и шта кажете на јучерашњу емисију све више се коцкице поклапају Миловановић,онда овај нови наш играч Блажић...није ни чудо што је пикси побегао.

Управо су јавили да су ухапшени Џајић, Цвеле и Милош Маринковић.

само ме чуди да још није нико из југословенског спортског друштва приведен дал је се то чува за крај као шлаг на торту или неко их штити видећемо...али чињеница је да и бата кан и џаја и цвеле заједно мале бебе за зечевића и остале.

Вози Мишко...
:tenk

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Skrimo"само ме чуди да још није нико из југословенског спортског друштва приведен дал је се то чува за крај као шлаг на торту или неко их штити видећемо...али чињеница је да и бата кан и џаја и цвеле заједно мале бебе за зечевића и остале.


Већи лопови јесу од ових наших, али ми се чини и да су већи махери за прикривање истих. Али мислим да ће и они долијати. Бринем се да неће долијати тзв. менаџери они који јесу и нису споменути јуче у инсајдеру, како ми се чини они су недодириви.

Quote from: "Skrimo"само ме чуди да још није нико из југословенског спортског друштва приведен дал је се то чува за крај као шлаг на торту или неко их штити видећемо...али чињеница је да и бата кан и џаја и цвеле заједно мале бебе за зечевића и остале.

На Фоксу су јавили да је Зечевић напустио земљу. Видећемо да ли је тачно.

Такође је и Терзић отишао на "усавршавање" у Енглеску


Quote from: "Woodoo"
Quote from: "Skrimo"само ме чуди да још није нико из југословенског спортског друштва приведен дал је се то чува за крај као шлаг на торту или неко их штити видећемо...али чињеница је да и бата кан и џаја и цвеле заједно мале бебе за зечевића и остале.

На Фоксу су јавили да је Зечевић напустио земљу. Видећемо да ли је тачно.

Пре неколико година на једној листи Зека је заузео 15то место међу најутицајнијим људима у земљи Србији... Још када се узме у обзир да је још са Слобом шуровао око пара и "куповао" себи слободу да ради са Партизаном шта хоће, а то исто Звездини тада нису пристали (Цвеле нестао из клуба) и да је после 5ог брже прелетео код нове власти него било ко други довољно говори о шанси да исти буде ухапшен... Ако се и планира његово хапшење он то зна одавно, он је одавно средства пребацио где треба и наравно сву одговорност оставио на неким несрећницима који су имали "привлијегију" да раде за њега...

Са Зечевићем ће ићи много теже зато што је он затупник Газпрома за Србију и питање је колико је важан за потписивање уговора са Русима око куповине НИС-а. Време ће показати да ли ће власт и на њему да покаже зубе јер као што је рекао нездрави много је утицајан у политичким и криминалним круговима.

Quote from: "Skrimo"само ме чуди да још није нико из југословенског спортског друштва приведен дал је се то чува за крај као шлаг на торту или неко их штити видећемо...али чињеница је да и бата кан и џаја и цвеле заједно мале бебе за зечевића и остале.

И мени је то све сумњиво, а  онај усташа  ћурковић још и учествује у емисији, а овог чекају да побегне из земље... у92-полиција-пакистан ...осовине зла.
Изгледа да оно што за сада имамо овде је селективна правда, хапсе наше а њихове не дирају, када кажем њихове мислим на Пеналтизанску, а и полицијску мафију, такође у целој држави има има милион сличних  које треба хапсити.. за много горе ствари.. а они су нашли спортске раднике.., шта ми сада да мислимо јел треба да верујемо је да је ово уперено против Звезде да би нас спречили да освајамо титуле, трн смо у оку глобалне мафије јер су Звезда и Север деценијама носиоци Српског четничког и православног духа, за разлику од комшија шиптара на челу са усташом, језуитом масоном ћурковићем и зеко-бјек мафијом.... и такође ђунићем, а самим тим и цело њихово неспортско друштво, а поготово њихову кошаркашку, ватерполо управу да је правде треба најпре хапсити...или то можда није у интересу плавожуте мафије?!

http://dzonson.wordpress.com/2007/04/23/sjaj-i-beda-sportske-mafije/

Ма момци и девојке све је то у реду, јасно и тачно али што се мене тиче док она сељачка калаштура цеца не пролаје на катанац неке самице, и не сруше ону вилу испред Маракане ја се лично нећу смирити.

