Пренето са једног другог форумаЧ

Quoteuhapšen zbog pokušaja ubistva pripadnika žandarmerije
Tanjug - Pre 32 minuta

BEOGRAD - Policija je uhapsila Uroša Mišića (19) iz Beograda zbog sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju pripadnika Žandarmerije na utakmici "Crvena Zvezda" - "Hajduk" koja je odigrana prošle nedelje na Marakani, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Po isteku policijskog zadržavanja Mišić će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom istražnom sudiji, navodi se u saopštenju.

Ово је јебено невероватно  :(
Стока још жели момк да накачи покушај убиства и тиме му упропасти живот!
Морамо се организовати ПОД ХИТНО!
Предлажем да се скупе паре на Болтоне овом момку за адвоката или нешто слично!
Не смемо дозволити ово  :megafon

Keрови су превршили сваку меру.Све је ово режирано да би оправдали тај курац од закона који су сами донели,а када се јавност окренула против њих због дебилних одредби овог закона једноставно су морали да произведу овај инцидент.Све је то повезано,распад фудбала код нас везан за репрезентацију
,домаћа лига такође,приближава се приватизација клубова
.Зна се шта су и ко су Делије и која је наша снага.Неко хоће да
да купи клуб за мале паре,а ми смо му једина препрека у том злочиначком подухвату.

Сам инцидент је толико провидан да само ретардиран човек не може схавтити шта се крије иза свега.Још су изврнули чињенице да је тај назови чубар реда и закона пуцао у масу и изазвао опасност широких размера,

Одувек су  хапсили људе,подижући смешне оптужбе.Али ово сад је толико мрачно и дегутантно да  једноставно не могу да опишем сав бес који ме обузима због свега овога.Све што се десило је кулминација насиља и самовоље једне корумпиране и неиживљене полиције и црнофотељаша затворених у мишије рупе над часним и поштеним људима који за разлику од њих имају нешто што се зове образ,али добро они не занју шта та реч и значи.Шта значи ложову и комплесашу Јочићу и његовој камрили ова реч,апсолутно ништа.

Ничија до зоре није горела па неће ни њихова.

Држте се браћо у њиховим мрачним казамтима јел правда је на вашој страни!

Оваква хајка на навијаче пре свега на нас није запамћена, данас у неким новинама пише навијачима ће бити суђено "само" за насилничко понашање,док у другим Короман изјављује да неби своју децу водио на утакмицу, могуће је да су новинари све то преувеличали(неби им био први пут).На све ове изјаве велики утицај имао је званични став клуба, јер кад се клуб тако опходи према њима што неби и ми и зато треба жестоко реаговати и прозивати их на следећој текми.

Quote from: "KB FCRS"11. Када ће бити покренути кривични поступци против полицајаца одговорних за тешко рањавање Милана Васића (14 год), пребијање навијача у Нишу, Вршцу и Пиониру, када су видео снимци и сведоци доступни свима?

Вероватно никада док су на власти лопови, док су министри лопови и криминалци и док су државни проблем у тренутку распадања државе навијачи!!! Нажалост...

Sistem i njegove Aparate je izlisno komentarisati.

Ono sto ne smemo da si dozvolimo je da Uprava prodje bez debelih kazni, nezapamcenih, i to elegantno, bez nereda - odavno vec sever nije goreo na ino utakmicama, pa da vidimo koga ce Biznismeni da se odricu usta ih jebem pogana.

И на крају Звезда да испашта због свега?! Сад си га стварно рекао...

Кад дајете предлоге дајте оне који су стварно конструктивни... То горење је већ копија нечега што су радиле комшије и тотална глупост је копирати некога ко ти је ривал а уз то направише штету већу него да су имали нормалан активан бојкот, а постоји још милион добрих начина да се избојкотује или отера непожељна управа...

Наравно ово је само моје мишљење...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Кад дајете предлоге дајте оне који су стварно конструктивни...

Каират!  ;pljuga
Демонтстрација дисциплине и снаге Севера који је масовношћу и тишином исказао незадовољство и шокирао јавност.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Колико су сви заокупљени навијачима и скрећу тему од много битнијих питања за државу у овом моменту говори и писање најстарије српске новине, текст из Политике не желим да кометаришем, али ко хоће да прочита нека проба, смучиће му се већ при почетку...

http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=50030
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

овај текст кад сам прочитао прво сам мислио да је то неки коментар са у92 сајта,кад сам видео да није мислио сам да је то фазон из курира,преса,газете или тако тих новинара и кад сам на крају видео да је из "озбиљне" политике не знам није се вратило слобино време,ово је горе од тог времена.

