Нажалост Дан Тана и Бингулац су и званично једини кандидати,па према томе који год да постане председник неће ваљати...Мислим да је први у предности јер има подршку већине људи у клубу,као и финансијера,а други само ветерана.
Што се тиче Мисдонгарда,потпуно се слажем са Пијанцем.У најмању руку поседује исти квалитет као и Едгар,а предност има у снази и скочности.Међутим ја бих јако волео да видим Клеа као стандардног у тиму,јер сам чуо да је најбољи нападач којег тренутно имамо.

Од кога си могао да чујеш,кад је одиграо само једну утакмицу?
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

Чуо сам од човека блиском ФК-у да је на тренинзима професор за ове наше нападаче,али дуго се чекало да стигну папири.Сад кад су стигли он не игра,не знам из ког разлога.

У дербију је био повређен,па није могао да игра.У купу је показао да би могао да буде добро појачање,надам се да ће му Чеда пружити шансу,да не буде као са
Саласом.Волео бих против офке да видим њега и Тричка у шпицу.
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

После дужег времена је јуче било милина гледати како Звезда игра. И у тренуцима кад нисмо имали резултат видело се да одлично играмо, боримо се, нападамо, стварамо шансе... Голови су дошли као заслужена награда. Само нек' тако наставе!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Слободно могу рећи да не би било много да смо им дали и 7 голова. Надиграли смо их тотално. Они имали 2 шансе једну искористили а другу за мало. Коначно да отпевамо "још једну победу и титулу" са добрим разлогом. ;D
Што је најважније момци су се трудили максимално.
САМО НАПРЕД ЗВЕЗДО!

Клеа треба максимално искористити јер је дечко ушао и одмах показао колико може. Ово је такође први пут да није дошло до панике и нервозе после резултата 1:1.
Мали Пршо је иначе проглашен за НЕ талентованог играча у Звезди а данас је дао гол за Рад. Још једна "брилијантна" одлука наше омладинске школе.
Глупост је не уништива...

Ма шта ће нам Пршо,имамо креативца Богдановића.
(вероватно су то мислили у клубу кад су га отерали)
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

Quote from: CEBEP on October 26, 2008, 04:40:14 PM
...Мали Пршо је иначе проглашен за НЕ талентованог играча у Звезди а данас је дао гол за Рад. Још једна "брилијантна" одлука наше омладинске школе...

Боље је и да игра за рад него да код нас тавори на клупи или у неком Звездином ''Б'' тиму. Лако се он може вратити у Звезду. Надајмо се да ће тад бити памети.  :-\
Срце на терен ...

Quote from: dadax on October 26, 2008, 08:54:17 PM
Quote from: CEBEP on October 26, 2008, 04:40:14 PM
...Мали Пршо је иначе проглашен за НЕ талентованог играча у Звезди а данас је дао гол за Рад. Још једна "брилијантна" одлука наше омладинске школе...

Боље је и да игра за рад него да код нас тавори на клупи или у неком Звездином ''Б'' тиму. Лако се он може вратити у Звезду. Надајмо се да ће тад бити памети.  :-\

Ово ће бити исто као и са нпр. В. Стојковићем. Враћај га "брже, боље" у "5 до 12". Веома глупо, јер ће да нас кошта. За њега јесте добро да игра на суперлигашком нивоу, макар и за дрољу звана Рад. С друге стране нико нам не може гарантовати да ће се он хтети вратити, због третирања од стране "клуба".Што је веома жалосно. Зато и не чуди што готово нико од биших играча неће да дођу у посерту "клубу".
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Ако не грешим Пршо је идаље везан за Звезду... Једино ако га идиоти нису пустили, а колико знам нису...

Први тим полако подиже форму, гробље је пало мада то неће потрајати дуго, бар ми се тако чини...
Оно што брине је катастрофалан рад у млађим категоријама... Од оне генерације 1984 ми немамо ништа... Од тада све су нам екипе мање више просек, а то не сме тако бити... Од Ивића очекујем да ће и то довести у ред јер не видим ко би други могао да се тога дохвати...

