апсолутно се слажем с тобом.
сви сем татиног марка су само конобари или помоћници конобара,они дају своје новце као што их и ја дајем.

негде сам чуо или прочитао критику упућену малом маркићу,
кажу људи "па ако је он тако луд за звездом и не може без ње, зашто није финансирао још барем један клуб у оквиру с.д.?"

и то је крај целе приче око тога д али он поможе звезди или жели плац и земљиште.
па са пола тих новаца које је позајмљивао звезди у и одбојци и у рукомету би направио европске гиганте.

породица се бави зеленашењем (барем у нашем случају) и то је свима јасно, то је главни стваралац све већег дуга.
I just want to see your blood,
I just want to stand and stare.

Ја нем огу да верујем да ће нам председник наше Звезде,бити човек који се коси са свиме за шта се боримо.Има жену 37 година млађу од њега,уплиће се у политику.Гелдао сам једну емисију на РТС-у у којој је коментарисао изборе у Америци,представља се као Амер,има амерички пасош.Па да ли је могуће да после свега Звезда нем оже да добије иоле нормалног човека за председника.

изгледа да не може...

мислим да став навијача најбоље одсликава оно бацање листића са те срамне скупштине...
I just want to see your blood,
I just want to stand and stare.

Министарка спорта најавила усвајање закона о приватизацији до краја јануара 2009. И додала да ће се Звезда и Партизан приватизовати, да нема говора о "шпанском моделу" ... Мислим да је све јасно.



искрено, ја мислим да је то највеће зло које нам се спрема у блиској будућности...

а министарка је о "шпанском" моделу говорила скоро па са подсмехом,
рекла је отприлике "ма какве шпански модели и глупости, ми ћемо направити такав закон где ће онај ко да новце бити једини власник и он ће управљати свиме."

бити добро неће...
I just want to see your blood,
I just want to stand and stare.

Ужас! Од такве спортско-политиканске сподобе и не може се ништа боље очекивати! надам се да ће је можда неко и сменити  :-\

Није ме много изненадило кад сам и ово јутрос пронашао:
QuoteСекулић: Једне волим, за друге навијам
Душан Секулић, председник фудбалског клуба Хабитфарм Јавор и члан Управног одбора Црвене звезде, није у дилеми за кога ће сутра навијати.
- Јавор је једини клуб за који навијам. Одувек је тако било и нема разлога да се нешто мења. Бодрићу тим из Ивањице свим срцем да оствари победу и забележи три велика бода. Врло је незахвално прогнозирати било шта, нарочито када се игра са клубом као што је Звезда, али је сигурно да ћу навијати за Јавор, јер је то клуб који водим. Знам да се ово питање поставља зато што сам члан Управног одбора Црвене звезде, али то нема никакве везе са утакмицом. Играчима није потребна посебна мотивација за овај меч. Сигуран сам да ће дати све од себе да тријумфују над црвено-белима - каже Секулић и позива љубитеље спорта да дођу у што већем броју.
Б. Б.
Извор: http://www.blic.co.yu/sport.php?id=66674

Да ли је ово могуће? Бити председник једног и члан Управе другог клуба у истом рангу такмичења? Шта је са сукобом интереса, ако постоји, или је то само јеош један од начина да се Звезда сроза на најниже могуће гране?  >:( >:( >:(
Срце на терен ...

То партизани имају већ дуги низ година са мирком вучуровићем власником баната и чланом њихове управе који је био чак и кандидат за њиховог председника... Као да неко намерно прави такве лоповско-криминалне комбинације код нас како би могао да нам каже ето исти сте као и они а оптужујете их за све и свашта... Страшно!!! Терајте бре џукелу из наше Звезде!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

QuoteИНФОРМАЦИЈА ЗА ЈАВНОСТ

Поводом ових дана актуелне теме у јавности везане за процес приватизације спортских организација и спортских клубова, Фудбалски клуб Црвена звезда не жели да прејудицира моделе и начине приватизације и строго ће се придржавати свих модалитета и начина приватизације у складу са будућим Законом о приватизацији спортских организација и клубова, чија се коначна израда очекује до 31. јануара 2009. године.

