Мислим да на овој теми не треба ништа објашњавати... Последње гостовање! Ко се сећа оног гостовања пре Запрешића, екстра екипа, пун коп, сви поскидани до појаса, навијање и поклич "Хоћемо победу"... Хајде да буде још боље него тада!

Нека неко постави време одигравања утакмице.


Карта је тамо увек скупа,онај педер дигне цену,али то не би требало да нас спречава. СВИ У КУЛУ !!!

Изгледа да сам нашао комби за Кулу. Не могу да обавештавам свакога телефоном или мејлом. Ко ме познаје а жели да иде у Кулу нека ме контактира преко приватних порука. Има још мало слободних места.

Београд - Кула (136 километара)

05:00-07:28
05:30-08:23
06:15-09:08
07:30-10:03
08:45-11:22
09:45-12:18
10:30-13:20
11:00-13:34
11:45-14:38
12:30-15:23
12:55-15:38
13:00-15:45
13:30-16:30
14:30-17:00
14:45-17:43
15:30-18:23

Цена карте у једном правцу је 800 динара, а повратна је 1370 динара.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Код мене је остало још 3 места у комбију! Иначе је скоро дупло јефтиније него бус повратна карта.

Да ли је неко сазнао колико ће да нас одеру за улазнице ?

Јебеш бре карте више, улазимо сви!!!!!! У том смеру уопште не треба размишљати, била је карта и 1000 дин у Новом Саду и 500 у Кули па би увек ушли, тако да ко јебе овог мајмуна Џомбу, сви који дођемо ућићемо. Сви у Кулу!!!!

Не бих рекао да би увек ушли сви, јер колико се сећам да ли прошле године, у Новим Саду извисило је баш доста људи испред стадиона, баш зато што смо исто тако мислили ...  :bes


Онај стискавац на улазу им нећу никада опростити  :bes
Умало се нисмо погушили.

Џомба мајмунееееееее !!!!!!!!!!!!!!!

Одлично издање узевши у обзир све околности... Знало се да је титула изгубљена али масовност ни овог пута није изостала... Певање добро, посебно последњих 20-ак минута када је све било готово...

Извештај ће бити касније у току дана...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Поздрав и за пешаке са деонице Врбас-Кула  :ruke

Quote from: "no surrender"Поздрав и за пешаке са деонице Врбас-Кула  :ruke

Неки су наставили пешке, а неки смо и улетели у такси :lol:  :lol:
Але але Оооо Џомбу карамо, Џомбу карамо...

Похвалио ми се један од Шапчана на трибини "Нас 100 од Врбаса до до Куле пешачимо 15 километара", а ја кажем па што, а они "Нема таксија, воза, аутобуса... нема ништа", за 2, 2 и по сата пешачења се стигло у Кулу... МАРАТОНЦИ! За 2 сата по зубатом сунцу неки су набацили бојицу  :)

Колико је било компликовано наћи Кулу, после Врбаса наш возач комбија је погрешно скренуо, а пандурски комби и пежо су се окретали за нама... Јер они су били иза нас, пратили нас а нису знали пут. :rofl Несвесно смо их правили будалама (у комбију општи смех).  :rofl

Поздрав свима који су били код мене у комбију
:flasa

Quote from: "KizaLion"
Колико је било компликовано наћи Кулу, после Врбаса наш возач комбија је погрешно скренуо, а пандурски комби и пежо су се окретали за нама... Јер они су били иза нас, пратили нас а нису знали пут. :rofl Несвесно смо их правили будалама (у комбију општи смех).  :rofl

Непроцењиво!  :jebanje
Два пута у истој улици погрешно скренути и навући жандаре (2 возила!) да исто то ураде, аxaxa, врх!


Још су глупљи били керови који су дочекали комби са пратњом.  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Исто и ови наши пандури што су били ИСПРЕД нас кобајаги да нам покажу пут до Куле, стајали на свакој кривини да питају људе где се налази Кула...

Кизо шта си набацио оне наочаре не може човек да те препозна :D  :D

ми смо се вратили кући вероватно после ових што су ишли пешака :D
Ај за Кулу али после беше компликовано наћи и Београд :)

Стварно Кизо, много људи се жалило да не може да те препозна због цвикера.....

До јаја су ти слике