Карта за Север 100 дин...

Враћамо се првенству и надам се настављамо са добрим издањима као и на претходне две утакмице... СВИ НА СЕВЕР!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Јуче је било много лепше визуелно за очи, него за уши... можда би требало неке новије песме да се пробају...
Стробови су опет ту... :ruke


избините за офф јел може неко да напише како иде она песма почиње нема везе што звезда нема везе...нема везе...

Солидно издање синоћ, али за нијансу лошије од претходне две "мале" утакмице... У певању смо мало пали, али зато пиротехнике, застава и барјака ни мало није фалило... И бројност више него добра...

После европске утакмице обично многи, па и неки редовни затаје и не дођу, али овога пута није било тако... Север доста добро попуњен, као што рече неко од људи са којима сам причао, у најсрећнија времена пре Барија то је био број који је долазио на нашу трибину на "мале" утакмице...

Први део игре углавном добар, пало је пар опомена са шипке, али да то ипак није било лоше, могу да потврде неки који нису били на стадиону... Другар је примио позив са Коњарника и похвалу да грмимо чак до тамо и то уз Само ти...

Други део почиње са Још једна победа и бакљадом, тј. гомилом стробова који су и касније током утакмице спорадично паљени и подизали атмосферу... Заставе и барјаци су створили сјајну слику уз ову бакљаду... Углавном се са песмом није стајало, као што рекох, мало је то било слабије у односу на оно што можемо, али до краја уз нешто бољу игру на терену и атмосфера се поправља, те се надам да је то био добар увод за Кулу и прво гостовање у сезони...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "RedSpartans"избините за офф јел може неко да напише како иде она песма почиње нема везе што звезда нема везе...нема везе...

И нема везе што Звезда нема везе,
И нема везе што сам пијан ја,
И нема везе што поново смо први,
Али за Звезду ћу живот дати ја!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "