Quote from: "Radza"Znate li sta je AcA PetROVIC izjavio na pitanje nasih novinara da li se hvatao dole ... "imao sam problema sa pantalonama"  :rofl

:lol:

Acu je zasvrbelo posle skandiranja "aco govnaro".. :D a posle smo se ispravili skandiranjem "aco, jajaro"... :lol:

sto se tice okidanja : u rukama kize lionca, svaka puska bice ubojita!  :)
p.s. vazno je da sada svi uzivamo... namigivanje

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Aleksandar (Jovanov) Petrovicu...


A kakva je ono sorka bila? Nadam se da opet nije bila jedna od onih besmislenih tuca "sto si me gurno p ti m". Da nije bilo nesto vezano za kacenje zastava? Ajde bre dajte malo detalja a ti se Kizo sledeci put potrudi da cheerleadersice uhvatis iz boljeg ugla, ovo nije molba nego zahtev  :lol: . Salim se, slike su stvarno brooka dobre ali sta ces kad mi volimo zene skoro koliko i Zvezdu  :D .
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Prvo bravo ZVEZDO!!!

Drugo Kizo svaka ti cast na AUDIO/VIDEO  koje si uradio. Nastavi tako brate! Sad sam malo pre pustio ovde u kancelariji I KO NE SKACE TAJ JE HRVAT OOOOO do daske! Svi su poskakali! :o

Trece danke UL! :flasa  :flasa

Pesma Oh mama je sigurno zabarska koja torca bre :zbunjen . Ali mislim da je prvo pevana od napolitanske CURVA B. I ide

O mamma mamma mamma O mamma mamma mamma  :D
Sai per che innamorato so
O visto Maradona O visto Maradona
Oooo mamma innamorato so!

Forza Napoli.

Inace ja licno mislim da imamo previse zabarskih pesama koje pevamo na SEVERU, ali je ova jedna od najlepsih! Meni 100puta lepse su pesme kao na primer SVE STO ZELIM U OVOM TRENUTKU ili DOBRO ZNAJ itd. nego ale ale napred zvezdo lea lea le. U Srbiji ima dosta melodija i pesama koje mogu da se prenesu na stadion. Jebiga nesto ne volim zabare sta da radim.

Pozdrav ciganima!

a da

Kravare sta tebe boli kurac za hrvate jebala te kambodza!

Bravo Zvezdo, bravo Zvezdo....
sto se tiche toga da mozda trebamo da pevamo pesme koje samo podrzavaju i velichaju Zvezdu to jeste ok ali to ne moze da urodi plodom...cibosi bi se osecali kao da gostuju negde u lepoj njihovoj, veoma je bitan u ovakvim utakmicama psiholoski pritisak koji mi kao navijachi izvrsimo na gostujuce igrache...Toga su oni bili svesni ako niste primetili Aca SRBENDA je pokusao da se posluzi pomoci sudija i onda vrsimo pritisak na njih...na svu srecu ovoga puta nije uspeo....
Navijanje chista desetka!Sliku mi kvari samo ovo sto je Lovac_na_Jelene okarakterisao kao sorku...brate nije bila sorka nego neki matori se sapleo i onda smo svi popadali na njega  :)  ni on sam nesrecnik nije znao sta tu trazi....E da iskren da budem ochekivao sam koreo, ali baklje su ipak odradile svoje tako da sam skroz zadovoljan...

UK_Nikola u pravu najjache bi bilo kad bi mi na nase srpske melodije smisljali tekstove za pesme...Englezi smisljaju pesme na njihove melodije, Italijani na svoje...tako da i ja mislim da i mi treba da se okrenemo svojim melodijama...chini mi se da Italijani koje bas i ne volis ni krivi ni duzni ljudi imaju opaku muziku pa im nije tesko da prave navijachke pesme na vec postojece melodije, kod nas je to malo teze i upravo iz tog razloga se oslanjamo na "tudje" melodije...Kad se u Srbiji pojavi kvalitetan SRPSKI zvuk pravicemo pesme, absurdno je da mi pravimo pesme na ove sadasnje melodije koje slusamo jer to nije srpsko to je muslimansko(tursko)...

p0zDrAv!

