???? ??????????? ????? ??? ? ???? ?????? ? ???????? ????? ????? ????? ??? ??????? ? ????? ?????? ???? ?? ????? ?? ?????? ?????????!!! ?????? ??????????? ???? ??????!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

? ????... ?? ? ?? ????????? ??? ???? ???? ??????... ?? ??? ?? ???????? ???? ???????, ? ??????????? ???? ????? ???? 2008. ??????!

:ruke


?? ??? ?? ??? ???? ???????????? ? ??????, ???? ?????? ??????!  namigivanje

?????? ???? ?????? ???? ???? ?? ????? ?? ??????????? ?????????!
;pivo

??????,
?????? ??????????? ???? ?????? ? ?????  ;pivo ?  :sampion ? ????? ??? ??????  :flasa
Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"

?????? ?????? ???? ??????,??? ???????!

?????? ???? ??????, ???? ????? ?????? ??? ????? ?????..

????? ???????? ? ???????? ?????.. ??? ??????? ?????!!

?????? ???? ?????? ?? ??????????? ????????? ???? ??????,?????? ? ???? ??????? ???????????? ?????????? ???? ??????? ?????????? ???????? ??? ??????? ;pivo  :ruke
СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК НОСИ ТЕ САДА... !!!

Quote?????? ???? ?????? ???? ???? ?? ????? ?? ??????????? ?????????!
;pivo


???? ??????? ????? ??? ?? ????????? ?????? ???? ??????
??????? ?? ????? ????,??? ?? ?? ???????? ???? ??? ? ?? ?? ??? ???? ?? ??? ? ?? ????? ?? ????????

????? ?????? ? ????, ?????? ???? 2008. ??????!
???? ?????? ?? ??????, ? ???? ???? ? ?? ?????????? ?????. ????? ?? ??? ????? ??????????? ?? ?????? ? ??????, ?? ???? ? ???...

?????? ??? ???? ??????! :flasa

???? ????????,?????? ? ????? ???? ????? ???? ?????? ?? ?????? ?????????,???? ?? ?????? ???? 2008. ??????!??? ???????!

?????? ??? ????? ???? ?????? !!!

???? ???? ? ??? ???????  :flasa


?????? ???? ??????!!!  ;pivo  ????? ??? ????? ??? ??????? ? ?? ? ????? 2008. ???? ??????? ?????? ???????? ???? ????!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

????? , ????? ??? ?? ???? ????? ?????? ???? ?????? , ???? ??????? ? ????? , ? ?? ?????? ???? ?? ????????? ???? !

??. ??? ???? ????? ?? ?????? ?????? ????? ??.???? !










? ??? ????? ?? ????? :






















? ? ? ? ? ? ! ! !
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

?????? ???? ?????? ????? ??????! ;pivo

?????? ???? ?????? ??????!??? ???????! :sampion
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!