Ја не спадам у птице, уз Џају што се гнезде, ја живим за Звезду, а они од Звезде!

Само хапшење Џаје је више да се добије медијска пажња... колика је његаова кривица, а колика је осталих, сачекајмо 10 дана, па ћемо да видимо, да ли ће нешто бити јасније!

Сам Џаја јест можда и заврнуо неки милион (па не живи он у некој брвнари, у циганмали, нити вози мотокултиватор)... али сигурно, је да су ови око њега заврнули 50 пута више... ко је нама седео у управи ФК, када је он био? Који су то "менаџери" долазили у клуб док је он био?

Сећам се да је Џаја рекао у "Журналу", пре можда 5-6 година, да "ловце на таленте" треба ухапсити!"... ту су спадали и ти менаџери, тј. криминалци!

QuoteСам Џаја јест можда и заврнуо неки милион (па не живи он у некој брвнари, у циганмали, нити вози мотокултиватор)... али сигурно, је да су ови око њега заврнули 50 пута више... ко је нама седео у управи ФК, када је он био? Који су то "менаџери" долазили у клуб док је он био?
То да ли су други узели 50 пута више или мање је тотално не битно у целој ствари. Ако је Џаја узео као што кажеш неко милионче он за то мора да одговара јер је направио кримилану радњу и оштетио Звезду баш за то милионче. Ако су други покрали 50 пута више и они требају да изађу на суд јер су и они оштетили Звезду. Дакле, ствари су јасне... Можеш да будеш легенда колико год хоћеш. Направио је криминал (ако се наравно докаже) фале 5 милиона марака од Друлине продаје...
И не мешајте Џају у коментарима као фудбалску легенду и Џају као менаџера јер су то две тотално различите ствари.

Одакле му паре за вилу на Дедињу?  Да није од трансфера у Бастију можда?? Где су силни милиони од продаје златне генерације, од продаје толиких иргача током његовог мандата? Стадион изгледа исто као и 1963., као и 80тих, као и 90тих, ни паре није уложено, погледајте семафор и све ће вам бити јасно. Где су паре? Немојте сад легенда, ово оно, будите реални. Сигуран сам да је Друлићев трансфер само врх леденог брега!

И није ово само удар против 3везде, већ заборављате Војводину?

Све лопове у затвор, ма ко и одакле били... сад се чека још онај највећи, 3ека.
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Нема потребе да се овде бавимо разним шпекулацијама и претпоставкама види ово...,сад ми је јасно....,одакле му ово оно.. и осталим квалификацијама у које верујем се не разуме 95 % популације у овој нашој напаћеној земљи СРБИЈИ!Веома се разликују појмови  ИСТРАГА,ОСУМЊИЧЕНИ,ПРИТВОР,ОКРИВЉЕН,ОПТУЖЕН И ЗАТВОРСКА КАЗНА!До правоснажности исте може да протекне много времена.
ГЕНЕРАЛНО све је ово представа за широке народне масе као и све тзв "мафије" којима се пуне испрани мозгови нашег несретног народа а на чему власници медија зарађују огроман новац са ексклузивним информацијема,сликама у штампаним и електронским издањима.Поједине радне структуре ће имати тзв успешне  каријере у својим професијама зарад личне сатисфакције и разних бенефиција...Исти ти су инструирани свесно или несвесно од много моћнијих ликова који заиста владају овом земљом и нашим животима и којима ништа није свето да дођу до свог циља!И тако испочетка у недоглед...
Да нам је цео СРПСКИ СПОРТ у каналу то је истина али будите сигурни да би се ово расчистило и стварно истерало до краја требало би ОПТУЖИТИ минимум 1000 особа а то је научна фантастика!Одувек је тако било и остаће да земаљски суд одреди да неко РОБИЈА и за оно што је урадио и шта није!

Quote from: "SaXoN"Одакле му паре за вилу на Дедињу?  Да није од трансфера у Бастију можда??

Види... Не браним ни Џају ни никог другог, али сигурно да највећи играч свих времена са ових простора није играо за џабе у иностранству... И ваљда је имао неког као и сви остали који га је саветовао како да оплоди те паре касније...

А то да ли је крао док је директоровао и председниковао Звездом још не знамо... Свако је невин док се не докаже супротно, зато Вас молим да не нагађамо без потребе... И ја се слажем да није сигурно био мутав и гледао како други узимају за себе, али колико и како то је битно и показаће време...

Тај исти Друлић због кога је наводно покренуто ово хапшење је постао играч захваљујући Џаји, доведен је за две гајбе пива и нико други га не би ни довео јер нису видели у њему перспективу, али Џаја је за такве ствари имао њух... И продао га је тачно у моменту када више није имао шта да пружи Звезди и то за много пара...

Слажем се са још једним, као да су бирали моменат када ће да ударе на Звезду, на нас, хапсе се људи који су по природи посла били на позицијама да узимују, а што се не хапсе политичари и министри који за милијарде евра вредне послове узимају провизије од 15-20%... Што се не хапсе тзв.менаџери играча, разни криминалци који поседују 90% играча који вреде нешто у земљи... Ту вам лежи одговор зашто се не продаје Миловановић и њему слични, јер његов менаџер добија милион% а Звезда добија курчину... Једноставно, чекају максималну понуду не би ли добили бар неки динар...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

QuoteYou have a great name. He must kill your name before he kills you.




