Ovi nasi izgubise u Vrscu :(

p.s. ovde se i nije pricalo o forumima, a kamoli o hrvatima :)   :zbunjen  barem ne na ovom topicu

Trebalo bi 17:30
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

E,pa kako sam tek sad videla fotke i filmove,samo mogu da kazem  da je nas WM JEDAN JEDINI NEPOBEDIVI!
Hvala,Kizo! :sampion
A,jeste li culi kako je Petrovic isprozivao Grobare kako su bas "publika" za kosarku,za razliku od nas koji smo "nogometna publika sa Marakane" !Nema sta-i on je covek uvideo kakvi su huligani!!!!!!!! :rofl
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Evo da se i ja upi
i, u mome srcu si, jedna jedina - nepobediva, moja ljubavi.

Ajde bre stvarno dosta vise  :bes Predlazem da od sada ko god pocne sa politikom da ga ne banujemo nego ignorisemo. Znaci od sada vise ne komentarisemo klinacke postove, kao da ih i nema. To je jos efikasnije od banane.[/quote]
Ako se ovo odnosi na mene(a odnosi se :D )mogu ja i sam da se "banujem"... namigivanje , ocigledno da ovo nije za mene i moje zivce :)
Pozdrav Ciganijo :ruke
OVER AND OUT :D ...for good

.....A da ....sto se tice indijanaca i ostalih.....i njih "banovase",al' ostase upamceni :)

Bojane, to je tipican klinacki odgovor "nije sve po mome i sad vise necu da se igram"  ;pljuga Ne znam za vas ostale ali meni je u zivotu politike pun k**** i ocu bar kad dodjem na nas forum, na forum Delija da se malo opustim i procitam stvari vezane za Zvezdu, Delije, navijanje, ostale navijacke grupe itd. Brate na poslu se cimam ko konj, non-stop neka politicka sr*nja u zemlji i svetu i to vam sve nije dovoljno nego na navijackom forumu pisete o politici, Srbima i Hrvatima, brate zamara to. Moze da prica ko sta hoce ali cinjenica je da vecini nas Zvezda predstavlja jednu od retkih (ako ne i jedinu) pravu svetlu tacku u zivotu i zato necu ovde uopste da vidim ni citam bilo kakva politicka sr*nja. Znaci bar dok smo na ovom forumu mi smo samo i iskljucivo Delije (Cigani) i nas jedini cilj je da bodrimo Zvezdu i radujemo se i tugujemo sa njom. Navijaci ostalih klubova nas zanimaju samo u smislu da procitamo ako imaju nesto pametno da napisu, da prodiskutujemo sa njima o navijackim temama, da pogledamo slike ako su odradili neku dobru koreo i to je to. Drugim recima je*e nam se za sve ostale Zvezda i samo Zvezda.  ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Lovac u pravu si ti da je politika smor zesci i sve to sto si rekao stoji ja bi jos da dodam da ovde po forumima mi mozemo da prichamo sta hocemo, ali zna se gde se odlucuje o ustavu i uredjenju drzava...ako neko smatra da je sposoban za politiku neka se angazue kao poslanik...
Lovac jeste nama Zvezda mozda jedina svetla stvar u zivotima ali mi smo pre svega SRBI znachi itekako nas interesuje sta ce biti sa nama, drzavom.....
Po meni svaki nam se topic koji se tiche utakmica protiv hrvata zavrsava politikom, pa posto i ja volim da ponekad kazem nesto i razmenim misljenje sa drugima predlazem da se otvori forum Politika i tu da diskutujemo o politichkim temama....u narednom periodu ce ih izgleda biti na pretek :(

p0zDrAv!

??? ?? ?? ???????? ???????? ??? ?? ??? ????????????? ??? ? ????????? ???? ?? ?????.

???? ???? ?????? ???? ?? ????? ?????? ???? ?????????.

ma nista lose nisam mislio, ali se slazem sa tobom da bi postalo sve glupo, jer pre svega je ovo sajt Zvezdin a ne nekih od stanaka koje su zastupljene na ovim prostorima...
Samo kada se ljudi toliko odalje od teme kao sto je to na primer sa ovim topicom, i krenu da pricaju o politici i bla bla nekim drugim stvarima onda se to jednostavno nametnulo kao tema...e onda kad ti vidis da je to kreunulo u nekom drugom pravcu od zadate teme zakljucaj topic...i to je to!
Tema je bila tekma sa cibonom, a vidi o chemu se sve pisalo o nekim tamo hr forumima, i kada pochinju neke druge utakmice....

p0zDrAv!

E bre Kizo pa mogo si bar da zakljucas ovaj topik, cccc sve ja ovde moram da radim  :D
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!