Нема идола и миљеника. Скидају се маске из дана у дан и јако је тужно што када схватиш а и прочиташ каквим су се радњама бавили људи у које се Север клео до само пре неколико година схватиш да љубав према Звезди никада није ни постојала за било кога од њих него је то била у ствари само љубав према парама. Звезда се волела јер је доносила одличну зараду и то је цела поента приче. Ако је неслужбено први фудбалер коме је Север скандирао име и презиме био Дуле Савић, онда ће много времена да прође да неко од фудбалера или људи из управе овако нешто заслужи. У сваком случају Пиксијев одлазак напрасно из клуба под разлогом да је после нешто мање од 2 године вођења истог правдао све то умором, што је и у оном тренутку било јако сумњиво, сада постаје јасно шта је у ствари лежало у позадини свега.

Quote from: "CEBEP". Нема идола и миљеника. Скидају се маске из дана у дан и јако је тужно што када схватиш а и прочиташ каквим су се радњама бавили људи у које се Север клео до само пре неколико година схватиш да љубав према Звезди никада није ни постојала за било кога од њих него је то била у ствари само љубав према парама

Потпуно си у праву, просто не могу да повјерујем да је ово истина, разочаран сам,...
Клупко се полако одмотава, сад и видимо зашто у клуб држимо играче попут Миловановића и зашто се понуда од 3 милиона одбија. А знамо и зашто смо довели ту двојицу из Чукаричког...
Драги моји не губимо вјеру остајемо вјерни Звезди и нашем Северу. Знам да ништа ново нисам рекао јер сам свестан да и ви тако мислите.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Ситуација је много зајебана јер је наш клуб овим хапшењем  задобио највећи ударац у својој историји. И немојте покушавати да се сада оградите од Џаје, јер је то немогуће. Овај човек је највећа легенда нашег клуба, његово име је синоним за наш клуб и удар на њега јесте најдиректнији удар на наш клуб.

Разлог који су изнели у медије (продаја Друле) да оправдају ово хапшење је смешан, наравно када се узме у обзир све што се дешавало у нашем фудбалу задњих 20-ак година. Нешто друго је посреди сигурно, а бојим се да је ово хапшење директан покушај уништења нашег клуба, а можда касније и нас као навијача.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Pijanac"Ситуација је много зајебана јер је наш клуб овим хапшењем  задобио највећи ударац у својој историји. И немојте покушавати да се сада оградите од Џаје, јер је то немогуће. Овај човек је највећа легенда нашег клуба, његово име је синоним за наш клуб и удар на њега јесте најдиректнији удар на наш клуб.

Разлог који су изнели у медије (продаја Друле) да оправдају ово хапшење је смешан, наравно када се узме у обзир све што се дешавало у нашем фудбалу задњих 20-ак година. Нешто друго је посреди сигурно, а бојим се да је ово хапшење директан покушај уништења нашег клуба, а можда касније и нас као навијача.
Јесте био легенда фудбала на терену,то ће и остати, али сви знамо да смо били против њега последњих година док је био председник клуба, сви знамо да је живео на Карабурми '91 када је Звезда била шампион света, па се тим после распао а он се преселио на Дедиње...Само ми није јасно да наша полиција чека тв-емисију да би започела хапшења...
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

Quote from: "Pijanac"
Разлог који су изнели у медије (продаја Друле) да оправдају ово хапшење је смешан, наравно када се узме у обзир све што се дешавало у нашем фудбалу задњих 20-ак година. Нешто друго је посреди сигурно, а бојим се да је ово хапшење директан покушај уништења нашег клуба, а можда касније и нас као навијача.

Слажем са твојом последњом реченицом.Симптоматично је то да су хапшења кренула пре Инсајдера,а после нереда на текми са Хајдуком и после нашег снажног одговора плаћеничком режиму да се нећемо повиновати њиховим законима којима желе да нас третирају као грађане 2. реда и да угасе навијачки покрет.Питам се само где су сада ти објективни новинари и да ли је могуће да нико не налази за сходно да се запита како је могуће да само наш клуб испашта у целом овом процесу.Не знам,можда бисмо ми као група требали да се огласимо,али треба добро промислити о свему,деликатна је ситуација и не наговештава побољшање и излаз.

Јебем ти државу кад У92 започиње хапшења...
Само ми није јасно, 'оће ли се ко осврнути на Хајдуке, Железнике, Чукаричке, Банатске Дворове, Бежаније и остале УБИЦЕ српских фубалских центара или ћемо и даље уместо у Суботицу, Ниш, Ужице и остале велике градове који заслужују прву лиги ићи на гостовања "трамвајем".