Mi se i okrecemo nasim melodijama - zato se i forsira mars na drinu koji ima fenomenalnu melodiju...

Ma  ZVEZDA je super.Uvijek dokazuje da je najbolja.
P.S. Video clipovi su do jaja.
ED*STAR

Navijanje na visokom nivou za cistu peticu nikad bolje u pioniru.A onaj lik sto je rekao za baklje samo imam da mu porucim baklji nikad dosta.Pa baklje i koreografije i pevanje  su zastitni znak severa.a onom Aci majmunu bi trebalo jebati mater
ja ne shvatam kako ga neko od igraca nije udario :vesala  ili bar pljuno ko Haris Brkic i ako ne volim partizan ali je to bio genijalan potez.

ZA UK_NIKOLA                                                                                                                        ********************JA TE VOLIM JA TE VOLIM JA TE VOLIM HAJDUCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

I ovo je kraj tvog pisanja na ovom forumu...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Torcida, vec sam te jednom banovao a banovacu te ponovo.
Od tebe ocekujem da napises ako ista napises, pises ARGUMENTOVANO, a ne rekla-kazala. Ukoliko pak nemas informacija, nadji nekog starijeg Tovara pa nek ti on nesto isprica!

Warwar je vec otisao na crnu listu...

A Godra i Lovac uskoro dobijaju Oruzje radi regulisanja foruma.

a sta sam sad krivo reka?
nemojte me odma napadat,nego argumentima pobijte moje konstrukcije. :sampion
ajde bicu dobar i pruzit cu vam sansu da me demantirate :sampion
ja kad dodjem na ovaj forum,iskljucim nacionalizam iz struje,zato sta znam da bi moglo doc do pozara ;pljuga
ja se sluzim
-cinjenicama
-zdravim razumom
-dobrom voljom(kad je nema zapalim joint)

cant we all just get along :zbunjen
ora rudi dan se bjeli mortus pijan sjever cjeli
sve pijano drogirano za hajduka navijamo

Ja mislim da bar za sada nije zasluzio ban.

Mada ako se porede lovacke price Torcide i nas Cigana, Torcida je no. 1.

Zorz je toliko toga prosao sa Zvezdom i ne bije ga glas da je baron. To na Sever niko nece reci jer je bio i ostao legenda.

A za skor Zvezda - Hajduk, u pravu je, Zvezda samo sa Ajduk ima negativan bilans.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"

Mada ako se porede lovacke price Torcide i nas Cigana, Torcida je no.
e evo si pajdo falio totalno.ako negdi mozes procitat realnih prica to je na torcidinom forumu.pisu ljudi koji su bili tu i tu,vidili to i to.-bez sminkanja-kad su primili batina-priznaju bez srama(sve je to za ljude),i kad su dali batina pohvale se :sampion
a ne,prijatelj je zamahnio lancem i sabio pola tribine u cosak!!ej aloo :o
ora rudi dan se bjeli mortus pijan sjever cjeli
sve pijano drogirano za hajduka navijamo

Sto se tice Torcidinog foruma po meni tu je stvar jasna - trenutno najjaci forum na ovim prostorima. E sad su i tamo pocele price tipa "sta ce Srbi na ovom forumu, dosadni su, banujte ih bla bla bla". Upravo takve gluposti kao i vredjanje na nacionalnoj osnovi dovode do toga da dobar forum ode u 3 k*r**. Kako ljudi nikako da ukapiraju da je ovo mesto za razmenu misljenja i komentara a stadion sluzi za ostalo. Muka mi je vise da bacam pare za Net da bi cito necija nacionalisticka sranja. Po meni ti provokatori su uglavnom klinci koji i ovako i onako nemaju sta pametno da kazu pa ih treba odma banovati, Jebote kad jedan Tima moze normalno da raspravlja sa Hrvatima onda mozemo i svi mi ostali ( i obrnuto vazi naravno).