Quote from: "Red Star Forever"Колико су сви заокупљени навијачима и скрећу тему од много битнијих питања за државу у овом моменту говори и писање најстарије српске новине, текст из Политике не желим да кометаришем, али ко хоће да прочита нека проба, смучиће му се већ при почетку...

http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=50030

Апсолутно те схваћам. Мислим да такав један чланак није достојан "Политике", али ајде...

Ипак, за све љубитеље црног хумора: замислите да је све што тамо пише истина...?! :finger  namigivanje

...прочитао сам део изнад и део испод фотке ,и стварно ми се смучило ,...
овај чланак као да је писала моја параноична баба која мисли да се марихуана фикса...
АЛО бре људи ,.....не могу да верујем ,....ово смо могли да очекујемо од било којих других новина али не и од дискретне и компетентне "ПОЛИТИКЕ",....пок"нјам им се баш на изворе ,...ово је бедно!!!
ти играш за паре док мене витла мурија ,па реци ти мени ко је од нас риба крупнија...."

Српска полиција ухапсила је јуче Уроша Мишића (19) који је осумњичен да је 2. децембра ове године, за време одржавања фудбалске утакмице Црвена звезда –Хајдук из Куле, извршио кривично дело убиство у покушају над припадником Жандармерије Небојшом Трајковићем. По истеку полицијског задржавања Урош Мишић ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном истражном судији. Како незванично сазнајемо, Мишић је на саслушању у полицији признао да је напао полицајца Трајковића.

Вероватно је то био једини начин да спаси себе од бруталности полиције.

Веруј ми, није се спасао. :bes

пост ти је избрисан пошто очигледно ниси пуно упућен у целу причу.. не пише се о свему на интернету!
АДМИНИСТРАЦИЈА
ти играш за паре док мене витла мурија ,па реци ти мени ко је од нас риба крупнија...."

Quote from: "Лаф"Веруј ми, није се спасао. :bes

То си управу. Моја грешка нисам се лепо изразио. Требао сам да ставим спасе под наводнике.

Quote from: "crveni_koshmar"пост ти је избрисан пошто очигледно ниси пуно упућен у целу причу.. не пише се о свему на интернету!
АДМИНИСТРАЦИЈА

једно велико извинјенје за администрацију ,...али људи схватите ,мене је тематика лично веома погодила ,дечко је моја генерација можда и млађи...ово уједно може да буде и застрашујући пример који нам указује на одређене последице...

упућен сам у причу ,али то не значи да свако треба да схвати шта хоћу да кажем

Велики поздрав свима !!! :)
ти играш за паре док мене витла мурија ,па реци ти мени ко је од нас риба крупнија...."

Quote from: "drenke"Српска полиција ухапсила је јуче Уроша Мишића (19) који је осумњичен да је 2. децембра ове године, за време одржавања фудбалске утакмице Црвена звезда –Хајдук из Куле, извршио кривично дело убиство у покушају над припадником Жандармерије Небојшом Трајковићем. По истеку полицијског задржавања Урош Мишић ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном истражном судији. Како незванично сазнајемо, Мишић је на саслушању у полицији признао да је напао полицајца Трајковића.

Вероватно је то био једини начин да спаси себе од бруталности полиције.


Нико није ништа признао. Не верујте новинама!
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Quote from: "banne"
Quote from: "drenke"Српска полиција ухапсила је јуче Уроша Мишића (19) који је осумњичен да је 2. децембра ове године, за време одржавања фудбалске утакмице Црвена звезда –Хајдук из Куле, извршио кривично дело убиство у покушају над припадником Жандармерије Небојшом Трајковићем. По истеку полицијског задржавања Урош Мишић ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном истражном судији. Како незванично сазнајемо, Мишић је на саслушању у полицији признао да је напао полицајца Трајковића.

Вероватно је то био једини начин да спаси себе од бруталности полиције.


Нико није ништа признао. Не верујте новинама!

...то се подразумева!
ти играш за паре док мене витла мурија ,па реци ти мени ко је од нас риба крупнија...."