Јој начита се будалаштина.Џајић је наша легенда и увек ће бити он ће увек бити Звездина звезда! и нема то везе са овим.Не могу да разумем некима ко мозгови да су испрани па те у92 покреће хапшење,те што сад,те што овај,ако су крали и треба тако и нема везе шта је узрок.Не кажем да је Џајић крао ал неко јесте и то не мора да нам каже ни полиција ни било ко,колико играча смо продавали за милионе и милионе марака а доводили смо појачања за десетине хиљада.Срамота је само што се објављују онакви снимци ко да хапсе легију а не легенду нашег спорта али ни то не мења ствари .Не мислим да је ово удар на клуб уствари то јесте али не зато што се неком дигао па ајде да уништимо Звезду јер ово све смо и ми пре знали.Наравно уколико не буду приведени и Терзић,Бјековић,Зечевић... у праву сте тотално и рећићу да сам погрешио али уколико је ово само почетак и уколико се настави и уколико сви који су крали,намештали заврше иза решетака свакако нисте у праву,ако је држава решила да напокон стане на пут лоповима и мафији у нашем спорту то треба подржати јер и од те мафије су настали намештаљке,разни бежаније,обилићи и остали.
Да се разумемо мени је Џајић највећа легенда клуба,ја лично ни 2004 нисам био да он оде,и сад сам сигуран да су њега упропастили људи око њега и да је он најмање крив ако је уопште за било шта крив и надам се да ће се доказати да није крив око овог случаја.

Ја само једно 100% знам, а то је да уствари ништа не знам. Тј. које умешан, а ко није. Чињеница је да у Србији добро не живе, и не возаје "бесна" аута; поштени људи, земљорадници, свакодневне радише.......и овима слични, како би неко реко "обични смртници". То раде "радници иза свечане завесе" !
И још једно знам. Они који су 100 % невини су људи као што је био Мркушић. Његове генерације које су играле из ЉУБАВИ према игри , а не из љубави према парама у игри.

Ово је задњи пут да сам се опекао, тј. да сам имао поверење у људе, легенде. Од данас више НЕ. Нека се сви они лепо носе у 3 лепе, ма где год да се налазили од Лос Анђелеса до Токија !!!

Сви ће они да прођу, а фудбал, Звезда, репрезентација ће да остану. Можда у пепелу, али онда ће се знати како напред. Са нуле, и само на горе.

У овом моменту најбољи могући сценарио је ТОТАЛНА ПРОПАСТ "система", бродолом. Јер када брод потоне и пацови ће да се потуше.

Где нема система , влада хаос. То је управо случај у фудбалској/спортској Србији , а и шире.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: "Skrimo"Јој начита се будалаштина.Џајић је наша легенда и увек ће бити он ће увек бити Звездина звезда! и нема то везе са овим.Не могу да разумем некима ко мозгови да су испрани па те у92 покреће хапшење,те што сад,те што овај,ако су крали и треба тако и нема везе шта је узрок.Не кажем да је Џајић крао ал неко јесте и то не мора да нам каже ни полиција ни било ко,колико играча смо продавали за милионе и милионе марака а доводили смо појачања за десетине хиљада.Срамота је само што се објављују онакви снимци ко да хапсе легију а не легенду нашег спорта али ни то не мења ствари .Не мислим да је ово удар на клуб уствари то јесте али не зато што се неком дигао па ајде да уништимо Звезду јер ово све смо и ми пре знали.Наравно уколико не буду приведени и Терзић,Бјековић,Зечевић... у праву сте тотално и рећићу да сам погрешио али уколико је ово само почетак и уколико се настави и уколико сви који су крали,намештали заврше иза решетака свакако нисте у праву,ако је држава решила да напокон стане на пут лоповима и мафији у нашем спорту то треба подржати јер и од те мафије су настали намештаљке,разни бежаније,обилићи и остали.
Да се разумемо мени је Џајић највећа легенда клуба,ја лично ни 2004 нисам био да он оде,и сад сам сигуран да су њега упропастили људи око њега и да је он најмање крив ако је уопште за било шта крив и надам се да ће се доказати да није крив око овог случаја.

Дуле Савић је данас на РТС-у у оној емисији у 18:30 ("Око") изнео баш то што си ти рекао у вези снимака. И нисам хтео да будем први који ће да изнесе овакво мишљење о Џаји и драго ми је што неко идентично размишља као и ја (можда у ту групу спада и већина нас, али кажем можда...). Е сад, замисли да се докаже невиност... Па ко ће да избрише оне слике из главе које су приказиване 5. Фебруара 2007.године по свим телевизијама, како се трећој Звездиној Звезди стављају лисице, и како се он убацује у онај полицијски комби! На Монду избацили "фото: хапшење бивших челника звезде" на насловној страни, па још и "болд" ставили на оно фото, да неком случајно не промакне да види зумирано стављање лисица на руке Драгана Џајића.  :nene

ПС. Слушам на "Фоксу" данас... Један од његових адвоката (ја мислим) је рекао да ће се притвор Драгану Џајићу после ових 48 сати, продужити на још 30 дана највероватније. Каже да је скоро сигуран у то, пошто се за те ствари чека сагласност главног судије, а он ју је ваљда већ дао још сад.