Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Анегдота, шта ли већ...
Пред утакмицу, стижем ја на стадион, уз Љутице Богдана, а два лика иза мене коментаришу фору са проваљеном гробарском паролом са дербија. Ово, оно, али њихова констатација је да је на Север унешен спреј(!!!) и да је кад је виђено шта пише тамо, брже боље исписан одговор!

Quote from: "MeMyself&I"Анегдота, шта ли већ...
Пред утакмицу, стижем ја на стадион, уз Љутице Богдана, а два лика иза мене коментаришу фору са проваљеном гробарском паролом са дербија. Ово, оно, али њихова констатација је да је на Север унешен спреј(!!!) и да је кад је виђено шта пише тамо, брже боље исписан одговор!

:D  :D

Quote from: "MeMyself&I"Анегдота, шта ли већ...
Пред утакмицу, стижем ја на стадион, уз Љутице Богдана, а два лика иза мене коментаришу фору са проваљеном гробарском паролом са дербија. Ово, оно, али њихова констатација је да је на Север унешен спреј(!!!) и да је кад је виђено шта пише тамо, брже боље исписан одговор!
Иста прича код мог друга који је гробар...одма ме напао у фазону:''Шта сте ви цигани сте паметни јер сте спрејом напицали паролу. :lol:  :rofl

Икао тем аније дерби морам да се укључим и кажем да је парола урађена мање-више уредно фарбом баш зато да би видели да је спремана раније а не писана спрејом. И немогуће је да смо видели паролу на стадиону пошто су је држали са друге стране ограде. У истом тренутку када су они подигли и ми смо...значи једино ако неко може да исцрта паролу за 5-10 секунди...онда нека буде да смо унели спреј.

Можда су понешени и шаблони за слова :D

Скренули сте са теме, тема је Гроцлин а не дерби. Закључавам!

п.с. још један видео запис:
www.delije-caffe.net/video/2007/groclin_navijanje.avi