Има ћирилица. :-\ :-\
Звезда
Србија
Косово                 
Метохија

Quote from: capocrimi on August 23, 2008, 10:06:27 AM
нови сајт ФК-а без ћирилице  ??? ??? ???
није тачно,има ћирилицу горе у десном горњем углу има да пребациш!

За СЕВЕР-а,

када сам писао латиницом, писао сам са телефона, јер нисам био у Србији. У мом телефону нема ћирилице.

Да наставим причу.
Игра се заснива на играчима, ал од гована се пита не прави. Земан је сасвим добар тренер а ментоли немогу или неће да га испрате. Добро трче то ми се свиђа, набио је кондицију, треба га "мало" истрпети, још лута по кадровима за тим, мислим да их проба ал он док их уклопи одосмо у курац, није ово Италија, могуће да ће склопити коцкице до Нове године у зависности кога и ако му доведу још играча до 31.08!

Колико смо неспособни по враћању наших бивших играча је да је Ненад "ПУРКЕ" Стојановић потписао за Војводину а ми јуримо НАПАДАЧА за тим! Буњо шта се с тобом дешава?!

Quote from: KizaLion on August 23, 2008, 08:26:38 PM
Да наставим причу.
Игра се заснива на играчима, ал од гована се пита не прави. Земан је сасвим добар тренер а ментоли немогу или неће да га испрате. Добро трче то ми се свиђа, набио је кондицију, треба га "мало" истрпети, још лута по кадровима за тим, мислим да их проба ал он док их уклопи одосмо у курац, није ово Италија, могуће да ће склопити коцкице до Нове године у зависности кога и ако му доведу још играча до 31.08!

Ма мени се не допада та његова филозофија фудбала, превасходно зато што очигледно не може да се пренесе на играче. Он тражи од њих нешто што они не разумеју и долазимо у ситуацију да Звезда нема ама баш никакву игру. Каква је то нападачка игра ако за 90 минута из игре дођу једном у ситуацију да буду опасни по противнички гол? Још ми није јасно зашто није направио ни једну измену у тренуцима док је јурио резултат. Стоји такође и чињеница да су ово играчи испод сваког критеријума.Од њих 12 који су играли јуче, једино Милијаш, Бурзановић и можда Едгар вреде нешто.

Свима мора да буде јасно да Звезда више нема права на кикс у домаћем првенству. Оду ли још два бода пре него што гробари киксну, свака прича о титулу може да се замрзне на годину дана.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Далеко од тога да ликујем и да сам једва чекао да ово напишем,али као што сам и раније рекао,ако се по јутру дан познаје нема ништа ни од ове сезоне.Не може екипа која се бламира против 3. лигашких екипа да преко ноћи одједном заигра добро у званичним текмама.Пре свега мислим да у првој постави имамо Блажића,Јаковића,Девића,Богдановића,Субашића,дакле 5 играча који по квалитету нису ни за клупу Звезде.Са оваквим играчима 0-0 у Зрењанину и јесте реалност.
Слажем се са Пијанцем око триа који вреди,мада Бурзановић не личи на себе,игра као да се плаши било каквог контакта,као да је на балету.Не знам зашто Трајковић не добије шансу уместо Богдановића,који нема места ни у 18 у очајној младој репрезентацији?!
Ево кажу на Фоксу да се тражи замена Земану,мислим да је он најмање крив за ово!

Како Мондо јавља Земан је поднео оставку, највероватније нови тренер ће бити Степановић.

Земан оде, Земан оде...!!!  :) :)

#106 August 24, 2008, 08:36:58 PM Last Edit: August 24, 2008, 09:04:44 PM by Eribo
Quote from: Igor_RS on August 24, 2008, 07:28:01 PM
Како Мондо јавља Земан је поднео оставку, највероватније нови тренер ће бити Степановић.

Земан оде, Земан оде...!!!  :) :)

Ако и једну правилну поуку из задње 2, и почетка ове сезоне можемо да извучемо, онда је ова да ТРЕНЕР НИЈЕ проблем једина која је тачна.

