Поред лепљења плаката по граду,одрађено је и скидање прелепљених плаката преко нашег...Што је најтужније доста плаката је прелепљено неким глупима плакатима...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!





Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Све што имам да изјавим за дневник је:
СВАКА ЧАСТ!

О онима што су први у реду за Милан, Рому, Бајерн а кад треба да се помогне свом народу нема их нигде не вреди трошити речи...

Још једном смо показали велико срце као навијачка група,а то су показали и они који немају везе са Звездом и Делијама а дошли су јуче да дају свој допринос на трибини.Мноштво бакљи улепшало је ионако сјајну атмосферу коју су правили извођачи на бини.Мени лично највише се допао наступ Иване Жигон и божура,а најјачи моменат када је Ђенерал изашао и добио овације у виду песме ''Ђенерале,Ђенерале'' у трајању од неколико минута.Као што рече Милош,они који нису дошли,а могли су,треба озбиљно да се запитају има ли за њих места на северу.Такође,туче које су се десиле нису умањиле величину целе манифестације,али су потпуно глупе и непотребне у тренутку када сви заједно кличемо српству и нашем Космету.Било је помало јадно тих неколико тренутака када је све на бини и око ње стало и када су сви гледали шта се дешава горе у врху трибине.
Све у свему,око 7000 људи синоћ могло је да ужива уз добру музику,зезање и чињеницу да је свако од нас синоћ дао свој допринос за Свету Српску земљу.Свака част Делије,до следеће године! namigivanje

Quote from: "Ђоле"
Све у свему,око 7000 људи синоћ
Није толико било сигурно.

Quote from: "Ђоле"Још једном смо показали велико срце као навијачка група,а то су показали и они који немају везе са Звездом

колико сам приметио много су се више показали ови други. Око осам сати половину трибине су чиниле девојке и људи који немају везе са трибином

Пошто се ове године много дуже знало за концерт очекивао сам 10 000 људи. Видим да сам превише очекивао
Ако је тачна прича да је продато око 3500-4000 карата онда смо заиста баш заказали

Ипак све лоше што се десило се заборави у тренутку када видиш на стази Божуре и госте колико уживају, знајући да их нису сви заборавили

Quote from: "rukometas_bg"
Ако је тачна прича да је продато око 3500-4000 карата онда смо заиста баш заказали

Нисмо заказали али нисмо напредовали од прошлог пута.

Ортак је око осам увече купио карту са редним бројем 5000 и нешто...тако да је отишло сигурно преко 5 хиљада карти...

Quote from: "nisam_zdrav"Ортак је око осам увече купио карту са редним бројем 5000 и нешто...тако да је отишло сигурно преко 5 хиљада карти...
нема то везе са тим

ја сам у суботу купио карту са бројем 120, нема шансе да је само толико продато до суботе

ФОТКЕ!
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2007-2008/koncert_za_nase_kosovo

Бакљада КОСМЕТ:
www.delije-caffe.net/video/koncert/bakljada_kosmet.avi
Бора:
www.delije-caffe.net/video/koncert/bora1.avi
357:
www.delije-caffe.net/video/koncert/357.avi
Иначе је снимљено 90 минута концерта...

Аууу Кизо алал ти вера за клип бакљаде  ;pivo Могао си мало и ''Т'' да снимиш :rofl  namigivanje, упалиле су нам се после све сем једне  :D

А погледај на шта личи то слово... јел бакљама истекао рок?! Чини ми се на слову Т фале да горе 4-5 бакљи... Упале па се угасе. А не једна како ти кажеш. Ма шта ја теби објашњавам, боље да ти снимаш а ја да палим.  :lol:

Није, није Кизо, немој да зајебаваш, упалиле су се после све, него ти ниси снимио, нисам ја крив  :finger Видећу да те демантујем, имам клип од 40 МБ, другар снимао са севера неким мобилним од хиљаду евра, само прво да то пребацим од њега. Али све у свему, идеја, реализација и сам тренутак бакљаде је незабораван.

Јесу се оне упалиле, али после неког времена. Погледај десети секунд на снимку, као и на оном делу код 1 минут и 13 секунди записа.

Иначе добар концерт, за следећи бих волео да обавезно дођу велики Звездаши Мирослав Илић и Баја Мали Книнџа, можда би и посета и атмосфера била још боља.

