Veoma interesantna vest nakon onog bojkota...

poz,
budimir

Izabrana nova Skupstina kluba 04.03.2003



Danas su na Zvezdinom saboru, u prostorijama Opstine Stari grad, odrzani izbori za Skupstinu Kosarkaskog kluba Crvena zvezda.

Novi clanovi skupstine postali su:
Aleksandar Trifunovic, Boban Kovacevic, Branko Kovacevic, Dragan Kapicic, Dragan Vasic, Dragisa Vucinic, Dusan Petric, Emilijan Gerasimovski, Goran Milic, Goran Rakocevic, Igor Mladenovic, Igor Zezelj, Ilija Kovacic, Ivan Bekjarev, Luka Pavicevic, Marin Sedlacek, Marko Vuckovic, Milka Bjelica, Mirko Pavlovic, Miroslav Miskovic, Nebojsa Divljan, Nebojsa Ilic, Petar Djordjevic, Predrag Panic, Predrag Stojakovic, Rajko Zizic, Sanela Lalatovic, Snezana Zoric Mijalkovic, Srdjan Dabic, Todor Dimitrijevic, Velibor Sovrovic, Vlada Janjic, Vladislav Lucic, Zlatko Bolic, Zoran Novakovic.

Mandat clanova Skupstine traje pet godina.
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

A pitace se isto koliko i ja :bes  :nene

Generalno, to i nije tako lose, Niko od navijaca ne moze da radi u interesu nase Zvezde vise i bolje, ali tako brzo nakon svega sto se izdesavalo... nemam pojma.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Zato ti i kazem, juce je bilo - bukvalno - 'ko vas jebe', a sad, odjednom, kao ..

Sama cinjenica da smo dozovolili politicarima/lesinarima da nam udju u klub dovoljno govori o svemu - pa i o nama.

clanove skupstine je mogao da bira svako ko je clan kosarkaskog kluba crvena zvezda  :)
( pa zato, nikoga ne treba da cudi sto su za clanove nove skupstine izabrana cak 3 navijaca ) :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

da ne otvaram novi ... kad je tacan termin tekme sa Cibonom - mozda, nakon skoro tri godine, konacno odgledam jednu tekmu - barem na tv-u :(  :bes

Sutra u 17.00
А СРБИЈУ  ЖИВОТ ДАЋУ, 3А 3ВЕ3ДУ ВЈЕЧНО НАВИЈАЋУ!

www.freesrpska.org

Jel to neko ima nesto protiv ortaka iz "kraja"...mislim na Zezelja i Petrica...pa konacno su u upravi "komsije"...a i Kaponja je komsija... :rofl sto se mene tice mogu i ja-isao sam u OS"Braca Ribar"iliti"Kralj Petar I" :rofl kao i pola clanova uprave i njihova deca...
Pozdrav Ciganijo :ruke