Quote from: "николаБГ"Зашто север треба да пева те, а не треба нове нове?
Зато што не треба да звучимо као лоша копија БЈ.
Ове најновије песме су много исте, за једнократну су употребу и све су на фору мелодија без текстова : оле, але и нанана, додаш само : напред, крени, ајде, бре... (само мењаш редослед речи а без ове последње турске речи, не може ни да се састави нека нова екстра супер луда песма)
Мислим,  а и зашто бисмо певали "Звезда ми је све", кад смо заправо Ми све Звезди? А и најлуђи смо симпатизери.


Quote from: "Ujka Vanja"У ствари мелодија постоји у песми једног домаћег певача,али то се на рачуна :nene.

Ког домаћег певача?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Влада Делија"
Quote from: "УлтраКерШме"песма је презајебана ,требала нам је после ових нових песама за транс једна оваква лагана а ипак шмекерска ...
Јел имаш неки снимак песме
Нова песма
... Окачена је на "јутјубу", али је главни извор и уредник са сајта (форума) "redstarbelgrade.com". На подфоруму "Црвена Звезда" сам недавно поставио линк за мултимедијални садржај на том сајту и похвалио уредника. Уосталом, тамо можете и прочитати да је у вези ове утакмице са ОФК-ом најављен и 15-минутни видео навијања за сутра (слично као и против Смедерева скоро). Ово је само исечак...

Иначе, не знам да ли знаш, пошто видим да си од скоро регистровани члан на форуму... Овде, на Делије кафе-у, скоро увек има неки видео. Сад је изгледа, игром случаја, један од тих ретких момената када нема никакав видео. Брзину постављања нећу ни да коментаришем. Погледај сам термине када су игране (завршаване) текме и када су се постављале слике и видео.
На делије.нет, такође имаш у одсечку "аудио-видео" да скидаш доста добре снимке навијања и конкретно за ово што си питао (нову песму) можеш чути и ако посетиш тај сајт и скинеш садржај са њега. Мало сам смарао, али сам ти бар добро објаснио да би знао за убудуће (и да не би постављао таква и слична питања) и ти и сви они који можда не знају!  namigivanje

Quote from: "Majka Mara"
Ког домаћег певача?

Па као, мелодија је идентична оној из песме "Девојка", Жељка Јоксимовића. Пред крај песме може јасно да се то примети... Него и то је питање!? Ово сам сазнао преко форума на делије.нет, мада сад кад би почео да тражим сигурно би нашао да је јако слично и са мелодијом неког тамо страног извођача...
Прво, као да је то и мало битно. Друго, ова дискусија о томе које песме треба да се певају није у складу са овом темом. Лепо сам предложио на некој од предходних тема да, после Куле, може да се отвори нека посебна тема па да се на неки начин резимира ова сезона на Северу. А то укључује, између осталог, и ову расправу о песмама, текстовима, мелодијама... Уствари, немам ни представу како би тај топик изгледао на крају, али по мени није лоше због изношења неких упечатљивих ствари у току сезоне (мислим на оне лоше пре свега, јер није у нашем стилу да сами себе хвалимо), па да то остане негде у глави и да за неколико месеци кад опет кренемо, радимо на томе да се те грешке не понављају и да се избацују. Почев од себе, па кроз целу трибину, колико је то у нашој моћи...

Quote from: "Majka Mara"
Quote from: "николаБГ"Зашто север треба да пева те, а не треба нове нове?
Зато што не треба да звучимо као лоша копија БЈ.
Ове најновије песме су много исте, за једнократну су употребу и све су на фору мелодија без текстова : оле, але и нанана, додаш само : напред, крени, ајде, бре... (само мењаш редослед речи а без ове последње турске речи, не може ни да се састави нека нова екстра супер луда песма)
Мислим,  а и зашто бисмо певали "Звезда ми је све", кад смо заправо Ми све Звезди? А и најлуђи смо симпатизери.


Quote from: "Ujka Vanja"У ствари мелодија постоји у песми једног домаћег певача,али то се на рачуна :nene.

Ког домаћег певача?

Ја тебе не разумем уопште...па погледај само клипове са дербија у купу како је грмела песма але але але ооооо ајде звездо сад на гол...! Не бих рекао да је за једнократну употребу....какве везе има што су песме без много речи, па такве песме нам и требају...да подигну масу...

А шта си мислио тиме најлуђи смо симпатизери?

Превише имамо песама са више строфа,са срецепарајучим текстовима...а главну поенту смо изостављали.НА ГОЛ,ДАЈ ГОЛ,НАПРЕД ЗВЕЗДО...у што простијим облицима!Имали смо једну две песме везане за ову тему и све су обраде неких страних група навијачких.Ове две нове су наше песме.Мелодичне и просте а говоре све што треба.Треба имати и пемсе са текстовима али и овакве.

Нова песма убија колико је добра!

Видим да је споменут дужи извештај са текме. Ево га, али не препоручујем онима са споријим нетом јер је фајл поприлично тежак.

Василе јел имаш можда овај клип на јутјубу пошто ми преко овога много сецка :(

мислим да треба да искључиш ово хд на снимку стоји са десне стране задње...

Quote from: "Васил"Нова песма убија колико је добра!

Видим да је споменут дужи извештај са текме. Ево га, али не препоручујем онима са споријим нетом јер је фајл поприлично тежак.

Хвала за снимак...заиста профи одрађено...  :ruke

Свака част....препоручујем свима за скидање...иако има 350 МБ

Quote from: "Мезимче"Василе јел имаш можда овај клип на јутјубу пошто ми преко овога много сецка :(

Нисам хтео да га подижем на јутјуб због ограничења у квалитету приказа. Можеш искључити HD, а можеш и пробати да га пустиш, па онда паузираш и сачекаш неко време да учита, па онда поново пустиш. У принципу, све испод 512 к је мучење.

Скинуо сам га и одгледао, хвала у сваком случају namigivanje

И све похвале за видео :ruke

Quote from: "Вечити ДЕЛИЈА"
Иначе, не знам да ли знаш, пошто видим да си од скоро регистровани члан на форуму... Овде, на Делије кафе-у, скоро увек има неки видео. Сад је изгледа, игром случаја, један од тих ретких момената када нема никакав видео. Брзину постављања нећу ни да коментаришем. Погледај сам термине када су игране (завршаване) текме и када су се постављале слике и видео.

Покварила се репродукција на камери, не знам да ли камера треба да се носи на чишћење главе или шта већ. Зато и није било постављених снимака.