Утакмица је у четвртак 20:45h
цена карте 400дин.
СВИ НА СЕВЕР!!!

Oк, нека стоји као обавештење, али рано је за причу о овој утакмици!!!
Администрација - РСФ
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Звезда – Гроцлин 1:0
Куп УЕФА 2007/08
Маракана: 20.000 људи

,,Два лица нашег Севера на овој утакмици!"... Сама утакмица није привукла много пажње за разлику од летос када су нам Шкоти долазили, иако је Звезда из Пољске донела победу?! Север је био пристојно попуњен скоро пун, Исток, и Запад солидни, а југ нису ни требали отварати јер је било око 1.000 људи... На улазу су момци поделили нове летке где је позвано на озбиљност наше навијачке групације, на редовност и сл. Пред почетак утакмице певало се онако стихијски из масе, и помагали су бубњеви (то ме мало подсетило на баскет са Хемофармом, прошлогодишњег полуфинала плеј офа!), да би на крају П... наставио са масом да пева... тај почетак је ишао на гурку, јер Северна машина као да је била на резерви горива, па се певало час слабо, час лоше, час боље, и пар момената је било ок, све остало за заборав... У другом полувремену, ново лице Севера, и креће права лавина песама, од којих се Маракана тресла... мало смо и Запад и Исток ангажовали, и за дивно чудо похватали су конце како треба да се отпевају песме... јер летос када смо играли са Ренџерсом, са оним индијанцима и дербијашима то никако није могло, јер дебилероси не схватају, прво где су дошли, а камоли шта треба да раде...  :batine

Права грмљавина, а песме ,,Још 1 победа и титула", "Звезда ми је све" су баш у том новом руху изведене, где ½ половина Севера почиње 1 стих, да друга ½  заврши стих, при чему нема оног понављања као што људи иначе очекују, кажем сада су чак и ови са Истока и Запада уклавирили ,,шта је песник хтео да каже"  :ruke ...
Досадашња пракса је била да се шеталица  или кореографија одради на почетку утакмице, када играчи излазе на терен, а сада смо то мало изменили... Када је одсивран крај, пуштена је шеталица да иде горе, испод које је писала порука ,,ПРОРАДИЛА ЗВЕЗДИНА МАШИНА" а све то је пропраћено евригрином ,,ПТЛН"...
На самом крају певају се националне и патриотске песме: "Морем плови 1 мала барка", "Тамо далеко", "Ој Косово, Косово"!  И то је крај... чека нас сутра жреб, па да видимо шта нам следује...
:D

Фото:

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2007-2008/cz_groklin

:ruke

То је то!!! Одлично навијање. Не памтим када је било овако добро! 90 минута скоро свих 90 минута на највишем могућем нивоу, а било је и преко 90 минута  namigivanje

:ruke

Слободно престаните да смарате са П..... Њ.........  Љ........ и сл.
И који курац кукање о индијанцима сваки пут, јебали вас они, игноришите их.
Врхунско је било навијање, стварно без замјерки... најбоље што се тиче утакмица у Србији ове сезоне сигурно

Као и за све европске утакмице и данас је преовладавала огромна гужва на стадиону, поготово на Северу. Иако противник по имену уопште није био атрактиван, међутим, и поред тога, данас је Север био пун, и свако ко је био на Северу дао је пуни допринос одличном издању Делија.

Кренуло се са стандардним репертоаром песама, уз две-три опомене са шипке кренуло је право навијање. Широк репертоар песама, довикивање са супротним трибинама. После првог (и јединог) гола Север је експлодирао!

Друго полувреме доноси нешто ново...
Оно што је дало посебан штимунг ове вечери, је када је вођа дао инструкције да прво пола Севера крене са песмом, а друга половина настави (дакле, не да узврати!), је уродило плодом! Поготово песма "Још једна победа и титула",  а касније и "Звезда ми је све" а друга половина наставља са "Звезда живот је..." Екстра!