" ФК Црвена звезда има свог представника у телу задуженом за израду новог Закона о спорту, који се добрим делом односи на поменуту приватизацију спортских организација и спортских клубова и који ће, заједно са колегама из других спортских клубова, организација и људи из Министарства спорта равноправно учествовати у доношењу таквог закона, који ће бити најбољи за будућност српског спорта" – изјавио је у неформалном интервјуу за клупски сајт Саша Козић, генерални секретар ФК Црвена звезда.


http://www.youtube.com/watch?v=FOXLuCLHSEg&feature    :-[   8)



#308 November 28, 2008, 08:37:38 PM Last Edit: November 28, 2008, 09:16:19 PM by Пијанац
Не знам шта ће нам конкретно донијети ова приватизација, али клуб више не може ни овако, спали смо на баш ниске гране, извлачимо бод од неких лијевих екипа и то нам је као довољно. Ало, па Звезда је била највећа и мора таква и остати.
Било би еxтра кад би неки бизнисмен купио Звезду и вратио је бар приближно на старе стазе. Како су то урадили у Шахтјору, у Стеауи, у Клужу...? Те екипе су сада учесници Лиге Шампиона, неке чак сваке сезоне. Мислим да би требало слиједити такав концепт, али то је веома тешко, јер сви би наш клуб купили због инфраструктуре и земљишта и објеката које он посједује и искористили то у друге сврхе.... НАЖАЛОСТ!!!

Пијанац: Тигре, порука ти је преправљена. Користи ћирилицу!
САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ, ЧУВА ЗВЕЗДУ, НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ!!!

Званични сајт јавља да је Звезда споразумно раскинула уговор са Мисдонгардом Бетолигаром. То је фудбалер који је доведен ван прелазног рока, на врат на нос што би се рекло. Ипак за годину и нешто дана није по мени добио адекватну минутажу да покаже шта уме. Живо ме интересује да ли ће направити нешто од своје каријере.

Са друге стране је добро то што су почели да раскидају уговоре са играчима за које су проценили да су непотребни. Имамо превише играча и треба то некако свести на нормалну бројку, а то је 22 до 25.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: SERBIAN TIGER on November 28, 2008, 08:37:38 PM
Било би еxтра кад би неки бизнисмен купио Звезду и вратио је бар приближно на старе стазе. Како су то урадили у Шахтјору, у Стеауи, у Клужу...? Те екипе су сада учесници Лиге Шампиона, неке чак сваке сезоне. Мислим да би требало слиједити такав концепт, али то је веома тешко, јер сви би наш клуб купили због инфраструктуре и земљишта и објеката које он посједује и искористили то у друге сврхе.... НАЖАЛОСТ!!!

:o  ???

Па ајде бар да се сви сложимо око тога да не треба дозволити ни сад, ни за 100 или 1000 година да неко као појединац буде на челу нашег клуба и води као такав главну реч о свему. НИКО НИКАДА! Ел је могуће да сви не размишљамо тако? И Север и Исток и Запад и Југ и они који Звезду прате путем тв-а, новина, интернета... По мени, колико је ова тема око приватизације сложена, толико је (бар што се тиче Црвене Звезде) и просто доћи до коначног закљука, тј. онога што не смемо дозволити ни у ком случају!

Quote from: Пијанац on November 28, 2008, 09:23:27 PM
Званични сајт јавља да је Звезда споразумно раскинула уговор са Мисдонгардом Бетолигаром. То је фудбалер који је доведен ван прелазног рока, на врат на нос што би се рекло. Ипак за годину и нешто дана није по мени добио адекватну минутажу да покаже шта уме. Живо ме интересује да ли ће направити нешто од своје каријере.

Са друге стране је добро то што су почели да раскидају уговоре са играчима за које су проценили да су непотребни. Имамо превише играча и треба то некако свести на нормалну бројку, а то је 22 до 25.

Мени криво за Мисдонгара... Имао сам утисак да он може много...

Quote from: Вечити ДЕЛИЈА on November 28, 2008, 09:27:18 PM
:o  ???
Па ајде бар да се сви сложимо око тога да не треба дозволити ни сад, ни за 100 или 1000 година да неко као појединац буде на челу нашег клуба и води као такав главну реч о свему. НИКО НИКАДА! Ел је могуће да сви не размишљамо тако? И Север и Исток и Запад и Југ и они који Звезду прате путем тв-а, новина, интернета... По мени, колико је ова тема око приватизације сложена, толико је (бар што се тиче Црвене Звезде) и просто доћи до коначног закљука, тј. онога што не смемо дозволити ни у ком случају!

Појединац никако не сме да купи клуб и мислим да је то до сада јасно. Појединци могу али до 49%, осталих 51% кроз деонице које ће моћи да купе навијачи и љубитељи клуба па ко воли нек изволи. Слично као у случају Барсе и Реала.

Quote from: nisam_zdrav on November 29, 2008, 12:39:45 AM
Quote from: Пијанац on November 28, 2008, 09:23:27 PM
Званични сајт јавља да је Звезда споразумно раскинула уговор са Мисдонгардом Бетолигаром. То је фудбалер који је доведен ван прелазног рока, на врат на нос што би се рекло. Ипак за годину и нешто дана није по мени добио адекватну минутажу да покаже шта уме. Живо ме интересује да ли ће направити нешто од своје каријере.