Ако је ово истина онда и Буња треба да поденсе оставку. Коњ је отерао Јанковића, "отерао" неколико балвана (хвала му за то), али је онда опет довео камару још већих.

Сада ће мо да се опет "уигравамо" до зимских, па онда да кривимо Земана за не освајање које чега. И опет следеће сезоне да крећемо "из почетка".

Када неко погреши, треба му помоћи, показати......да научи.
Када неко направи исту грешку два пута, треба га ногом у дупе шутирати.
Јер другачије му из шупка у главу неће доћи !!!

Ако ико треба да иде то је/су Буњевчевић и Топлица, а ако ико треба да се врати , то је АЛЕКСАНДАР ЈАНКОВИЋ......јер колико ја знам он је још увек под уговором  !!!
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Здењек Земан више није тренер Црвене звезде. Од сутра по медијима почиње, по мојим неким сазнањима прилично шокантна, лицитација са именима за новог шефа стручног штаба. Молим вас све унапред да не дајете коментаре док је у вама крв још узаврела, већ позивам да сви мало спустимо лопту и да хладне главе сачекамо епилог целе приче о смени Земана и новом тренеру.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Неколико ствари...

* тренутну ситуацију је маса нас овде на форуму предвидела још пре месец дана када се већ могло видети да од ове сезоне највероватније неће бити ништа.
* нама и Мурињо да дође не би имао од кога да не кажем од чега да направи тим. Као што смо закључили, од гована се не прави пита.
* за све ово су само криве финансије и ништа друго. Звезда нема пара, то је просто и једноставно. Звезда нема скаутинг службу. Звезда нема од чега да исплати Аци Јанковићу заостале премије. Док се не нађе кодекс приватизације нашег клуба (ово је сада прича већ за неку другу тему) ово ће бити пуко преживљавање а то ћемо плашим се гледати још јако дуго времена. Хоћемо да се играмо фудбала!? Е па нема ништа за џабе и на "мајке ми" варијанту.
* Земан апсолутно ни зашта није крив. Он је само крив што је прихватио да у овом тренутку постане наш тренер. Чуди ме да није пре него што је потписивао уговор погледао списак са именима играча са којима ће да ради.
* Степановић  ???, и пичка гробарска Ђукић >:(  (Без коментара)

По мени, ово је једна обична патка за све... Те дао је оставку, те они су њему дали отказ, те водиће екипу у четвртак, те можда се у међувремену нешто и промени (можда слети нло са реинкарнацијом Пелеа, Марадоне и Роналда), те ово, те оно, ту баш и није све јасно... Можда је све ово само један покушај да се сви заједно продрмају и дођу к себи... Али само не знам ко ту може да дође себи од ових играча... Све мој до мојега...

А долазак Ђукића би био врхунац безобразлука од стране Буњевчевића и топлице... Први би дефинитивно показао и доказао да нема појма о послу који ради и да је све само не Звездаш, а други да му је задатак да нас уништи и прода за мале паре...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Мишковићев пион број 2 Топлица полако завршава причу из 2005. крају... Добављач робе (Буња-наивни) је немоћан јер НЕДАЈУ ПАРЕ за куповину квалитетних играча. Јебо им пас матер феудалистичку!

Буњу су изнамештали, а и залетео се, тек сад је свестан ако прснемо сломиће се све на њему!

Ја бих волео да вратимо Салета Јанковића, али сујетни Топлица то неће дозволити.


Quote from: Igor_RS on August 24, 2008, 07:28:01 PM
Како Мондо јавља Земан је поднео оставку, највероватније нови тренер ће бити Степановић.

Земан оде, Земан оде...!!!  :) :)
Да да,Кебина песма ;) :D

Нажалост, многи од нас овдје су давно говорили шта ће бити и били у праву. Кола ће се прво изгледа сломити на Земану, који је најмање крив у томе свему. У брду информација које ће тек да нас опседају са свих медија, нуђење посла Ђукићу је врхунац безобразлука, с тим да је наводно овај одбио "јер је у клубу расуло". ФК Црвена Звезда није изгледао јадније и бедније у својој 63-годишњој историји.



