, Звезда и Делије не.



Дај да се више не обазиремо на одређене ''навијаче'' који серу по овом форуму, имају овде људи који су задужени за ''банане'' и они ће то решити namigivanje
Мислим да је важније писати о нашем јучерашњем издању. Стварно је било лепо јуче. Нова песма, ретро барјаци, без интервенције са шипке у вези навијања. Навијање за вољени клуб и кад му лоше иде. Показали смо све што чини једну праву навијачку групу. Укратко дошли су прави навијачи, а не ''индијанци''. Следећа утакмица је Смедерево, надам се најмање истом издању као и против Чуке.
А ви ''индијанци''...обиђите Северну трибину и овај форум.

Свака част браћо Делије на синоћнем навијању показали сте како се воли клуб  :sampion  жао ми је што не могу сваку утакмицу да сам ту на Маракани ал јебига....синоћ је звучало ко да је пун север колико је грмело.
Синоћ ми за око запао транс. ДЕЛИЈЕ КНИН,свака част за браћу крајишнике угодно сте ме изненадили  :ruke  само тако наставите.

имате слике на www.delije.net
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Quote from: "United North"имате слике на www.delije.net
Мени слике са  www.delije.net неће да увећа. Ако може неко да их постави овде. Није неки цим ипак су то 4 слике.

Quote from: "Igor_RS"А ви ''индијанци''...обиђите Северну трибину и овај форум.
Претпостављам да их не позиваш да дођу :D , те заправо поручујеш да заобиђу трибину и форум.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Још ко дете ја сам био ту.......

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?lang_id=1&page_id=205

Quote from: "Милош"
Quote from: "United North"имате слике на www.delije.net
Мени слике са  www.delije.net неће да увећа. Ако може неко да их постави овде. Није неки цим ипак су то 4 слике.


http://www.delije.net/galerija//07_08/0708_cz_cuka_1.jpg
http://www.delije.net/galerija//07_08/0708_cz_cuka_2.jpg
http://www.delije.net/galerija//07_08/0708_cz_cuka_3.jpg
http://www.delije.net/galerija//07_08/0708_cz_cuka_4.jpg