Усташки Инсајдер, спроводи истрагу усред председничких избора, а?
Зашто прво Зека, Бјека и Булић не оду у творза?
Зашто не оду Мишковић и Чеда?
Па ко коме овде треба да јебе маму, ми њима или они нама или ми себи самима - да им помогнемо мало, а?  :o

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "UrbanBaby"
Па ко коме овде треба да јебе маму, ми њима или они нама или ми себи самима - да им помогнемо мало, а?  :o
Нажалост у свему овоме ми се појављујемо ко гаће у порнићу!

Џаја за мене остаје легенда, шта год било. С друге стране, уколико је крив, а било је свега и свачега за његовог времена, нек одговара. Гледање како хапсе њега и Цвелета је осрамотило наш клуб, али и из овога морамо изаћи још јачи.

Хоћу Бјековића, Зечевића, Ћурковића, Мишковића, Булића, Терзића, Стојковића, управе Бежаније, Вождовца, Обилића, Звездаре ... у затвор, "да чујем ко је крао, сјебо нам животе а није одговарао."



Морате да разумете 1 важну ствар! Џају је поставио, и иза њега се крио неко ко је велики кримос!!! То без претеривања... он је требао да буде маска и параван, да је све легално, и да буде оно без сумње... исто је тако са Миљанићем у ФСЈ, који је био "старац Фочо од стотине љета"... а држали су га због неких заслуга из доба 40-их и 50-их година прошлог века! Мазање очију!!!

Колико су они уопште и могли да се одупру томе, не знам... Криминал је чудо, јер и да су се они супроставили, имају породице, ко каже да не би им наудили преко деце, или унука?
Коме ти да се жалиш када је цела држава, а и сада је криминализована???

Миљан Миљанић "Чича"
1971-Продата утакмица у полуфиналу КЕШ
1982-Спонзорски уговор за опрему репрезентације
1984- Чукнули му кућу у Будви и однели фотељу филовану са 300 000 ДЕМ! еквивалентно 3 мил еур садашњих!У то време се поставило пар питања одакле му толике паре ал се брзо заташкало јер ОН је признати спортски радник!
Доживотни председник ФСЈ оснивач и идејни творац узимања процената од уговора  играча који су "наступали" за репрезентацију.ОСНИВАЧ ФУДБАЛСКЕ МАФИЈЕ на овим просторима!Ови садашњи актери су његови пулени и мале бебе
Гробар Фудбала ЗЛО НА ДВЕ НОГЕ!  :bes

Можда ће неко да помисли да сам луд, али ако добро капирам Пикси кога смо сви испрозивали да је љаксе и да не зна ништа о послу који је радио изгледа није побегао због страха од хапшења него од страха да га не убију јер није хтео да игра по туђим нотама... Први је и једини искрено признао о уговорима играча, тј. да већина нису били Звездини играчи, када је хтео да преиспита пословање у прошлости добио је упозорење да се мане ћорава посла, сада када је дефинитивно хтео да све уведе у легалне токове некоме све то није одговарало и само су му рекли бежи што дање и ћути...

А уз Џају би био до краја и веровао да нема везе ни са каквим прљавим работама само да није прихватио понуду највећег криминалца, лопова и гробара српског фудбала после Миљанића, тј. понуду Терзе лопуждре... Шта му је то требало у животу, на коју причу су га ухватили да ми је знати... Жао ми је што ће легенда (у светским оквирима) као он имати овакву мрљу  у богатој фудбалској каријери... И дефинитивно треба да останемо уз њега док се не докаже нешто конкретно, јер ови који су ударили на њега нису ништа бољи, не би ми било чудно ни да преко њега и осталих бивших и садашњих челника нашег ФК-а желе и нас да сјебу на суптилнији начин јер све претходне методе им нису уродиле плодом...

Мислим да је неко спомињао то већ, да ли овде или на д.нет-у али не очекујте ускоро да ће Зека бити на мети полиције (дај Боже да ме демантују) јер је он сада на челу српског Гаспрома, а сви знате да су у питању државне паре и да је у игри велики државни посао, директно је заштићен од старне Руса и нико му ништа не може сада... Јебени пионирчић и дебеовац који је заједно са својим оцем крив и одговоран за многе зле ствари које су погодиле српски народ је заштићен од стране Руса који су ту да би као помогли Србима... Која иронија!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Идемо даље види сад ову трагикомедију
http://www.politika.co.yu/rubrike/Hronika/Nebojsha-i-u-snu-prezivljava-linch.sr.html
Најзанимљивији је овај пасус
QuoteОстају питања у ваздуху: зашто је нападнут, ко је показао прстом на њега. Зашто је, када су ту, у близини били и остали оперативци баш он изабран за жртву. И откуд толика количина беса да се излије баш на њега. И зашто није било редара да прискоче у помоћ, зашто су камере на стадиону биле искључене. И још много питања на која ће он, и не само он, морати да одговори.

