15. Април.
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Ето, завршио се први део сезоне па ћу пробати да направим неку врсту рекапитулације. На жалост, све ово сам наслућивао још летос када је смењен Саша, ангажован Земан, када су продати понајбољи фудбалери, а као њихове замене доведени анонимуси са свих светских меридијана. У међувремену је смењен Земан, доведен Јаневски, али се недостатак квалитета у играчком кадру није могао надоместити. Много је бодова изгубљњено од екипа од којих нисмо навикли да губимо, превасходно код куће. Једини разлог што смо и даље у трци за титулу је тај што нам је лига на таквом нивоу да ни конкуренти нису ништа бољи.

Јучерашњи пораз ми је посебно тешко пао јер сам после дужег времена осећао неки спортски набој, а не само навијачки и свим срцем сам желео победу. Могло се видети да су се играчи заиста борили и да су и они желели ту победу. Иако до сада нисам имао критике на рад Јаневског, морам му приписати јучерашњи пораз. Онолико тумбање играча заиста не би требао да практикује. Штопер игра задњег везног, леви бек штопера, а десни бек, при том изразити дешњак, игра левог бека.  :o

Шта можемо да очекујемо на пролеће? То превасходно зависи од прелазног рока, у коме је неопходно да се одради добар посао. Ако заиста дозволе да оду сва тројица фудбалера који у овом тренутку вреде (Милијаш, Короман и Гај) онда тешко да можемо било шта да очекујемо. Ако задрже бар двојицу и доведу адекватна појачања борба за титулу ће се још више закувати.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

#342 December 11, 2008, 11:02:39 PM Last Edit: December 11, 2008, 11:05:56 PM by KizaLion
Милијаш ће отићи сигурно. Оно што је битно тренутно имамо око 36 фудбалера чији статуси морају да се реше! Јуче сам очекивао да ћемо освојити три бода, и тако се примаћи сточарима на какву-такву разлику. Међутим, чим сам видео да не игра Клео (а загрејавао се на полувремену на терену), а увели су неухрањеног Едгара и јајару Тричковског... шта смо могли очекивати. Жао ми је што видим Трајковића да не игра. Али зато осећам олакшање што не игра Богдановић. Броновицки такође не игра (гистро повређен), скоро се вратио у Пољску на лечење. Са оним бизоном Нинковим и Перовићем у тиму... трећа позиција на крају сезоне била би пуна капа. Титула? Ма хајде.

#343 December 12, 2008, 07:34:47 AM Last Edit: December 12, 2008, 07:47:03 AM by Пијанац
Quote from: KizaLion on December 11, 2008, 11:02:39 PM
Титула? Ма хајде.

Видећу те да ли ћеш тако причати после дербија у фебруару. ;D Иначе, морам да те исправим. Клео због повреде није био ни у протоколу, тако да није могао да се загрева. Онај са косицом који се загревао је био Јаковић.  ;)
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЈЕСЕН 2008/09



СВИ ГОЛОВИ У ЈЕСЕЊОМ ДЕЛУ ШАМПИОНАТА

Што је Тричковски јајара?По мени,он има највећи потенцијал у Звезди.
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

да ли неко зна где се игра трећи дерби, да ли на Маракани или стоке? 

Биће укупно 33 кола. Тако да си у праву.
Тренутно се знају парови од 18. до 22. кола. За преосталих 11 кола још немамо распоред. Не зна се ко ће бити домаћин.

Quote from: udavlanje on December 12, 2008, 04:49:58 PM
да ли неко зна где се игра трећи дерби, да ли на Маракани или стоке? 

То ће зависити од поредка на табели после другог круга. Први дочекује другог, други трећег, а трећи првог. Ако остане овако како је сад, играо би се на Маракани.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: Пијанац on December 12, 2008, 06:04:52 PM
Quote from: udavlanje on December 12, 2008, 04:49:58 PM
да ли неко зна где се игра трећи дерби, да ли на Маракани или стоке? 

Ако остане овако како је сад, играо би се на Маракани.

Не дај Боже да остане овако.:-[ Ако их сјебемо у дербију имаћемо 4 бода заостатка од њих,а војводина ће бити онада прва (ако победи),тачније делиће место са гробљем. Није битно где се игра,битно је да нама прво место буде све ближе и ближе.

Не знам за вас, али ја имам поверење у Ивића. Мислим да ће добро одрадити прелазни рок, и ако стоку добијемо оба пута(даће Бог) ето нама титуле.

Quote from: _simke_ on December 12, 2008, 11:02:44 AM
Што је Тричковски јајара?По мени,он има највећи потенцијал у Звезди.

Пази ако се неварам Тричковски је дошао у Звезду у јануару !најављиван је као нови Панчев и врхунски нападач !До краја првенства дао је можда два гола !И онда креће стандардна прича да није прошао период адаптације(као да је дошао из Африке,па му треба адаптација).Углавном као и све истрпели смо и то,одрадио је целе припреме летос,био је најстандарднији нападач на почетку сезоне и шта је направио?Дао је сад пред крај полусеѕоне одлучујући гол на једној утакмици и то је то!Људи немој да се заваравамо и сами себе лажемо,ако хоћемо велику Звезду,овакви не би смели да обуку Звездин дрес,НИКАДА !Тако да бих међу 10'ак играча који треба да оду ја радо видео и Тричковског !
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Што се мене тиче заболе ме за титулу ако Ивић направи екипу која ће следеће сезоне презимети у купу УЕФА. Треба сменити тренера и полако почети са формирањем екипе за наредну сезону

Не сумњам да он може да направи екипу за европу, али питање је да ли ће ови олоши из управе да му обезбеде довољно пара?Не мислим ја да је катастрофа ако не узмемо титулу, него после свега ипак имамо реалне шансе. Мада само да одеремо стоку оба пута па јебеш титулу.

Quote from: Храбро срце on December 13, 2008, 11:48:55 AM
Quote from: _simke_ on December 12, 2008, 11:02:44 AM
Што је Тричковски јајара?По мени,он има највећи потенцијал у Звезди.

Пази ако се неварам Тричковски је дошао у Звезду у јануару !најављиван је као нови Панчев и врхунски нападач !До краја првенства дао је можда два гола !И онда креће стандардна прича да није прошао период адаптације(као да је дошао из Африке,па му треба адаптација).Углавном као и све истрпели смо и то,одрадио је целе припреме летос,био је најстандарднији нападач на почетку сезоне и шта је направио?Дао је сад пред крај полусеѕоне одлучујући гол на једној утакмици и то је то!Људи немој да се заваравамо и сами себе лажемо,ако хоћемо велику Звезду,овакви не би смели да обуку Звездин дрес,НИКАДА !Тако да бих међу 10'ак играча који треба да оду ја радо видео и Тричковског !
Он је дошао у јануару,и у тој полусезони је одиграо 3 утакмице укупно.У том периоду му је требао период адаптације јер је прешао из работничког у звезду,што је велика разлика.Шта би ти да после 2 месеца крене да решета мреже?Ове сезоне је почео да  даје голове,али не довољно наравно.Најгоре је код нас што сви мисле да су фудбалски стручњaци,Клеа би сутра пљували кад не би на једној утакмици дао гол.Такав смо народ.Али овде нико не схвата да звезда не може да има играча типа Роналда,већ да ове играче треба форсирати док се потпуно не афирмишу.
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