Север је био одличан, недуго затим смо навијали и са Западом, а касније и са Истоком, који су такође одлично прихватили песму. Вреди истаћи да је данас први пут потпуно успела ова песма, сетимо се Ренџерса и када је вођа са шипке покушао да објасни  како ћемо одрадити, али није успело.

На крају утакмице, подигнута је шеталица са Тенком, дигнута је парола "Прорадила  Звездина машина". Играчи су били награђени аплаузом за свој труд, а ми настављамо своје активности у недељу када играмо са Банатом! Сви на Север!

veceras je bila ludnica, ne pamtim bolje navijanje pogotovu drugo poluvrjeme, dovikivanje na sjerver je bilo prva liga, pamtim jos navijanje protiv miseva kad smo gubili 4:1 i finale kupa protiv ofk ali ovo veceras me je razbilo. Dace Bog pa ce ljudi poslusati onaj apel sa sipke pa ce nas i protiv banata biti ovoliko.

izvinjavam se na latinici

Navijanje bolesno!!

Podela Severa je odlicna ideja, stvara se i 'konkurencija', i to ne noze a da ne zvuci savrseno. To smo radili u nekoliko navrata i sredinom devedesetih. Treba nastaviti redovno sa tom praksom. Evo gledam i smejem, ovo je strasno ;pivo

Индијанаца ће увек да буде на оваквим текмама али доста о њима ма ко их бре јебе то је тако и здраво. Навијање  и дисциплина за десетку!  Свака част сваком ко је синоћ допринео да Север онако звучи и изгледа  :ruke

Синоћ је било заиста фантастично, стварно замерку не могу да нађем и када бих хтео. Оно за довикивање са западом и истоком је звучало савршено и то не оно класично "Када Звездо играш ти..." већ са "Добро знаш..." коју добар део са запада и истока једнва да зна.

довикивање са песмом добро знаш :zbunjen
ја се тога не сећам :)
добро је било,добро...прво мало слабије друго полувреме моћно нема шта.



Ја ћу само рећи да је ово утакмица на којој сам се најбоље провео од када долазим на север. Права лудница!!!
:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
Не могу ни да замислим како ће ово дељење са истоком и западом(+југ) звучати на пуном стадиону.
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Quote from: "milan90"Ја ћу само рећи да је ово утакмица на којој сам се најбоље провео од када долазим на север. Права лудница!!!
:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
Не могу ни да замислим како ће ово дељење са истоком и западом(+југ) звучати на пуном стадиону.

Ja zamisljam situaciju gde istok i zapad istovremeno odgovaraju na dozivanje sa severa... verujem da bi to grmeloooooooo... al' nemam pojma kako izvesti sinhronizaciju.

Inace, posle 8 godina redovnih na severu prvi put nisam bio tu, nego gore u press-u... i samo mogu reci da sam bio ponosan na izgled i organizaciju tribine. FANTASTICNO

ех много тражимо али је изводљиво свакако...против шкота ово север није успео сад су три трибине успеле,свака част...нико није поменуо и Звезда ми је све која је отпевана у истом фазону да кажем можда мало лошије него још једна победа и титула али у сваком случају савршено за први пут...како је до јаја било јбт :)  чекам клипове цело јутро сам рифрешујем странице,дааајте људи :)

немојте више да причате о индијанцима важно је да они који су ту на северу навијају из све снаге,зајебите њих, дељени су они папири ваљда ће они научити нешто.синоћ је стварно било мнооого добро у пар наврата сам се најежио али оно кад је се поделио север па довикивање стварно екстра а одлично је отпевана и 'добро знај' на почетку утакмице :sampion  :ruke

Fantasticno... pogotvo  fora sa podjelom tribine !!!

:ruke  Супер ултра хаос позитивна атмосфера .... газимо даље... :tenk


како се нико није сетио да стави овај тенк смајли
??? :finger

Quote from: "KB FCRS"да ли има неки видео клип

Крај текме, шеталица, песма, парола итд.
www.delije-caffe.net/video/2007/groclin_tenk.avi

Стварно вансеријско навијање синоћ, одушевљен сам!

ИДЕМО ДАЉЕ!  :sampion