Quote from: "MC MaC"
Quote from: "no surrender"Поздрав и за пешаке са деонице Врбас-Кула  :ruke

Неки су наставили пешке, а неки смо и улетели у такси :lol:  :lol:

Ћути ти, молим те... Ти си пар пута у недељу улетао у такси! хахах  :lol:
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Какво лудило у одласку са жандарима! :rofl
In a way, certain sections of the media always wanted to knock me because I had captained my country and been skipper at Old Trafford. It was all a bit odd really.

колико је био одлазак, толико је и повратак за БГ био болестан...од мишка који не зна пут, до пандура који излазе из кафане :flasa ....
чиними се да је и пандур споменуо кизине цвикере

Жандар је нешто мрмљао као види ***** наочаре !  :lol:
In a way, certain sections of the media always wanted to knock me because I had captained my country and been skipper at Old Trafford. It was all a bit odd really.

Quote from: "B_Robson"Жандар је нешто мрмљао као види ***** наочаре !  :lol:

Зато нас је и шетао по војводини.... ;pljuga

Ја не написах извештај, али видим да је свима било забавно и да је доста људи и било у Кули...

Иако је мнного аутомобила и комбија кренуло пут Куле, неки су нажалост крајњу станицу имали у возу у врбасу... И ја сам набасао на ту групу од 80-ак људи међу којим аје било БГ, НС, ША и осталих Делија...

Као и увек у Кули велика тензија, што због вечитих глупирања и најава проблема кретена Џомбе то и због невероватне цене карата... Међутим на крају се ушло како се ушло, али се улазило током целог првог дела игре... Стога је и наш наступ у првом полувремену био испод просека... Последњи људи су ушли у паузи између два дела игре...

Други део почиње папирићима у бразилском маниру, са бакљама и димовима и наравно уз неизоставну Пуне трибине... Певало се доста разнолико али веома добро, па смо неке новије хитове и обрадили баш за ову прилику и дали до знања џомби да је мајмун, педер итд...

Иако смо се опростили од титуле, достојно смо испратили момке и од неких се и дефинитивно опростили, заузврат су летели дресеви на трибину која их је и овог пута шампионском песмом поздравила и пожелела трофеје у новој сезони...

До следеће утакмице/сезоне... Поздрав...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Danilo89"
Quote from: "MC MaC"
Quote from: "no surrender"Поздрав и за пешаке са деонице Врбас-Кула  :ruke

Неки су наставили пешке, а неки смо и улетели у такси :lol:  :lol:

Ћути ти, молим те... Ти си пар пута у недељу улетао у такси! хахах  :lol:

а смешно, а...видећемо се у уторак ;pljuga
Але але Оооо Џомбу карамо, Џомбу карамо...