Синке,
нема разлога сад да улазимо овде у неке расправе,свако има своје мишљење,некоме се свиђа неки играч(његова игра и залагање),неком другом се не свиђа и то је то !Ја само хоћу да кажем,да ја више од свега на свету желим да Звезда опет буде велики тим!Да нас се Европа поново плаши!Али ако овакви играчи буду играли онда ће прича да се понавља!Мени сви кажу да сам луд и ненормалан што идем на утакмице,јер тамо нема шта да се види !Богами и у праву су !Звезда одигра максимално 3-4 утакмице у сезони ВРХУНСКИ !Међутим ја идем на утакмице да будем део Севера,да будем део најбољих навијача на свету !Али ипак бих волео да то све што дајем на сеевру,да као награду добијем добру игру и победе нашег вољеног тима !
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Тричковски је и по мени потенцијал, али желим да му видим леђа, ако настави овако да се манекенише и чува ноге. И Бурза је потенцијал већ годинама

Не мислим да треба мијењати тренера. Јаневском треба пружити шансу, можда и на дуже стазе. Гдје ћемо стићи ако мијењамо шефа струке свака три мјесеца? Ионако смо у говнима до гуше.



Нисам био присутан неколико дана па када сам прочитао неколико ствари са форума морао сам да направим пар коментара....

Quote from: Храбро срце on December 13, 2008, 11:48:55 AM
Quote from: _simke_ on December 12, 2008, 11:02:44 AM
Што је Тричковски јајара?По мени,он има највећи потенцијал у Звезди.

Пази ако се неварам Тричковски је дошао у Звезду у јануару !најављиван је као нови Панчев и врхунски нападач !


Е видиш то је једна огромна заблуда. Не заборави да Панчев никада не би био то што јесте да поред себе није имао једног Деју, Робија, Југу. Остало ти је надам се познато.

Quote from: rukometas_bg on December 13, 2008, 11:59:51 AM
Што се мене тиче заболе ме за титулу ако Ивић направи екипу која ће следеће сезоне презимети у купу УЕФА. Треба сменити тренера и полако почети са формирањем екипе за наредну сезону

Ја мислим да би најбоље било да после свака 2 до 3 кола шутнемо тренера и доведемо новог. Тако би можда коначно ред дошао и на мене да и ја мало заседнем на клупу. Дајте уозбиљете се мало. Чеда је наследио кршину од екипе какву вероватно ни у најлуђим сновима није могао да замисли. Његова улога је да гаси пожар и да нас доведе што пре и што ближе стоки. Нека свакоме буде по заслузи и он нека одговара за своје грешке али немој трпати неке ствари које Чеди не иду на рачун. Једна од формула стабилизације је не мењати тренера после сваке полу-сезоне. Чеду треба пустити да ради свој посао и не треба се мешати. Већ смо се дебело опекли у вези Салета Јанковића и надам се да су после тога и највећи балвани научили лекцију.

Quote from: Храбро срце on December 13, 2008, 03:27:30 PM
Међутим ја идем на утакмице да будем део Севера,да будем део најбољих навијача на свету !Али ипак бих волео да то све што дајем на сеевру,да као награду добијем добру игру и победе нашег вољеног тима !

Победе вољеног тима ћемо моћи да очекујемо тек када и ако се приватизација одради како треба и постоји јасан буџет за појачања. У оваквој ситуацији Север може да чини чуда као што између осталог и ради али не можемо ми сада да се поскидамо па да улетимо и играмо место ових наших нојева. Они би можда и желели али немају довољно знања за тако нешто. И тај проблем иде на адресу претходне управе.

#359 December 14, 2008, 08:06:15 PM Last Edit: December 14, 2008, 08:09:28 PM by rukometas_bg
Не спорим ја да је Чеда наследио крш екипу и да је помак евидентан.
Али само погледај поставку против Хајдука и схватићеш колико "знање" има што се тиче поставке игре
Николић који је постао стандардан у првој постави је могао да бира што се тиче картона. Чеда га не ставља у тим али га ставља на клупу што значи да следећу мора да паузира  ???
Томовића који је штопер ставља на задњег везног, Марковића са једног бека премешта на другу страну, а Петковића који је бек ставља на штопера. Мени још увек није јасно шта је покушао