QuoteДошли смо данас до нове идеје за акцију како би пробудили успавани и деморалисани српки народ.
Окачимо наше српске заставе на свој балком ,прозор,терасу,подигномоморал свима,нека за сад крене од нас,има нас много и тако ћемо пробудити своје градове да ураде исто.
Ево данашње слике почетка




А све то пропраћено клетвом "Ко је Србин и српскога рода, а не окачио заставу на балкон... "  ;pivo

По мени одлична акција! Вреди се исцимати!
Ускоро ћу сазнати више информација преко звездино-а, како и шта, које су цене и димензије па да почнемо да качимо заставе!!!!!!!!!

Ево конкретних информација:

Стандардна застава Србије, димензије 2 пута 1 метар - цена је 1100 динара.
Велика застава димензије 4 пута 2 метра, цена је око 2400 динара.

А могу да се раде неке друге димензије, може да се бира, све зависи. Заставе су шивене, док је Грб штампани, који је нашивен на заставу.

Ко има времена да се цима може да добије 3 платна (црвено, плаво и бело) и грб, па да сам ушије, а то кошта 800 динара. Мислим да је то велико цимање, разлика је само 300 динара, боље дати 1100 динара за готову заставу.

Ово је најјефтиније што може, нема зараде, чиста математика, ово је акција да буде што више застава доступно свима.

Quote from: "KizaLion"Ево конкретних информација:

Стандардна застава Србије, димензије 2 пута 1 метар - цена је 1100 динара.
Велика застава димензије 4 пута 2 метра, цена је око 2400 динара.

А могу да се раде неке друге димензије, може да се бира, све зависи. Заставе су шивене, док је Грб штампани, који је нашивен на заставу.

Ко има времена да се цима може да добије 3 платна (црвено, плаво и бело) и грб, па да сам ушије, а то кошта 800 динара. Мислим да је то велико цимање, разлика је само 300 динара, боље дати 1100 динара за готову заставу.

Ово је најјефтиније што може, нема зараде, чиста математика, ово је акција да буде што више застава доступно свима.


Братe, једно подпитање, да ли је штампани грб видљив са обе стране? јер имам платно, а треба ми само грб, а ја сам се распитивао у једној штампарији овде и кажу да је видљив само са једне стране, тј. није она тзв. дубинска штампа, знаш на шта мислим.

Проверићу па ћу ти јавити.
Мада да би успело то што хоћеш, мора цела застава да буде одштампана, а не везена. Или да добијеш два грба, па да са обе стране нашијеш. Јавићу ти

Идемо ДЕЛИЈЕ несмемо стати са овом акцијом, морамо се максимално потрудити да се одазовемо овом позиву
Свако треба да подржи и да учествује у акцији.
Слога биће пораз врагу!

Quote from: "KizaLion"мора цела застава да буде одштампана, а не везена. Или да добијеш два грба, па да са обе стране нашијеш.

не мора да буде цела штампана, може брате све да се уклопи, нема фрке, има шема за то, не брини ништа, само ми је то битно да ли се грб види и са друге стране.

Quote from: "sezione ruma"само ми је то битно да ли се грб види и са друге стране.
мени се види са обе стране..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

добио сам одговор да је "видљив је само са једне стране а можемо да наручимо и дубинску штампу обострану која је за 50 % скупља."

Сутра увече ће се знати више информација, око те дубинске штампе, да се грб види са обе стране заставе. И знаћу која је цена.

Ја сам још летос купио српску заставу у буди фин за сома динара.
Чини ми се да је од полиестера (тако некако) и види се са обе стране грб.

Quote from: "KB FCRS"
QuoteДошли смо данас до нове идеје за акцију како би пробудили успавани и деморалисани српки народ.
Окачимо наше српске заставе на свој балком ,прозор,терасу,подигномоморал свима,нека за сад крене од нас,има нас много и тако ћемо пробудити своје градове да ураде исто.
Ево данашње слике почетка
Свака част за акцију и за стари крај, 21. блок!
Тако и овде у Данској стално каче заставе на јарболе испред кућа, школа, где стигну...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"