Ја се не слажем са тобом што се играча Тиче.Једини проблем што свака управа и руководство терају наше тренере.Мислио сам на Пиксијево време ,Спасојевићево време па сад и Ивићево време неће боље донети.Свима ако ме разумете је битно да заседну на фотељу председника или да дође на тренерско место и да не одговара за своје не наше последице.Ово што је доведено зависило је од једног човека или два укључујући неке Менадзере који Они сами себи дају за право да кажу не овај неће играти у Партизану него у Звезди и обрнуто.Не мешам се у политику клуба и не занима ме јер мени је место на трибини и да певам.Али хоћу једно да кажем да су сви пожурили око тренера и председника а нису гледали ко ће да се бави млађим кадром од 91 годишта па на овамо.Па правити клуб неки који ће играти Нижу лигу да се ту кале поједини играчи.Значи да нама је потребна организација на свим нивоима и омогућити појединим тренерима да се баве проналаску играча.Садашњи тренер првог тима да од ове екипе направи нешто "Чисто сумњам".Ова година је донекле изгубљена па сам због тога желео да је жртвујемо за све године наредне.Ови играчи које си поменуо сматрам да треба само да им се увуче дисциплина играња фудбала а не да сплаваре и да возе бесна кола и башкаре се како Они хоће.За њих је тренер који кажњава и којег сви слушају као Мурињо.

Толико од мене ,мало смо се удаљили од ове теме али није на одмет мало и попричати о свему. :D :D :D

Немој да пишеш глуопсти и по сваку цену. Пиши кад имаш нешто корисно да кажеш. Дошао си овде и похарао 100 тема за 2 дана. Контролиши се да те не би ми исконтролисали. Ти си давно требао да будеш банован да се ја питам!

#182 September 16, 2008, 07:34:35 PM Last Edit: September 16, 2008, 07:43:29 PM by Пијанац
што се Клеа тиче био је на клупи против Чуке, тако да отпада прича око папира.

ЗАШТО НЕ ИГРАЈУ ТРАЈКОВИЋ И СТАМЕНКОВИЋ???  :o        Само ме то занима,Трајковић ове сезоне коју год текму да је одиграо,дао је гол!А Стаменковића не стављати,поред она два тантуза Бајковића и Радивојевића-који мислим да се већ свима доказао какав је,и које ''квалитете''поседује,је чиста глупост!Марковића не желим ни да коментаришем! СВЕ У СВЕМУ КАТАСТРОФА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:(

Quote from: Kaja on September 18, 2008, 09:42:34 PM
ЗАШТО НЕ ИГРАЈУ ТРАЈКОВИЋ И СТАМЕНКОВИЋ???  :o        Само ме то занима,Трајковић ове сезоне коју год текму да је одиграо,дао је гол!А Стаменковића не стављати,поред она два тантуза Бајковића и Радивојевића-који мислим да се већ свима доказао какав је,и које ''квалитете''поседује,је чиста глупост!Марковића не желим ни да коментаришем! СВЕ У СВЕМУ КАТАСТРОФА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:(
Трајковић не игра, зато што је пук'о откако је дошао у БГ, ноћни изласци и сплавови су га уништили. Можда би нам и био користан да је здрав у глави.
А што се Стаменковића тиче, то никоме није јасно. Дефинитивно наш најбољи голман.

Трајковић је Београђанин, Жарковац, тако да у Београд није дошао него се вратио.  :) Нисам упућен у то колико је посвећен ноћном животу, али са сигурношћу могу рећи да је убедљиво највећи Звездаш међу садашњим играчима.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Веруј ми да сам ја већи Звездаш од њега, али од мене никакве косристи не би имали на терену. Уствари кад се погледа садашњи тим, можда бих и био појачање :)

Quote from: Игор on September 19, 2008, 09:03:15 AM
Веруј ми да сам ја већи Звездаш од њега, али од мене никакве косристи не би имали на терену. Уствари кад се погледа садашњи тим, можда бих и био појачање :)

мртва трка би била између тебе и клеа ко ће у први састав  :) :) :)
Урош Мишић један је од нас

То је истина за Трајковића,ал он брате рођени бар игра нешто,за разлику од ових мртвака што нам играју за први тим! Ја заиста не знам шта је са Короманом,ал лик је потпуно полудео  :(  И ЈАДНА СИ МИ ТИ ЗВЕЗДО КАДА СУ ТИ ДОВЕЛИ ПОЛУИНВАЛИДЕ!!!Да ли још неко има информацију да Ранђеловић остаје у Звезди,и да ће бити први голман?То ако се деси онда...  :'(

Кад се већ прича о Трајковићу... Доведен је из Зете као најбољи играч лиге, а и претходних сезона где год да је играо био је међу најбољима у заједничкој лиги са ЦГ... Ако се не варам, Звездино је дете или је играо мало у млађим категоријама... Не знам зашто од када је дошао није добио праву шансу, јер само игром се стиче самопоуздање и добија на квалитету који он очигледно има, али никако да му дају да га искаже...

