25.10 Болтон (кући)-Занимљиво
8.11 Брага (гостујемо)- :(
29.11 слободни смо
5.6.12 Арис (кући)-Мала екипа (нису лоши-али ништа посебно)
20.12 Бајерн(гостујемо)-Немају неку екипу али благо ономе ко иде

Значи по навијачим и није нешто али би могло бити занимљиво

У92 пише да је сад распоред
25.10. Бајерн кући
08.11. Арис у гостима
29.11. слободни
05.12. Болтон кући
19.12. Брага у гостима

Quote from: "Мезимче"У92 пише да је сад распоред
25.10. Бајерн кући

:boks  :boks  :boks
aaaa Мрзим то!
поново ће Север бити пун дебила којима ту није место-боље да нисам сазнао

То се подразумева и наравно сви из унутрашњости ће испушити за карте  :batine

ма какав у 92,зна се да играмо кући са екипама из другог и петог шешира,једино ако су се тако договорили ако је то могуће :zbunjen
углавном онај распоред који је милош поставио је тачан.

ипак ће бити
бајерн кући
арис тамо
слободни
болтон кући
брага тамо(време одигравања сваког кола је горе наведено)

значи не знам дал је овај распоред гори ако гледам такмичарски или навијачки.горе не може од овог.и поново гурање са позерима који долазе 1 пут годишње за карту:bes  и поново испадамо,па јебем им мајку свима!!!

Ма јебеш Бајерн бре! Арис из Солуна и то у гостима па шта боље од тога  :finger   Идемо Делије !

Није лоше уопште само ме нервира што опет играмо са Брагом, и то баш у гостима, кад су већ мењали распоред идеално би било да гостујемо Арису и Болтону (Енглеска је то!). Или Бајерну и Арису...

Кизо
Па гостујемо Арису  :D

капацитет:22800
северна армија!

У праву су људи за Бајерн - биће индијанера као на Браги...
http://www.delije-caffe.net/forum/viewtopic.php?t=2418&start=0
Било би супер када би могло да се изведе да се на дан текме ОФК-ЦЗ некако распрода север само оној
сталној петохиљадарки.

@Кизо, то сам и ја помислила за Брагу и Болтон.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Поврх чињенице да ће на Бајерн доћи и Курта и Мурта лупиће и цене само тако да би узели кинту!  :bes

Болтон има потенцијала да буде феноменално. Ваћан меч, а није познато име па се позери неће отимати за карте.

боље да Арис дође овде ал ништа од тога  :nene
СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК НОСИ ТЕ САДА... !!!

Болтон и Арис екстра, остале 2 утакмице смор невиђени, нарочито Бајерн...

јел има тај болтон неку екипу ..типа милвол... :boks или су индијанци...

Болтон - Tonge Moor Slashers, Mongoose Cuckoo Boys; Billy Whizz Fan Club

у Софији...
http://www.youtube.com/watch?v=xnTcnAbLr40&mode=related&search=
у Скопљу...
http://www.youtube.com/watch?v=mL-gtClEEY0&mode=related&search=
северна армија!

није лоше у навијачком смислу, наравно најбољи навијачки дуел у Солуну, изнервирало ме што поново играмо са Брагом и то у гостима, мислим на удаљеност, мислим да би боље било да гостујемо Бајерну али нема везе.НЕК НАС СЕ ЕВРОПА ПОНОВО ПЛАШИ :tenk

Oво за Солун, има опет да нас сјебу за визе... с обзиром да је амбасадор Грчке у Србији, навијач пао-а, што значи да очима не може да нас види... питање колико ће нам дати виза...

За ове индијанце, ја би 1 преломио, значи онај ко дође на Карабурму (UrbanBaby-јев предлог), тај ће моћи да уђе на Север 25.10., остали на Југ, па нек тамо нешто мрмљају, сликају се, сликају нас, пишају, блеје, мазе се са девојкама, чешкају по глави, и остало... и нема шта да се прича... Тврдим, да би нас 3000 боље изнело утакмицу него када нам се накачи још 12.000 индијанаца!!!

И после толико времена остаје ми у глави Милан, и пар дана после са клуским Хајдуком на Маракани...

Солун је сјајно гостовање. Бокс са гостујућим навијачима прима око 800 људи и требало би га испунити. Иначе Арис је претходно избацио Сарагосу. Грка је на Ромареди било око 2.000, док је Шпанаца у Солун дошло 25!

Не знам да ли да очекујем рат или мање више пријатељску атмосферу уз заједничке повике fu.ck paok, fu.ck partizan ...
.
Боље од Бајерна у сваком случају.

Quote from: "Red Empire"Не знам да ли да очекујем рат или мање више пријатељску атмосферу уз заједничке повике fu.ck paok, fu.ck partizan ...
.
Боље од Бајерна у сваком случају.

Дочекиваће нас са сендвичима и соком као гробари торциду.

Закључајте тему.