dan se beli jebali smo Zagreb celi i Cibonu ...

Cestitke kosarkasima na velikoj pobedi (s obzirom na kretanje rezultata).

Ocekujemo izvestaje/zapazanja forumasa koji su bili na tekmama - od Brda do Pionira!

Mislim da su fudbaleri i uprava zasluzili prekidanje utakmicA, ovo je stvarno sramora a i smrdi na neke druge stvari ...

Ziveli

jebote onaj vas na mikrofonu se cuo jace nego boris mutic.
jel vas tuku sibama na tribini da bolje navijate
ora rudi dan se bjeli mortus pijan sjever cjeli
sve pijano drogirano za hajduka navijamo

dobiste li ciganke smrdljive :finger

Kizo svaka cast - rapidno se popravljas sto se tice izvestaja i fotki namigivanje

Ne bi bilo lose da navijanje uzivo stavis u sekciju video/audio!

p.s. pazi ovo dvojicu  :o  izbegli kanibalima (...) pa su srecni :lol:

Alo bre varvar ajde smiri se malo da ne bi dobio bananu. Zar ne kapiras da je prozivanje preko Neta nesto najsmesnije na svetu i da se samo klinci loze na to. E sad ako si klinac - ispod 13 godina, onda i ne treba da budes ovde na forumu.

Kosarkasima svaka cast, bravo momci  :ruke
Fudbalerima, sta reci  :zbunjen
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

a zasto vi morate bit toliko bolesni i prozivat mrtvoga drazena petrovica?
ora rudi dan se bjeli mortus pijan sjever cjeli
sve pijano drogirano za hajduka navijamo

Prvo da ti odgovorim ono za TV, ja se ne secam da je bila skoro bolja atmosfera u hali, tako da ovo prvo nisam bas razumeo, a sto se Drazena tice, ni meni se to nije svidelo, to je bio odgovor u jednom trenutku kada se Aleksandar Petrovic Srbin hvatao za medjunozje iliti njeznika ako ti je tako lakse, pa su ljudi malo isprovocirani, spomenuli njegovog mrtvog brata ne bi li ga uvredili.

Drazenu inace svaka cast, nikada se nije stideo svog srpskog porekla i uvek je pomagao mlade srpske kosarkase u Americi i na drugim mestima... voliki igrac. Nadam se da ti je sada jasnije?


Kakvi su tebi utisci o navijanju osim onoga?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Mislim, sta ti Torcidas imas da se javljas? Sere mi se od vasih zalopoljki. Kako to da nikome od Splicana i Zagrepcana ne prigovoris zbog navijanja? Znam da ti je nacionalni ponos povredjen, kao i nasim komsijama, ali prihvatite sportski poraz od boljeg protivnika. Iskreno, meni se sve manje dopada da se celu utakmicu prozivaju Hrvati, ipak smo tu zbog Zvezde, a ne zbog Hrvata. Videlo se da Cibosi nisu tako svilen tim kao Split, ZG i Zadar. Prema tome, udri  :megafon  o Zvezdi. A o Aci Petrovicu necu da trosim reci. Dovoljno je - zajedno sa Vujosevicem u obor, pravo mesto za svinje (da se gice ne naljute :D ).

Sto se tice navijanja, po mom misljenju odlicno, ima padova, ali to se svakoj grupi desava. Meni je strava osecaj kad cela hala grmi i to dok se pevaju Zvezdine pesme, a ne antihrvatske. Odlican potez je pesma "O mama, mama mama..." koja se mnogo bolje pevala nego ranije. Baklji mozda i previse, ali su paljene u pravim trenucima.

Ipak, dogadjaj dana, zaboden pikado ispred klube Cibosa. Momak se dosta trudio da ga iscupa, i uspeo je.

P.S. Gledao sam na kaseti snimak, mogu reci da kad se navijalo "Ej Hrvati..." bolje se cuo zapad nego kop. Bravo za Zapad :sampion  :sampion
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


cujem nekU pjesme o mama mama... to su prvi zapjevali torcidi a vi im je normalno klepili,nego to nije nista cudno kad ste vi u pitanju. :finger  CIGANKE

Torcidas,
znas onu staru "ko gubi ima prava da ga duva!!!
Veruj mi da sam ja najglasnije od svih pevao "jebo te drazen" i jako sam bio srecan!!!Je sad jasnije???
Drugo,to za Drazena se pevalo pre nego sto se ovaj kreten pocesao za jaja(druga cetvrtina)
Pri kraju trece cetvrtine se kop zaorio"Aco,javi se.Aco,javi se,pa je tada ACa Srbin ucinio taj gest!!!
Inace,pesma Omama,mama je glupa do bola!Pa to ne pevaju vise ni petogodisnja deca svojim kevama za osmi mart!!!
!

Slike i filmovi su postavljeni, pogledajte filmove obavezno - ovi su prvi koji sam dosad postavljao.