Што се тиче ноћног живота, има ли који фудбалер или неко од вас да га не воли... Живи смо људи... Приликом једне од прослава трофеја, група навијача је хтела да слави са играчим, инцидент са крими обезбеђењем познатог градског ноћног клуба је управо спречио Трајковић... Има сјајан однос према Северу... И да, из ове екипе, дефинитивно човек који највише воли Звезду и оно што она представља...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ко се сјећа кад је Трајковић прешао код нас, сјећа се и како је рекао како би волио да га отац види у Звездином дресу ... Мислим, међутим, да му се никад није пружила права шанса. А оно мало што је играо, и није се прославио нажалост.



#191 September 29, 2008, 04:32:20 PM Last Edit: September 29, 2008, 04:43:23 PM by Игор
Наш клуб је кажњен са 600000 динара казне због "афере мајице", а сваки играч који је носио мајицу кажњен је са 120000 динара.
Добра ствар је што ће дерби бити одигран уз присуство публике. Па ћемо имати шта да им поручимо!

Eдит: постоји могућност да полиција у петак ипак одлучи да се игра без публике, њихова је последња, нажалост

Quote from: Игор on September 29, 2008, 04:32:20 PM
Eдит: постоји могућност да полиција у петак ипак одлучи да се игра без публике, њихова је последња, нажалост

Лично верујем да се неће одлучити на овакав корак, пре свега зато што је дерби, увек је ужарена атмосфера а тако и могућност да се деси инцидент расте. Како сваки инцидент у овом тренутку њима иде у прилог очекујем да ће пустити да се игра са публиком.

Димитрије Мита Пантић, млађи референт

али пазите у дневнику на ртс-у

"Полиција може да одлучи да се игра пред празним трибинама ако дођу до информација да се припремају НОВИ НЕРЕДИ"

страшно,јебем им матер смрљиву.

дозволиће да се игра пред присуством публике па ће жандарске пичке изазвати нереде па свалити на нас.јебо им пас матер.

Вештачка трава, на помоћном иза југа, мени изгледа веома лошег квалитета. Бар перко слика, јер нисам у могућности да је -опипам- физички. Кажем, лошег квалитета, јер травке изгледају веома кратке, разређене и танке. То може да прузрокује огреботине при падању, клизећим стартовима итд. У најгорем случају, повреде због фрикције и тврде подлоге, као што су истегнућа мишића, препона, упаљења тетива тј. повећања ризика за ове првреде.
Остаје да се види дали ће користити ишта да попуне "празнине" између трваки, песком или што би и било најбоље (самим тим и скупље) гуменим "куглицама".

С друге стране можда сам престрог, када се узме у обзир на чему је се тренирало пре овога, поготово зими.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: Eribo on September 30, 2008, 09:57:36 PM
Вештачка трава, на помоћном иза југа, мени изгледа веома лошег квалитета. Бар перко слика, јер нисам у могућности да је -опипам- физички. Кажем, лошег квалитета, јер травке изгледају веома кратке, разређене и танке. То може да прузрокује огреботине при падању, клизећим стартовима итд. У најгорем случају, повреде због фрикције и тврде подлоге, као што су истегнућа мишића, препона, упаљења тетива тј. повећања ризика за ове првреде.
Остаје да се види дали ће користити ишта да попуне "празнине" између трваки, песком или што би и било најбоље (самим тим и скупље) гуменим "куглицама".

С друге стране можда сам престрог, када се узме у обзир на чему је се тренирало пре овога, поготово зими.

Брате... Јеси ли ти лекар или дифовац??!  ;D  Какво познавање медицине и евентуалних повреда због неадекватно припремљеног терена... Па ја мислим да ни у омиљеном нам клубу немају некога са толико знања  ;) 

У нади да си озбиљно писао и да сварно познајеш проблематику, могу само да закључим да је тај помоћни терен још само једна у низу шарених лажа прошле управе... Не заборавимо да је истој тој управи припадао и још увек припада и ден тана, наш обожавалац... И да је иста та управа одобравала све потезе и топлице и Буње, тако да ово прање које сада излази из његових уста и пљување по свему што је било у Звезди је нешто најсмешније што сам могао да видим.. Дакле гдине ден тана, марш из Звезде са онима који су те и довели!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

У четвртак пандури доносе одлуку о присуству навијача на дербију.

Донели су већ одлуку,карте су од сутра у продаји

само мала исправка, карте се продају од петка(значи сутра не)од 10 до 18.ајмо делије,за звезду,за уроша,за нас!