Quote from: "KizaLion"
Иначе добар концерт, за следећи бих волео да обавезно дођу велики Звездаши Мирослав Илић и Баја Мали Книнџа, можда би и посета и атмосфера била још боља.

Није лош предлог... Што се тиче тих извођача, иначе мислим да је избор био сасвим добар (уосталом као и прошле године). Чујем и видим неке коментаре у вези утицаја ових на бини на бројност људи. Па зар су Бора Чорба, Бајага, Неверне Бебе, 357 лош мамац за оне који су фанови таквих типова музике!? Саберите број посетилаца концерта свих горе наведених у Арени и где су већ све одржавали не тако давно своје личне наступе. Добијате цифру од око 50000 људи, без обзира што је можда и већина од тог броја заједнички фан две или три групе. Јесте да су ти догађаји имали и бољу рекламу у свим медијима и вероватно нису били организовани радног дана, али кад све то сагледам, ипак, долазим до закључка да је проблем у нашем народу... Годинама се против нас ствара слика какву би ретко ко пожелео (да се сад вежем само за наше медије). Вероватно многим хуманим људима, који често дају новац за различите хумане акције, манастирима итд. није ни пало напамет да дају новац за карту, а нарочито да буду присутни на самом дешавању. Верујте да у главама имају да се чак ради и о некој превари, да ће тај новац отићи за неке наркотике, гостовања Делија по Европи... Ја сам у то, са огромном тугом, прилично уверен. Јер кад по неким сајтовима где су постављане вести да се припрема други у низу концерт за помоћ деци са Косова, да су у току ове године неколико пута од стране Делија помагана деца на Космету (па још и лично посећивана) и сл, могу се видети само коментари типа: "не морају и да се враћају, можда тамо има боље патике да се украду...", па онда неко од наших, вероватно, се учлани на један од форума и постави слику као доказ, а онда чујеш како они знају шта се налази по тим кутијама и кесама... Јако тужно, али истинито и да не смарам више...
Поента је у томе да треба да прође време и време да би се мишљење "обичног света" о нама променило. Изгледа ми јако тешко, али никако нисам песимиста, чак шта више... Ја знам да нас превише не интересују мишљења тих људи о нама и да не треба ни да читамо, а камоли обраћамо пажњу на то што они пишу и што сам горе дао као пример, али... Не дискутујем ни на једном од тих форума, причаоница, шта већ све има. Међутим, некада и не можеш, а да не приметиш све то. И опет понављам, то не треба да нас интересује, али бар да кажемо и признамо онда да је ових 5000 (можда мало више) људи у овом тренутку нека реланост. То је суштина и зато организаторима капа доле. Нека знају да су сви они редовни на Северу увидели колико је муке, труда, креативности и свега осталог уложено у све ово!

Свака част Делије, још једна одлична страна исписана у "нашој књизи", која ионако има неограничену вредност за сваког од нас!

Тренуци као што су бакљада уз песму Божура, као и осмеси и аплаузи малишана са Косова и Метохије су непроценљиви. Тај осећај ни један други догађај не би могао да купи. Сунце ти, да је после тога био "фајронт" не би ми било криво  :)

Такође приметио сам да је снимано профи опремом (код улаза), тако да ли да очекујемо наставак акције у виду ДВДјева и слично ако би неко могао на ово да одговори?

Један краћи видео , Божури , песма ''Косовски Божур'' !

КОСОВСКИ БОЖУРИ - ''Косовски Божури''


ПС:
Биће још неки , касније ...  ;pljuga
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Quote from: "KizaLion"ФОТКЕ!
i
Бора:
www.delije-caffe.net/video/koncert/bora1.avi
357:
www.delije-caffe.net/video/koncert/bora1.avi
Иначе је снимљено 90 минута концерта...

кизо мало си се зајебо  :)  ај постави и 357


Свака част за концерт, поготово Косовски Божури са Иваном Жигон, бакљада Космет на југу  :ruke , а ми на Северу се питали ко су они тамо лудаци прекопута, када је вамо концерт и извођачи  :D

Оне Расчанке из НП су ок!

Ђенерал Вељко (Раденовић ако се тако презива), је краааљ!

Ако неко може да окачи текстове песама што су ова деца са Космета, и ове из Н. Пазара певали, било био лепо...

п.с. једино што је каснило 40 минута?!

А било нас је ту око 5000 увр' главе namigivanje