Не волим да гледам сос и њихове госте, али пре неко вече је гостовао Сале Јанковић и још неки лик и то је ипак вредело послушати, тј. погледати... Њихово објашњење за Прша је било отприлике следеће: све је више тренера код нас који не гледају знање играча него то да ли има идеалне мере, тј. да је нпр. висок преко 180 или 185цм... Мали Пршо им је као слабашан је није те висине и то је као знак да не може да се бори са корпулентним играчима одбране... Тако су размишљали у нашој омладинско школи и то је један од разлога што су га се "одрекли"...

Тотално безвезе, а Бебето, Ромарио, Раул, Марадона, Перица, Богавац  ;D

Шалу на страну, мали даде јуче гол, па нек се чешу сада тамо где их не сврби...

п.с. Придружујем се коментарима да смо јуче најзад играли фудбал... Уживао сам у појединим моментима... КОРОМАН за пример, мајстор... Наместио је два гола а један је дао... Игра у животној форми... За онакву игру, у енглеској штампи би добио десетке и невероватне похвале, код нас ништа специјално, као да су новинари добили задатак да га не хвале јер ће не дај Боже морати да игра за репрезентацију... А гледао је и антић утакмицу, ако оно што је пружио Короман није за репрезентацију онда јбг...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

За прекидање дезинформација и непотребних нагађања ако је за поверовати....
Из Монда преко Политике...

QuoteЗвездин дуг 16 милиона евра
Понедељак, 3. новембар 2008. 19:35   

Дуг Фудбалског клуба Црвена звезда износи 16 милиона евра, пише "Политика", позивајући се на податке ревизије пословања београдског клуба који је урадила фирма "БДО БЦ Ексел" из Београда.

При ревизији пословања нису узети у обзир потраживања на основу летошњих трансфера некадашњег капитена Дејана Миловановића (прешао у француски Ланс) и еквадорског репрезентативца Сегунда Кастиља, који је на позајмици у енглеском Евертону.

Црвена звезда би за Кастиља требало да добије два милиона евра, док би за Миловановића могла да инкасира око милион и по, под условом да он са Лансом обезбеди повратак у прволигашко друштво.

Добио сам пре 10-так дана смс поруку која гласи овако:
"Чуо сам да нису ни дали ни ДИНАР Швабама што су одрадили терен па су спремили тужбу за ФИФА. Узели су кинту (Кредит) за "Терен" и потрошили за шта?!"

Јуче је Црвена звезда одиграла пријатељску текму са Радом на нашем помоћном терену,и добила 2-0.Голове су дали Трајковић и Едгар.Још једном постављам питање зашто Трајковић не игра!?И код Земана је био најбољи играч на припремама! ???     
Е да,радна група је предложила Ден Тану,а скупштина ће бити 13.новембра у 18.часова!
Ово је узето са званичног Звездиног сајта,па би требало информације да буду тачне...

Не знам за тог Сантоса,ал играли су:Бајковић,Јаковић,Пекарић,Гај,Гвозденовић,Богдановић,Вукобратовић,Блажић,Роџер,Трајковић и Едгар.А после су ушли и Кашћела,Стошковић и Мисдонгард.Ја немам појма за вас,али ја 5.играча од свих ових,немам појма,т.ј.први пут чујем за њих! :o

Гвозденовић ће вероватно у иностранство,али ће тренирати са Звездом до јануара.Из Турске су се вратили 
Јестровић,Туторић и Анђелковић,и они ће вероватно тренирати са Звездом до јануара када ће пронаћи нови клуб.Бурзановић би требао да потпише нови уговор,до 2011. године.Што се тиче оне тренинг утакмице,Роџер није ништа нарочито показао,али је учествовао у акцији код 2. гола,и игра офанзивног везног.
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

Quote from: _simke_ on November 06, 2008, 05:24:00 PM
Из Турске су се вратили  Јестровић,Туторић и Анђелковић,и они ће вероватно тренирати са Звездом до јануара ...

Какав је њихов статус? Слободни играчи или нешто друго?
Срце на терен ...

Quote from: dadax on November 06, 2008, 09:01:10 PM
Quote from: _simke_ on November 06, 2008, 05:24:00 PM
Из Турске су се вратили  Јестровић,Туторић и Анђелковић,и они ће вероватно тренирати са Звездом до јануара ...

Какав је њихов статус? Слободни играчи или нешто друго?

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=114773

Ако је вјероват спортском листу "спорт"они су добили раскид уговора,и већ су се вратили у Србију.
ни литар сперме није права доза кад јебеш кеве гробарских тифоза