18.8 у 20 о клок.
Сви на Север!

Полиција снима три меча МСЛ-а

Полиција ће, због опасности од избијаја инцидената, фотографисати и снимати видео камерама навијаче на три фудбалске утакмице које се у петак и суботу играју у Београду, најавио је МУП Србије. Навијачи ће бити фотографисани и снимани на првенственим фудбалским утакмицама између ОФК "Београд" и ФК "Борац" из Чачка, у петак, као и ФК "Чукарички Станком" и ФК" Партизан" и ФК "Црвена Звезда" и ФК "Смедерево", у суботу.

МУП Србије прецизира да ће те мере бити предузете на основу члана 69. става 3. Закона о полицији Републике Србије.

извор: Taњуг

п.с. Надам се да ће снимити најбоље навијање икада па да имамо снимке са заиста добрих позиција  :finger
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Утакмица је померена на 19 30 часова...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

ПОРУКА ТИ ЈЕ ИЗБРИСАНА! ПРИПАЗИ ШТА ПИШЕШ!
АДМИНИСТРАЦИЈА!
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Quote from: "United North"Синоћ лепо издање,чак по мени боље него против чуке.
Доста расположених људи за навијање,наравно велики и мали барјаци и неколико бакљада....Само се надам да овог пута није нестао ниједан барјак јер како п... рече против чуке од 60 није враћено 15......
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

У другом полувремену јаче навијање, вероватно због копа који се споро формирао у првом.. фина бакљада на почетку другог полувремена,задњих 15 минута увежбавање за глазгов..

Храбро против глазгова..
http://www.speedyshare.com/330890246.html :megafon

На крају порука да сви редовни који су  били јуче да заузму своје место у копу против глазгова. Многи само аплаудирају после говора о овоме, а гарантујем да нису скапирали о чему је Ш. причао!

Која је застава била спаљена?
ОДГОВОР: ГАРДА ЛУДАКА
АДМИНИСТРАЦИЈА!

Шокер јер можеш да објасниш како да скинем овај фајл на пм ако ти није тешко

синоћ екстра навијање почиње се са још ко дете ја сам био ту следе и још једна победа,победа жеља наша и остале  у другом полувремену биле су и ПТЛН и остале песме при крају се почиње са Храбро против глазгова али није звучало како треба ,играчи долазе на Север ваљда су схватили шта се од њих тражи 2 бакљаде једна доста већа ,само једина лоша ствар коју сам запазио је велики број девојака које долазе ту не знам ни ја због чега ,наравно да има девојака на које се ово не односи али доста је неких дебилки дошло једној од њих је замислите сметао барјак који ју је ударио 50 пута па је зато ми хистерисала по трибини .све у свему екстра издање запаљено је пар шалова и једна застава колико сам ја видео .дефинитивно утисак вечери је веома млади хулиган

Синоћ је вићено још једно добро издање Севера на нашој Маракани... Песма није стала од почетка па све до неких десетак минута после завршетка утакмице... Добар избор песама, вићено је и доста бакљи, ни овог пута нису изостале црвено беле пругасте заставе, и наравно лагано загревање за дочек Ренџерса...

И поред свих проблема у игри на почетку сезоне запад и исток не одустају, бројсност сасвим солидна.... Север доста добар, а коп сјајан, чини ми се све већи и већи... Дакле за похвалу је што се све више људи укључује, пева, размишља онако као што треба свако ко жели да дели место на трибини са Делијама...

Од почетка се креће са пар песама са новог цд-а које се сада лагано уводе у стандардни репертоар... Северна страна је звучала добро, а онда се ређају Победа жеља наша, Још једна победа и титула и сјајно отпевана И напред Звезо ле (на на на на ...) ... До краја полувремена доста добра атмосфера, гласно певање уз повремене готово неприметне падове... Издвојио бих и Дај гол и пар бакљи које су се спорадично палиле...

Други део игре почиње бакљадом, песма се наставља, не бих ништа специјално издвајао из стандардног репертоара, све је било одлично... Издвојио сам се неких десетак минута по страни и стварно је коп звучао и изгледао много добро... Да је загревање за Глазгов почело говоре и две песмице које су се певале (скандирале у пар наврата)... Пре свега добро познато xxxx you, xxxx you Glasgow fucк you ( они редовнији се сећају сличне песмице посвећене Лестеру пре неколико сезона)... И друга песма је позната, али је то већ блиска прошлост, на мелодију Са друге стране јастука се певало Храбро против Глазгова (некад је било Храбро против Базела)...

Све у свему стварно добра представа синоћ, а играчи су на крају позвани на Север и испраћени са грмаљавином из копа: Храбро против Глазгова!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

једно питање:

зашто нема слика?
ни са ЦЗВ-Чукарички а ни од синоћ.

Има ли каквих слика или клип?
ОДГОВОР: Биће слика са јучерашње утакмице..
АДМИНИСТРАЦИЈА!

Фотке

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=512

Мени слике са "Делије-нет" неће да отвори, незнам зашто

На чукарички "гдин" бошковић није хтео да нас пусти.Било је проблема тј. неспоразума "административне" природе који су касније "решени на обострано задовољство".У суштини је пооштрена контрола и потребно је обезбедити одговарајућу опрему, па на крају није нико могао да слика чукарички из сасвим баналног разлога и поред профи опреме, али јуче је сликано, па изволте:


Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Милош"Мени слике са "Делије-нет" неће да отвори, незнам зашто


ајде да покушам да ти објасним , мада нисам баш стручан, али ајде, можда помогне, зато што се мени дешавало исто (претпостављам )

када хоћеш да увеличаш слику ( тј. кад кликнеш на малу сличицу) горе испод browsera ти се појави једна линија на којој пише pop-up blocker
или тако нешто, кликнеш десним тастером свога  миша на ту линију, кликнеш settings, појави се падајући мени и ту негде пише turn off pop-blocker, када си то урадио можеш да отвараш слике.

Quote from: "sez. RUMA"
Quote from: "Милош"Мени слике са "Делије-нет" неће да отвори, незнам зашто


ајде да покушам да ти објасним , мада нисам баш стручан, али ајде, можда помогне, зато што се мени дешавало исто (претпостављам )

када хоћеш да увеличаш слику ( тј. кад кликнеш на малу сличицу) горе испод browsera ти се појави једна линија на којој пише pop-up blocker
или тако нешто, кликнеш десним тастером свога  миша на ту линију, кликнеш settings, појави се падајући мени и ту негде пише turn off pop-blocker, када си то урадио можеш да отвараш слике.
Да, да то је решење, али само нека иде на опцију "allow pop-ups for this site"(тако некако се зове). Тако да га на осталим сајтовима не би ''убијали са тим" поп-аповима.

Сад шљака к'о бесан :D
Хвала браћо ;pivo