Са друге стране је добро то што су почели да раскидају уговоре са играчима за које су проценили да су непотребни. Имамо превише играча и треба то некако свести на нормалну бројку, а то је 22 до 25.
Мени криво за Мисдонгара... Имао сам утисак да он може много...
Ма не да је добро него се многим играчима треба захвалити и пожелети им срећан пут. Од гована се пита не прави. Да ли је Мисдонгард могао или не није више толико ни битно. Да је могао вероватно би се до сада показао у најбољем светлу као на пример Клео.

мисдонгард је за укупно рецимо највише 90 минута у игри дао 4-5 голова.

#314 November 29, 2008, 10:19:03 AM Last Edit: November 29, 2008, 11:06:55 AM by Пијанац
агонија се наставља...

члан у.о. нашег вољеног клуба је постао аца булић.

па јел има неко нормалан у овој црној србији?  >:(

Пијанац: Кад објављујете овако неку вест обавезно наведите извор преко кога сте дошли до информације.
I just want to see your blood,
I just want to stand and stare.

Шта Владимир Југовић представља у Црвеној Звезди? Шта му је ово уопште требало? Дали су му неку квазифункцију, а нити има утицаја на финансије нити на играчки кадар ...

Што се тиче Бетона, жао ми је лика. Мислим да се он могао боље искористити. Показао је досад више него 90 % ових никоговића. А очекивати је да ће пут под ноге ове зиме и Милијаш и Короман.



Quote from: Вечити ДЕЛИЈА on November 28, 2008, 09:27:18 PM
Quote from: SERBIAN TIGER on November 28, 2008, 08:37:38 PM
Било би еxтра кад би неки бизнисмен купио Звезду и вратио је бар приближно на старе стазе. Како су то урадили у Шахтјору, у Стеауи, у Клужу...? Те екипе су сада учесници Лиге Шампиона, неке чак сваке сезоне. Мислим да би требало слиједити такав концепт, али то је веома тешко, јер сви би наш клуб купили због инфраструктуре и земљишта и објеката које он посједује и искористили то у друге сврхе.... НАЖАЛОСТ!!!

:o  ???

Па ајде бар да се сви сложимо око тога да не треба дозволити ни сад, ни за 100 или 1000 година да неко као појединац буде на челу нашег клуба и води као такав главну реч о свему. НИКО НИКАДА! Ел је могуће да сви не размишљамо тако? И Север и Исток и Запад и Југ и они који Звезду прате путем тв-а, новина, интернета... По мени, колико је ова тема око приватизације сложена, толико је (бар што се тиче Црвене Звезде) и просто доћи до коначног закљука, тј. онога што не смемо дозволити ни у ком случају!
Нисам ни мислио да је појединац купи, то не би било добро никако. Али треба да се зна ко је на челу клуба, а ко га финансира. Овако сви обрћу паре од трансфера, а клубу ништа. Слажем се да би неки појединац могао имати већински удио у клубу (до 49%).
САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ, ЧУВА ЗВЕЗДУ, НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ!!!

Quote from: Mikelandjelo on November 29, 2008, 04:07:27 PM
Шта Владимир Југовић представља у Црвеној Звезди? Шта му је ово уопште требало? Дали су му неку квазифункцију, а нити има утицаја на финансије нити на играчки кадар ...

Зар си слеп? Буњу су изнамештали... Па су се на крају копља сломила на њему. Тако ће и са Југовићем... Добро је што Ивић коначно тражи права појачања, гледа уживо играче, континуитет утакмица,  форму... а не као  они идиоти што су бацили на двд диск који вреди милион и нешто евра -  Хернан Баркос.

QuoteИзвор: Спортска Централа
И даље без договора

Бивши тренер фудбалера Црвене звезде, Александар Јанковић, и даље чека да му бивши клуб исплати обавезе предвиђене уговором који је званично и даље на снази.

Ма добиће он паре... ево стигла је нова управа а паре само што нису. Пре тога ће морати још неколико Делта Ситија да отворе по Београду а онај планиран на Ауто Команди ће не сумњиво бити највећи. Или ће можда стићи паре директно из ресторана у Холивуду па ће вероватно онда о истом трошку да намире и дугове према сточарима...
А Сале је отпуштен да би се довео маг фудбалске игре Здењек Земан у клуб. Е јебем те животе....

Има ли ико, онако искрено, појма о томе шта се тренутно дешава у нашем ФК-у???! И да ли је председник само први међу једнакима у управном одбору или је његов глас јачи од свих осталих из управе заједно... Па ако је он против булића (једино у чему га подржавам) ко онда доводи истог???!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "