У протекле три утакмице на Маракани (Војводина, Чукарички, Смедерево) било нас је испод просека. Такође смо имали исте заставе, велике и мале, иста кореографија... Треба нам нешто ново! Димњаци (који лепо испадају по дану, а када палимо бакље, а то најлепше изгледа у вечерњем термину). Надам се да ће ови идиоти из ФК заказати утакмицу после 18-19 часова! Па да направимо фешту! Могли су да ставе слободан улаз за све три трибине, као што су то гробари урадили. Видећемо да ли су паметни, није касно да то ураде.

Долази нам озбиљан противник, Плава унија, ајде да се СВИ појавимо на Северу на последњој утакмици и оставимо глас! ГРЛО, РУКЕ, ДЛАН, ПЕСМА...! Сви на Север!

Не знам баш колико је плава унија озбиљан противник,пре би се рекло да нам долази какав такав противник,али у сваком случају ће доћи и у сваком случају је лепше када имаш и мало озбиљне навијаче преко пута.
У сваком лсучају морамо да напунимо север што више и да покажемо прво себи  и клубу шта за нас значи Звезда и Север.

Текма почиње у 18 часова.
СВИ НА СЕВЕР!!!
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

QuoteБесплатан улаз на Маракану

Управа ФК Црвена звезда је донела одлуку да улаз на последњи овосезонски дуел на Маракани буде слободан.

Првенствена трка се наставља утакмицом 32. кола против ОФК Београда која се игра у суботу 17. маја са почетком од 18 часова.

Клуб позива навијаче да дођу у што већем броју и испрате једини непоражени тим Меридиан Суперлиге.

ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Тотално небитна информација по мени! Али пошто боду очи из утакмице у утакмицу они који дођу на Север да би уштедели 100 или 200 динара и да би тамо седели и посматрали текму, напушавали судију, играче... Значи за све такве (а има их доста), лепа молба да оду на запад или исток и из боље позиције раде оно што су практиковали на Северу. Исто тако молба и за све оне које је баш бесплатан улаз натерао да дођу на Север, да то не чине, јер им тамо није место. Просто речено, ко неће да навија 90 минута, да да све од себе да се направи лудница на последњој утакмици на Маракани ове сезоне (следећа је тек у Августу), ко не може да издржи да не снима или да стоји и скаче два полувремена... нека скрене лево или десно од севера и удобно се смести у столице и гледа фудбал итд. Не кажем да је ово лоше, нека ме неко не схавти погрешно, али изгледа да мора 1000 пута да се напомене, коме је место на Северу, а коме не. Можда некад делује сложено, али је јако просто по мени шта неког доводи међу Делије. Искрена и права љубав према Звезди, мотив, жеља да се на један емотиван и оригиналан начин пружи максимална подршка клубу...
Крај приче и без даље дискусије о овоме. Кад се заврши текма, а убрзо и сезона, онда може да коментаришемо још детљаније овакве и сличне ствари. А до тад (за још ово мало времена што је остало) дајте све од себе, цимајте праве људе и да покажемо како се бодри и воли клуб и кад је титула практично изгубљена, тј. нада за тако нешто је веома мала. Ајмо Делије, због наше Звезде, због оних мајмуна из ФСС... Сви прави сутра на Север!!! Да нас буде много и да сваки појединац пружи свој максимум!


А данас...много добро.
Нова песма је за сваку похвалу.
И да...
Све похвале за дугокосог плавокосог момка у шареним "гаћама" на атлетској стази који је све верно снимао камером :)

И опет се ставља слика где је коп сликан пре почетка утакмице или на самом почетку.Ја не знам јел вреди говорити овде нешто...сваки пут исте ствари се раде.

Ја баш мислим да треба да се ставља слика са почетка текме,да се види колико људи касни.
Иначе данас на северу око 4000 људи.Навијање добро током целе текме једино је можда фалио еври го,ал и овако је било добро,кореографија  :sampion.Уз доста пиротехнике. ;pljuga
Леп дан данас.
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

У некој расправи или акцији за долазак раније на утакмице није лоше поставити овакву слику,али у галерији где поред димова,шеталице,бакљеи,заставица...није баш лепо да видиш коп од упло амање људи него што је било.
Ако већ има слика од почетка зашто нем аједна рецимо из 20 ог минута где се види пун број?

оле оле олееее
Звездо волим те
Звездо волим те
оле оле олеее

але але але ооооо
Звездо сад на гол
Звездо сад на гол
але але але оооо

На овој утакмици је дељен и информатор у вези хуманитарног концерта који ће се одржати 3. Јуна на Маракани!
Ако неко има добар примерак и скенер, мислим да не би било лоше да постави овде, или још боље на теми предвиђеној за концерт. Текст је, као и увек добар и јасан, па ко зна... Можда некоме ко прочита овде буде додатни, или чак и пресудни мотив да се појави на концерту!  namigivanje

Quote from: "Igor_RS"
Нова песма је за сваку похвалу.

Мало звучи као да је туђа?
И не само та најновија, него и друге нове. Copy-paste.

Север треба да пева песме : Добро знај, Понос града, Нису нас сломиле ове тешке године, Звезда ми је све, О Звездо звездана, Нема дана.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Од кога смо узели, не бих рекао да је туђа?Дај неки линк да видимо где други певају?

Quote from: "Majka Mara"
Quote from: "Igor_RS"
Нова песма је за сваку похвалу.

Мало звучи као да је туђа?
И не само та најновија, него и друге нове. Copy-paste.


??
Као на пример
Але але Оооо Џомбу карамо, Џомбу карамо...

Добро певање, пиротехника, кореографија, све је то красило јучерашњу последњу овосезонску представу Делија на стадиону ,,Рајко Митић"... Може се рећи да смо се успешно опростили од Севера у сезони 2007/2008...

На улазу је дељен информатор са информацијом о последњем колу у Кули, као и о хуманитарном концерту на Северу који је заказан за 3.јун... Учесници скоро исти као и прошле године, а наша обавеза је д апосета буде много већа него тада...

Север много боље попуњен у односу на претходних пар утакмица... Али и овог пута иако је била субота и касни почетак много је људи каснило и на тај начин донекле покварило потпуно позитиван утисак... На почетку димови у црвеној и белој боји распорећени једни до других... Добро се певало у првом делу и на репертоару се нашло све оно што смо певали целе сезоне и не бих издвајао ништа јер је све било за похвалу... Треба рећи да је дефинитивно заживела ,,нова" песма Але але але о ајде Звездо сад на гол, као и то да ће се убудуће Још једна победа и титула и Ја сам године, вероватно много више певати у варијанти са подељеном трибином  јер су овог пролећа дефинитивно на тај начин продужиле свој век на трибини...

У полувремену, у јеку припрема за кореографију се лагано учи и нова песма..
оле оле олееее
Звездо волим те
Звездо волим те
оле оле олеее

але але але ооооо
Звездо сад на гол
Звездо сад на гол
але але але оооо...
Други део почиње са кореографијом, шеталица са штитом тј. Грбом Делије Север и белим-црвено-белим заставама око штита... Преко заставе Делије Север стајао је од тада па до краја транс До краја Звезди верни! Све то зачињено са Пуне трибине и неколико бакљи које су се спорадично палиле и у првом делу, а и касније до краја утакмице... Од пиротехнике ваља издвојити и ударе који су повремено подизали атмосферу мада томе није било претеране потребе, сви су јуче деловали орно и спремно за навијачки максимум...

До краја се уз стандардни репертоар доста добро певало да би последњих десетак минута нова песма заживела и уз појаву неколико стотина ,,бубњара" као у трансу до последњег судијиног звиждука песма не стаје... Фудбалери поздрављају Север уз дресове који су завршили на трибини и наравно испраћамо их са Шампиони, јер они то још увек и јесу и за нас ће увек и бити...

Остаје нам још Кула следећег викенда и очекујем да се без обзира на вероватно опраштање од титуле тамо појави невероватан број Делија и да још једном покажемо своју снагу и величину!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Majka Mara"
Quote from: "Igor_RS"
Нова песма је за сваку похвалу.

Мало звучи као да је туђа?
И не само та најновија, него и друге нове. Copy-paste.

Север треба да пева песме : Добро знај, Понос града, Нису нас сломиле ове тешке године, Звезда ми је све, О Звездо звездана, Нема дана.

Немој да си недоречен. Зашто север треба да пева те, а не треба нове нове? Мени су нове до јаја, НАШЕ су, као и остале које си наве, а ако ти знаш да је однегде нешто ископирано онда реци одакле, а не да причаш да ти личи да јесте???

Наша песма и само наша нико је други не пева.Много је добра.Лагана мелодична и погађа...бар мене :ruke .

У ствари мелодија постоји у песми једног домаћег певача,али то се на рачуна :nene .

песма је презајебана ,требала нам је после ових нових песама за транс једна оваква лагана а ипак шмекерска ...

Quote from: "УлтраКерШме"песма је презајебана ,требала нам је после ових нових песама за транс једна оваква лагана а ипак шмекерска ...
Јел имаш неки снимак песме