Ti torcidas nemoj da pricas o onome sto ne znas. To sto je Zorz napisao je sigurno istina s tim sto "pod pola tribine" on ne misli bukvalno na 3000 ljudi nego je to metafora da se bolje docara dogadjaj.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Quote from: "LovacNaJelene"To sto je Zorz napisao je sigurno istina s tim sto "pod pola tribine" on ne misli bukvalno na 3000 ljudi nego je to metafora da se bolje docara dogadjaj.
sta niste odma to rekli.ja sam slab sa pjesnickim figurama jebiga.nemojte se ljutit.
a sta se tice torcidinog foruma,mogli ste i sami vidit da ljude apsolutno zaboli kurac za politiku.normalno da se jave neki malo tvrdji al to webmaster odma dovede u red.

moramo bre da se druzimo,vraca se bratstvo i jedinstvo :lol:
ora rudi dan se bjeli mortus pijan sjever cjeli
sve pijano drogirano za hajduka navijamo

Ja sam lepo pitao mastera za iskljucivanje "gostiju" :) vidim da je pocelo da daje rezultate :lol: ,a na ovog jamajcanina imam poseban pik :boks ...posto se njegovo kakanje bitno razlikuje od "postenog torcidasa",ali nemojmo preterivati sa "demokracijom"...na kraju krajeva ovo je ipak "delije-caffe"-tj. za sve one koji se tako osecaju :megafon a ne za "one" koji,posto im je dosadno, jer dobijaju stalno batine sto kod "kuce" tako i na gostovanjima,non stop prozivaju i pokusavaju da budu "duhoviti" tipa:"...kad lazete bar da to izgleda kao istina..." i slicne baljezgarije...
Molim "upravu" da poostri mere bezbednosti :) -makar zbog onih koji to zasluzuju a nisu vise medju zivima...'91-'95
Pozdrav Ciganijo :ruke

Posto je topic ionako skrenuo sa teme 'zahvaljujuci' torcidasu i djeticu, evo jedna zanimljiva fotka;



Obratite paznju na kapiju (levu stranu namigivanje )

Ziveli

p.s. ako moze neko da mi kaze tacan termin odigravanja derbija u basketu - ndelja, sati?

Quote from: "bojan"Ja sam lepo pitao mastera za iskljucivanje "gostiju" :) vidim da je pocelo da daje rezultate :lol: ,a na ovog jamajcanina imam poseban pik :boks ...posto se njegovo kakanje bitno razlikuje od "postenog torcidasa",ali nemojmo preterivati sa "demokracijom"...na kraju krajeva ovo je ipak "delije-caffe"-tj. za sve one koji se tako osecaju :megafon a ne za "one" koji,posto im je dosadno, jer dobijaju stalno batine sto kod "kuce" tako i na gostovanjima,non stop prozivaju i pokusavaju da budu "duhoviti" tipa:"...kad lazete bar da to izgleda kao istina..." i slicne baljezgarije...
Molim "upravu" da poostri mere bezbednosti :) -makar zbog onih koji to zasluzuju a nisu vise medju zivima...'91-'95
Pozdrav Ciganijo :ruke

Je*em mu sve opet ste poceli sa politikom. Daj bre shvatite da nas zanima samo Zvezda. Svaki pravi Delija je i pravi Srbin ali to ne znaci da treba da budemo indijanci i da se ponasamo ko klinci tako sto cemo prozivati preko foruma (ej foruma!) Hrvate, muslimane ili sta ti vec znam. Pa svaki indijanac moze da sedne za tastaturu i pocne da lupeta i junaci se. Umesto sto trosite vreme na gluposti napisite neku interesantnu pricu sa stadiona, postavite neku dobru sliku koreo.....

Ajde bre stvarno dosta vise  :bes Predlazem da od sada ko god pocne sa politikom da ga ne banujemo nego ignorisemo. Znaci od sada vise ne komentarisemo klinacke postove, kao da ih i nema. To je jos efikasnije od banane.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Trebalo bi 17:30
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...