pred pionirom : opet manjak karata... :(
u hali : atmosfera je bila odlicna... :)
kiza je dobio novo mesto, :)  klupicu pored cirlidersica namigivanje ...pa su i rezultati vidljivi na fotkama... :D
repertoar je bio sledeci : dobro znaj...splicani smrde na ribu, oooo...splicani jel nas cujete, vi ste p. najvece...od topole pa do ravne gore...oj srbijo mati...mars na drinu...crveno beli mi smo sa vama...oj hrvati, oj hrvati sve cemo vas...marjane, marjane...prozivke sa zapadom - na kolena, na kolena, pred srbe na kolena!!!
rezultat : 88:66, na pocetku je zvezda vodila cak sa 22:2...ali je zato u drugoj cetvrtini bilo tvrdo...
na kraju : ko shlag na tortu...prelepa bakljada!
igraci su ispraceni sa terena skandiranjem : bra-vo zvezdo, bra-vo zvezdo...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Odlicna atmosfera :) ,svaka cast :ruke ,pohvale s' moje strane :sampion navijacima i igracima(opet su se "malo" pederisali),al pobedi se u zube ne gleda :D
Audio fajlove sam ovoga puta skinuo-al "seckaju" kad se pustaju...ovo se tice Kize.Tesle :rofl ,ili sam ja opet ukakio sa podesavanjem playera...
Pozdrav Ciganijo :ruke
PS
Oce biti krvi sa Cibonom namigivanje ,mislim bolje da se ne cimamo u Tel-Aviv...daleko je :)

Meni je jako smesno bilo kada su navijaci gadjali ove Splicane novcicima, a oni, kao deca (ustvari, to i jesu), ruke preko glave, pa skupa u gomilu, sami sebe da zasite. Pa nastavi se tekma, a oni i dalje sa rukama na glavi. A iskreno, razocarao sam se sastavom Splita, ni priblizno neke napetosti kao protiv Zadra (Zagreb nisam gledao). Ona deca, pa sve to skupa ne koriste tri brijaca! Najjaci likovi su mi ona 14. Franko Krastopil i 15. koja jedva stoji na nogama. A kad je Mimica srusio Ekeziu :rofl

Sve u svemu, bice ludnica protiv Cibone, Zagrepcanima treba pobeda jer ih "braca" iz Sirokog zajebala, pa moraju da se vade na nas. Osecam, bice nezaboravno!

Kiza, slike su odlicne, audio fajlove jos nisam odslusao, ali svaka cast na trudu. Tako se radi majstore!  :sampion
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Bravo Zvezdo, bravo Zvezdo  ;pivo  :megafon

he-he Kiza otiso u penziju pa sad kod kosa sedi sa matorcima  :lol: Ozbiljno, slike su besne a pogotovo ona sa cheerleadersicama, ocemo jos takvih slika !!! Nego sta se desava na ovoj slici, jel to ovaj lik cacka nos ili je tako ispalo  :lol:



NAPRED ZVEZDO SAMO NAPRED
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

fenomenalno!!! chini mi se da je pochetna razlika od 20-tak poena velikim delom nasa zasluga igrachi su prosto leteli po terenu noseni nasom pesmom, ali isto tako mislim da neobjasnjiv pad u drugoj chetvrtini isto veliki deo krivice spada na nas, kao da smo u tim trenucima popustili, gornji deo kopa se skroz stisao :( ....Ali nema veze chini mi se da smo posle toga svi zajedno skupili snagu i da smo pomogli igrachima u meri u kojoj je to dozvoljeno.Iskren da budem ochekivao sam neku koreografiju ali s' obzirom da smo pre toga bili na fudbalu....kad smo vec kod fudbala odusevio me je dolazak fudbalera na utakmicu...bitno je to za jedinstvo Crvene Zvezde, za dokaz njene velichine....

Nadam se da ce protiv cibosa biti jos zesce, naravno sa koreo....I naravno da ce biti karata....

p0zDrAv!

Sto se tice ulaznica..u pitanju je trik. :D
Navodno "clanovi" KK Zvezda imaju prioritet, pa ko nije, neka gleda da se uclani.  :lol:
Ko nije iz BG, mozhe i preko net-a!  :)
Na kucnu adresu redovno cete dobijati info o raznim akcijama kluba, npr. u utorak 4. marta je Sabor, svih clanova KK.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

dajte recite mi citam u dan

Hvala Kizo(u daljem textu Tesla),proverio...radi... hvala...super... :rofl
Nego dobra je ona sa "cvikerima" :)
Pozdrav Ciganijo :ruke

Mislis na onu sa bradom  :lol:
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

mutne su ti slike kizo...

Quote from: "LovacNaJelene"Bravo Zvezdo, bravo Zvezdo  ;pivo  :megafon

he-he Kiza otiso u penziju pa sad kod kosa sedi sa matorcima  :lol: Ozbiljno, slike su besne a pogotovo ona sa cheerleadersicama, ocemo jos takvih slika !!! Nego sta se desava na ovoj slici, jel to ovaj lik cacka nos ili je tako ispalo  :lol:



NAPRED ZVEZDO SAMO NAPRED
Ma samo se tako chini :o

:muzika
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Doticni lik je isprobao.

Ne moramo svi da vidimo.

Pozdrav i bez ovakvih ekscesa ubuduce.
.. ti CRVENA ZVEZDO znaj da ja uvek bicu uz tebe