Како је почело није изненађујуће. Ако се по јутру дан познаје онда дуга сезона за заборав је пред нама. Само је питање колико ће да трају и играчи а како ствари стоје и неки из руководства јер за оно што су у Новом Саду показали (значи ништа) борићемо се ове године грчевито за трећу позицију без икаквих проблема.
Играчи би можда и желели боље али они јадни не знају. Они нису криви што су ту где јесу него су криви они који су их довели. За ову утакмицу у Новом Саду ја стварно немам речи да опишем на шта је наша игра личила....

Кизо, јел ти се латиница омакла или мењамо правила правописа на форуму?

Ћирилица и даље остаје обавезна на форуму, а Киза из објективних разлога пише латиницом.

Него да се вратимо на уткамицу у НС. Никад лошија игра и никад лошији тим Звезде. Играчи који по свом квалитету не заслужују ни да приђу нашем стадиону, а камоли да играју за наш клуб. Имали смо једну шансу у 90 минута против Воше, једну јебену шансу, мислим да то све говори. Голман и одбрана катастрофални, средина лоша и безидејна, крила јадна, нападач усамљен и без лопти. Следеће коло је Банат, мислим да би била сензација да узмемо 3 бода. Ови играчи једноставно не могу више, то је њихов максимум, биће јако, јако тешко ове сезоне.

Радивојевић, Нинков, Томовић, Јаковић, Мијаиловић, Богдановић, Милијаш, Бурзановић, Блажић, Субашић, Едгар.

Да ли је Црвена Звезда икад изашла на терен са овако очајним тимом?
Мени је у свему овоме најжалије Земана. Он је доведен буквално да се замажу очи, а због лошег тима први ће он настрадати. А од гована се пита не прави.



А где је ту Короман? Опет га нема као и против Апоела :-\ Прво треба да примимо 2 комада па да га уведе. :-[

Quote from: ЗЕМУНАЦ on August 18, 2008, 03:58:48 PM
А где је ту Короман? Опет га нема као и против Апоела :-\ Прво треба да примимо 2 комада па да га уведе. :-[
Мислим да је због црвеног картона пропустио овај меч..

Quote from: Ceta on August 18, 2008, 04:44:49 PM
Quote from: ЗЕМУНАЦ on August 18, 2008, 03:58:48 PM
А где је ту Короман? Опет га нема као и против Апоела :-\ Прво треба да примимо 2 комада па да га уведе. :-[
Мислим да је због црвеног картона пропустио овај меч..
Управо тако, није могао да игра због црвеног картона.

a не игра ни против баната  >:(

нећу испасти паметан ако кажем да короман једноставно мора да игра,
да је ово нека друга екипа можда би нови тренер и могао да гради ауторитет на курчевитом короману,али овај тим никако не може себи да допусти да коромана уводи у игру у последњим минутима...
јесте пргав и брбљив али је и најборбенији (нећу рећи најбољи)
требали су му одузети једну или две плате, али ипак да игра.
не знам,то је моје мишљење.

а што се тиче текме у новом саду,
данас кад сам хладне главе размислио о свему,
мислим да је скандирање "марш из звезде" било претерано
далеко од тога да су заслужили аплаузе и овације али мислим да је то ствар тога што смо ми размажени као навијачи, ипак је ово прва текма првенства,а друга званична.
требало би ипак мало сачекати...

то сам данас баш са другом коментарисао и његов став је био је то ипак било оправдано с образложењем да су то ипак наши људи и да са њима мора оштро од почетка.
мислим да ниједан од нас двојице нисмо погрешили,
мада је ипак можда прерано за дизање тензија.
I just want to see your blood,
I just want to stand and stare.

Прерано?!
Ти си изгледа заборавио прошлу сезону и "успехе" у првенству, купу и европи.

Батина је из раја изашла...
..."

Не знам стварно шта ту има да буде "прерано." Па да ли је могуће да у задњих не знам колико година не можемо да победимо на отварању првенства. И тако је Буња мислио да на челу са Субашићем и Блажићем хара Европом а и првенством ове године. Да није смешно било би тужно...

#91 August 19, 2008, 08:30:49 AM Last Edit: August 19, 2008, 01:02:46 PM by Mayor
ма људи далеко од тога да се ја не слажем да је у звезди распадање
то је свима јасно.
и ја сам сам звиждао и скандирао "из звезде" али сам хтео да кажем да смо то урадили
пуни неког негативног набоја и да је све то "можда прерано"

мада кад мало више размислим,можда и нисам у праву,можда са овим нашим и треба тако


мала корекција кгб-овог коментара,

мени је лично дража "батина је и мeчку научила да игра" :)
I just want to see your blood,
I just want to stand and stare.

Случајно сам приметио док сам гледао на википедији,вукобратовић и овај јаковић што сад игра први пут профи фудбал,обоје су рођени у карловцу,а одатле је и буњевчевић,то су неке његове везе,капирам да он форсира овог јаковића,човек је направио катастрофалну грешку код првог гола.А овај несрећни голман радивојевић је гробар,целу омладинску школу је прошао у пакистану,и види се то у његовој игри...

Quote from: Madness on August 20, 2008, 01:06:34 PM
Случајно сам приметио док сам гледао на википедији,вукобратовић и овај јаковић што сад игра први пут профи фудбал,обоје су рођени у карловцу,а одатле је и буњевчевић,то су неке његове везе,капирам да он форсира овог јаковића,човек је направио катастрофалну грешку код првог гола.
Ово је мало плитко размишљање, зар не?
Проблем је што та 2 играча морају да буду у ротацији, јер немамо боље играче, нажалост. У чему је разлика између Јаковића, Девића, Томовића...нема је. У чему је разлика између Богдановића и Вукобратовића...нема је. Тако да кога год од њих стави, потпуно је свеједно ништа нити губимо, нити добијамо.

ма слажем се да нема разлике између ових играча које си набројао,али то је и проблем зар не?тужно је што имамо толико играча у рангу канадске аматерске лиге или универзитетске,шта год...

Ма јебеш састав тима и играче. Најбитније је да су они преко главног сајта омогућили директан пренос постављања траве која је специјалним хладњачама увезена из Немачке. То су ипак приоритети клуба у овом моменту. Тако ћемо да се јуримо по квалитетној трави целе сезоне са великанима Европског фудбала попут Јагодине и Младости... Наравно до следећег Цециног или Чолиног концерта.....

не могу да верујем да су поставили поставњаље траве уместо да гледају како добијају голове од воше поред онакве подршке...

Она сељачина Крмпотић дао шут карту Милану Пршу,дечку који је капитен репрезентације у свом узрасту и који је био у идеалном тиму на ЕП прошле године.Као не уклапа се у визију јер је 90-о годиште,омладински тим базира се на играчима који су 91.?!Овај има да нам сахрани и онако очајан омладински погон!

имам једно питанје.
дали ће онај КЛЕО сутра играти против Баната?
Звезда
Србија
Косово                 
Метохија

нови сајт ФК-а без ћирилице  ??? ??? ???