Quote from: "delije.net"Текма се игра у 18 часова у Шумицама.

Сутра два сата раније на уобичајеном месту.Карта ће коштати 100 динара а паре од продатих карата ће ићи за организацију концерта.И то и прослава титуле су разлози зашто мора да нас буде много сутра!Нема оправдања за Београд ко не дође!

Значи, ипак ће бити организованог одласка... Причало се да ће се ова утакмица играти у Пиониру, али изгледа да су Шумице у  питању. Нисам из БГ-а или ближе оклине и не желим да паметујем, али мислим да је прави тренутак да сви Београђани ово одраде како треба! Од унутрашњости реално и не може се очекивати нешто много (ипак Кула је у недељу...). Сетите се само Чукаричког недавно и одузмите од укупног броја Делија оне који нису из Београда, а били су на утакмици! Ето, један од додатних мотива за одлазак сутра и поред оних горе наведених (приход за Космет, прослава титуле). Идемо Делије!!!

Да видимо извештаје, коментаре... Позитивно лудило!



Што се мене тиче не памтим лудницу као синоћ, не памтим да се целу текму певало овако гласно
По мало сам био скептичан пре утакмице што се тиче бројности(мали број људи испред ревије око 4), али и ту смо показали завидан ниво

Леп кортео од ревије, долазимо испред хале мало касно, па улазим са малим закашњењем(једини негативан утисак).
У хали двеста степени, лудница целу текму, скоро цело друго полувреме трибина у трансу

По завршетку утакмице пале се 2-3 бакље и са играчима се слави титула

оле оле олеее
јеби гробаре
јеби гробаре
пичке највеће


Вече за памћење