Red Star Forever, о чему ти причаш?
Поредиш Звездаша и Миша?  :o
Џаја је од почетка до краја био и остао уз Звезду!!! Ни сад не бежи (као остали мишеви) од одговорности.
Пикси је пре свих мишева (и овог Инсајдера) први залимпао са својом спонзорушом, наравно пре тога је узео кинте колико год је могао да покупи а слизао се и за Шкомијем који хоће да "купи"  Звезду. А Шкоми није кримос?!? Еј, бре брате...

Јао колико овде има наивних људи...па све ће нас жедне превести преко воде. Јебо вас У92!
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Све и да је Џаја направио преступ колико је оних који су направили 10 пута веће преступе и покрали десетине милиона?Шта је са тим мафијашима који играчима изигравају менаџере попут Бамбалића,Ћаласана и остале багре?Риба се чисти од главе,немам ништа против ако се посао ради како ваља,али прогласити Џају супер криминалцем у јавности је бесмислено.То је као оно кад пандур наплаћује казну лику што није ставио појас,а у другој траци пролази кримос  и вози 160 на сат опуштено.

Тако Џаја плаћа за појас, а Зека здимио много већом брзином од 160 км/ч.
Још увек у Пакистану ништа ново. Не треба ни очекивати. Још мало па ће почети приче, ето они једини поштени.  :o
Срце на терен ...


Ма нема нажалост леба од те петиције... :(
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "Majka Mara"Red Star Forever, о чему ти причаш?
Поредиш Звездаша и Миша?  :o
Џаја је од почетка до краја био и остао уз Звезду!!! Ни сад не бежи (као остали мишеви) од одговорности.
Пикси је пре свих мишева (и овог Инсајдера) први залимпао са својом спонзорушом, наравно пре тога је узео кинте колико год је могао да покупи а слизао се и за Шкомијем који хоће да "купи"  Звезду. А Шкоми није кримос?!? Еј, бре брате...

Јао колико овде има наивних људи...па све ће нас жедне превести преко воде. Јебо вас У92!

O чему ти причаш, јебо тебе у92... Нити га имам меморисаног на тв-у нити га читам на нету... Тако да не знам шта тамо било ко прича, а нисам ни наиван, јер имам довољно година... Ја размишљам својом главом, а мало и познајем људе па могу да повежем неке ствари...

И где сам ја то пљунуо Џају,прочитај још једном мој пост и размисли добро шта пише... Ту позивам на одбрану истог док се не докаже супротно... А то да је Писки узео неке паре, то је смешно, од кога када, за тако кратко време није било шансе, а да је био наиван и да је био оружје у Шкомијевим рукама то је тачно и то се и види из мог поста, само треба мало читати и између редова...

И немојте ни ти ни било ко да браните сада Џају јер ти и слични теби сте га отерали када сте урлали са Севера да треба да оде... Срам Вас било!!! То се зове лицемерје у српском језику а и свим осталим језицима света... Нисте га тада отерали само због резултата и лошег вођења клуба него и због оптужби да краде, намешта и сл... Није то давно било, прелистајте коментаре из тог периода...

И никада не поредим човека који је легенда на светском нивоу и човека који је то исто али само у Јапану... Само сам изнео чињенице које се виде голим оком и мени доступним информацијама донео логичан закључак...

Поздрав, и нема потребе расправљати о овоме, ово су опасне игре где је у питању невероватан новац, а наивни ће страдати јер тако мора, наша расправа ионако човеку неће помоћи већ само добар адвокат и валидни докази да није украо те паре од трансфера човека за кога након одласка из Звезде нико више није ни знао где игра...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

У овој држави никада није било правде, увек су интереси моћника били изнад закона, у то сам се више пута и сам уверио, тако да не очекујем правду ни у овом случају.

Чињеница је да не треба никада одустајати, и да се треба увек борити за истину, али истина тешко излази на видело.

Читам пре неки дан, чини ми се у "Вечерњим новостима" наслов од прилике иде овако "Српска полиција ударила на спортску мафију"

Ово све ми личи на то да је спортска мафија ударила на ситну боранију, што се тиче тог лапања и намештања утакмица, медији су чудо, не верујте свему што пише по новинама, и што говоре на телевизији.
Наравно сви људи који редовно посећују трибину и учествују и навијачком животу већ знају све ово, и мање више су окусили на својој кожи све те медијске лажи и пренемагања типа, "зли покварени навијачи  и наивни и добри ови други, који год да су...

Мука ми је и да гледам и да слушам медије, а поготову ту жидомасонску хипновизију за лаковерни народ, Б92 треба спалти до темеља и забранити све сличне покушаје да се уопште појави таква једна телевизија. Да нам је нека власт тако би и било, а ово што се данас дешава у Србији, да није тужно било би смешно... :bes

Ако нисте гледали дневник2 ртс-а.. приказали су сад како 15-ак старијих људи  и жена стоје са неким папирима а4 формата испред затвора и траже Џајино ослобађање..?!
наставља се трагикомедија  :boks