Zvuk u toku dana,

Sto se tice O mama, mama, mama to je jedna od starijih ali NAJBOLJIH pesama. Najbolje je sto je ceo kop odlicno prihvatio tu pesmu.

Cele noci nisam mogao da spavam samo mi ej ta pesma svirala u glavi

Tu pesmu, na tu melodiju, peva i Torcida, ali pesma je zabarska (mislim da je cak milanova) i mi smo je pevali mnogo davno. Znam sigurno da smo je pevali sezonu ili dve pre Maksimira znaci '89. sto posto. Bile su dve sa mamama :) a da nije u pitanju ***** iste. :) Ova pesma o kojoj pisete i "mama ja sam Zulu..." na melodiju kan-kan. A tih godina Warware niste tako pisali o nama.

ma svaka cast  vama za navijanje.al ja nemogu zamislit da prozivam nekome mrtvog clana familije.majke mi moje-ja to nebi nikad ucinio.al jebiga vi ste druga raca.
navijanje je bilo fanaticno al se isto culo onoga na mikrofonu.mislim da to nebi nikad proslo na torcidinom sjeveru.unas se autoriteti ne jebu 2 posto.
nekome to pase nekome ne....ona vam je dobra-hrvati jel nas cujete :D
ora rudi dan se bjeli mortus pijan sjever cjeli
sve pijano drogirano za hajduka navijamo

Torcidas, sta je bilo sad, ti si drveni advokat cibosa, je li? Ne mogu da verujem da se toliko potresas zbog njih, s obzirom da nikada niste bili u prevelikoj ljubavi. Sto se mene tice, kada Hajduk bude igrao sa Partizanom, mozete slobodno celom timu da vicete "Zove vas Mance..." i ja vam nista necu zameriti :rofl  :rofl  :rofl

Navijanje je bilo dobro, mada nesto slabije od onoga sto sam ocekivao. U svakom slucaju, jako je lep osecaj kada sa fajnal fora izbacis direktnog konkurenta, a da je to hrvatski tim :D  :D  :D

Pa jos i Cibona  :jebanje
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ta pesma Hrvati, jel nas cujete? iliti skandiranje je provaljeno prvi put protiv glodara. i bla je fenomenalna fora. Zamisli, ceo Sever drekne: Glodari! A oni se ucute da vide sta ce sada biti, sa sve onom porukom na kraju... :)

Inace, meni se ne svidja to za Drazena, iz istog razloga kao ono za Mancea a najvise povilenim kada nas prozivaju glodari za malog Acu Radovica... :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

koji aco radovic?jel to onaj kojega su raketom ubili?
ako je,onda su strvarno bolesni. :o
ora rudi dan se bjeli mortus pijan sjever cjeli
sve pijano drogirano za hajduka navijamo

ima li negde na netu snimak sa akcijom boletovom?  :)
ima li neko kuci snimak cele tekme? :D

p.s. kizo nastavi tako, odlican materijal,
samo lepo sve posle da se slozi u nove rubrike ( tu si malo bahat )  :lol:

i meni su se dopali brigadiri sa svojom kostimografijom a odlicna je i ona ideja sa informatorom...korak dalje... :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Bas sam ga i ja kritikovao zbog rubrika namigivanje  moramo da ga malo ... da se ne bi previse opustio, a sajt je sada zaista najaktuelniji u svakom smislu!

Ne mogu da verujem da su kerine tukle decka koji je pokusao da unese sahovnicu?? Ajd' da donekle i shvatim sto su je oduzeli (mada je i to van pameti) ali da ga biju??? Odakle im takve instrukcije - pitam se, pitam se kurac, valjda nije ocigledno :bes

Pregledao sam fotke i video/audio i sve sto mogu da vam kazem je svaka cast, samo tako nastavite - skoro da se i ne primeti da sam odsutan :D

ja jos nisam stigla sve da pregledam...kiza je stvarno kapacitet... :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

ooo koliko li je samo puta Okinuo :lol:  mislim, ne znam, ja samo predpostavljam, ali ako ti kazes da jeste, ja ti verujem na rec :D  namigivanje

Znate li sta je AcA PetROVIC izjavio na pitanje nasih novinara da li se hvatao dole ... "imao sam problema sa pantalonama"  :rofl

Inace, licno sam protiv svih pemasa koje sadrze klanja i sl. gluposti koje nama, za razliku od njih, ne prilici ni na ustima. Jednostavno, glupo je predstavljati se necim sto nisi - pogotovo ako je to naopako. Naravno, jasni su i donekle opravdani razlozi tim poklicima, i ne kazem da i sam ne bi podlegao ... ali u principu treba da forsiramo nase srbske pesme (hvala Bogu imamo ih koliko nam Srce zeli i ne zna se koja je lepsa i zivotnija od koje!) i druge vreste uvreda, klanje ostavimo njima - ali neka odsad im ostane samo na usnama, da se ne preseli na nase vratove (ponovo), i nas zadatak je ispunjen.

Ziveli