Quote from: CEBEP on August 25, 2008, 03:54:42 AM
* нама и Мурињо да дође не би имао од кога да не кажем од чега да направи тим. Као што смо закључили, од гована се не прави пита.
* Земан апсолутно ни зашта није крив. Он је само крив што је прихватио да у овом тренутку постане наш тренер. Чуди ме да није пре него што је потписивао уговор погледао списак са именима играча са којима ће да ради.
Овде би се надовезао...
Проблем је много дубљи од Земана.
Већ годинама уназад кривимо тренере за лошу игру. Па јебем му све не може баш сваки тренер да буде лош.
Променили смо их мали милион и наравно увек смо се заваравали да је све уреду после тога.
Е па није!
Омладинска школа као да не постоји. Доводе у тим курту и мурту као нека "појачања". Данас нисам сигуран да могу да набројим пола играча првог тима и да знам ко-је-шта-је и остало...
То је по мени највећи проблем.
Док омладинска школа не буде "стварала" стабилне играче који ће играти за звезду а не отићи из ње чим их нека "европска сила" позове наш клуб ће наставити да пропада.

Са МОНД-а

QuoteПосле бледих партија, Земан је био бесан на играче и понављао је да га не слушају, немају дисциплину у игри и још не примењују оно што од њих тражи.

У понедељак је рекао да "верује у овај тим" и да је "уверен да ће почети да игра добро".

Новинари су га питали да ли мисли да овај тим Црвене звезде може да игра по систему који је наметнуо, а он је одговорио: "Овај систем игре могу да играју деца од 10 година, омладинци, клубови из четврте италијанске лиге...па не видим зашто не би могла и Црвена звезда".

"Није ствар у систему, већ у схватању фудбала као колективне игре", додаје Земан.

Ето на ком су нивоу наши манекени :-[
Иначе,Буња је на конференцији у једном тренутку рекао да се ''дешава да играчи као група понекад не прихватају тренера''.Дакле манекени практично на тај начин могу да бојкотују свакога ко захтева неки рад и дисциплину и да одређују ко ће бити тренер.Страшно.Још је додао и да се залаже са суспензију Кастиља,али да Топлица то не жели и да је рекао да је он надлежан за Сегунда.Ко зна шта дугујемо том Несторовићу који заступа Кастиља,кад морамо да трпимо да нас играч кулира,а менаџер прозива по новинама.

Са Б92

Quote"I ako ispadnemo iz Evrope nije tragično i pogubno, ali je nas u ovom trenutku mnogo bitno da prodjemo dalje. Moramo da pokažemo koliko vredimo. Utakmica sa Apoelom može da odredi dalji tok sezone", dodao je sportski direktor "crveno-belih".

НЕ Буњевчевићу :-[, то би било трагично и погубно и за тебе и за Топлицу и за клуб.

Нећу сад да ликујем, као био сам у праву и сл. ... Јер са њима се никад ништа не зна... Али ето Буња синоћ потврди да од одласка Земана за сада нема ништа и да су то нагађања медија и сл. ... Мало прашине се подигло, надам се да ће се играчи најзад тргнути...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

A можда се чека да прође четвртак па да тек онда оде. А сада се затшкава да не би било тумбања у клубу пред овако важан меч.

Дефинитивно се са њима никад ништа не зна... Ајде да сачекамо и тај четвртак, и петак, и викенд, па да видимо где смо, ако до тада не буде позитивних помака, мислим да сви знају редослед догађања...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Нећу много да коментаришем, јер су слике са Маре рекле све.

Када смо изгубили од Железника , у финалу купа, мислио сам да смо дотакли "дно -дна". То исто сам мислио када су Жигић&Ко распродати после Милана. Па опет исто после Бајевића, катастрофалног почетка прошле године, Алкоснавих 6-4-0-формације.

Али сада смо дотакли опет то исто "дно-дна", или можда нисмо ?! Дали може бити горе:-\
??
Како ствари стоје, изгледа да може...... :o..........

Овај осећај који имам сада нисам имао никада пре.
Нисам ни тужан, ни бесан, сигурно нисам радостан, песимистичан сам....итд....сви се осећаји помешали :(
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !