ФОТКЕ
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2007-2008/cz_ofk

Биће још слика и један (можда и два) видеа.

По мени најбољи тренутак кад смо сви (који смо купили) раширили заставе и грмели уз ђенерале. А и тренутци после голова су неописиви стварно. Али морам да напоменем да смо имали осцилација у другом полувремену. Лепо је вођа рекао у једном тренутку ,,Ово није ни за курац''. Ал све у свему лепо је испало. Можда сам мало конфузно написао ал ко је схватио схватио је.

Све похвале људима на данашњем ангажовању!!!
На Мари је запажен резултат певања, као и визуелна слика застава, којих није било доста, фали још застава! Али биће их у наредном периоду...


У праву си људи који веле да смо се ужелели Пионира... не памтим када сам био задњи пута...
све због ониг го*нара из КК!!!! којима не требамо...

Али сачекаћемо ми своју зору... зору која свиће, ускоро!

Требали би мало више да форсирамо ...и цео север сад пева... Звездо волим те... пошто је добро прихваћена и има добар ритам.

Бубањ се лоше чуо изнад средње шипке, али навијање добро у свим тренуцима, једино је било лошије при крају првог полувремена.

Нове заставе одличне.

Има још нових застава али тек ће бити премијера...

Видео запис бакљаде, у трајању од 2 минута, на крају бакљаде је први гол! Вреди погледати иако је 8мб велико!
www.delije-caffe.co.yu/video/2008/cz_ofk_bakljada.avi

Све је горе мање више речено ал напоменуо бих велики број људи који још увек снимају бакљаде.
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

по мени једини минус је бубањ! при врху уопште се није чуо! остало је добро испало

Не би се требало форсирати "Публика је твоја..." 20 минута да би била 2-3 пута добро отпевана. Поново је било критичне масе коју боли к***ц да навија, али важно да су се заболи у коп и (пази сад) ВЕЗАЛИ заставе ово врата и практично тако статирали целу текму. Кад има брдо нередовних треба форсирати ПТЛН и остале песме које сви знају. То је замерка.
Иначе лепо је било јуче, ужелео сам се севера (нисам једини), леп дан, добро издање, победа, шта ћеш више.
Једва чекам Крушевац да видим ограду са новим заставама  ;pljuga
Гости су бога ми разочарали, с обзиром на њихова претходна 2 издања на маракани, јуче нису оправдали улогу у "навијачком дербију".

Quote from: "Милош"Кад има брдо нередовних треба форсирати ПТЛН и остале песме које сви знају.

јел треба ми да се прилагођавамо њима или они нама?

Quote from: "rukometas_bg"
Quote from: "Милош"Кад има брдо нередовних треба форсирати ПТЛН и остале песме које сви знају.

јел треба ми да се прилагођавамо њима или они нама?
И то што кажеш  namigivanje
Мада не може да шкоди.
;pivo

Ваљда смо ову причу рашчистили једном за свагда? На северу се неће певати само птлн.већ ћемо тежити ка томе да што више људи  уђе уз навијачки фазон и научи да пева...баш као јуче на одбојци.

Заиста чудни утисци од јуче...

На моменте оно је било ужасно... као да су људи дошли због свих другиг разлога осим због навијања!!!!

Јер рецимо песма Ђенерале одлично звучи, и људи су укапирали ритам, толанитет, и све остало...

када смо дали голове, и када је била бакљада, опет се подиже адреналин и песме грме!!! Није ми јасно зашто људи не могу да певају и у осталим моментима... шта их тера да ћуте?

Ок, ако неко је сморен, има неки разлог, па онда треба да ћути целу утакмицу, а не понекад од себе даје све, а већи део ћути, или мрмља... Значи понесе га атмосфера, па онда се активира!?
Али већина ликова иправо то ради... пева и грми понекад!?!

Ривали преко пута једва да су се чули, и то само у првом полувремену, када смо ми имали неке паузе, или прекиде!

кореографија са заставама је одлична... и то треба практиковати и убудуће... Не знам је ли цифра од 500 застава колико се продало јуче, бројка оног што је донето застава, или је само толико купљено?

Стекао сам утисак да је још људи хтело да купи заставе, али на штанду их није било...

Quote from: "Милош"Кад има брдо нередовних треба форсирати ПТЛН и остале песме које сви знају. То је замерка.

Кад има брдо нередовних баш онда треба форсирати новије песме које они не знају тако да знају за убудуће кад долазе на стадион.
А што се песама генерално тиче,мислим да смо већ сазрели толико да лагано избацимо све песме које нису наше и заменимо их нашим песмама,ако је то циљ наравно,а како сам схватио - јесте.Остало је још пар песама са диска да се науче,а научене да се још мало исфорсирају и то је онда врло добар репертоар.Опет,јесте тешко избацити потпуно песме које су постале индентитет наше трибине...не знам...

Quote from: "дрвосеча"Не знам је ли цифра од 500 застава колико се продало јуче, бројка оног што је донето застава, или је само толико купљено?

Стекао сам утисак да је још људи хтело да купи заставе, али на штанду их није било...

све што смо донели продало се...одзив је више од очекиваног тако да ћемо за 15 дана поновити акцију...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007