Quote from: rukometas_bg on December 14, 2008, 08:06:15 PM
Не спорим ја да је Чеда наследио крш екипу и да је помак евидентан.
Али само погледај поставку против Хајдука и схватићеш колико "знање" има што се тиче поставке игре
Николић који је постао стандардан у првој постави је могао да бира што се тиче картона. Чеда га не ставља у тим али га ставља на клупу што значи да следећу мора да паузира  ???
Томовића који је штопер ставља на задњег везног, Марковића са једног бека премешта на другу страну, а Петковића који је бек ставља на штопера. Мени још увек није јасно шта је покушао

Ево и делимичног одговора. Преузето са: www.crvenazvezda.com

"Субашић је имао операцију зуба и велики оток. Николића сам желео да сачувам, да одради паузу због картона па је Томовић уиграван тактички за задњег везног. Ипак, кад се надан утакмице појавио Субашић са огромним отоком морао сам Николића за сваки случај на клупу али нисам желео да мењам уиграну тактику. Тако је Марковић био на левом беку а Томовић задњи везни, Петковић штопер. Ипак, по мени то није утицало већ чињеница да нисмо могли да рачунамо на Субашића и Сомеа."

А ја бих само додао да је највећа штета што није могао да рачуна на Клеа.

Quote from: CEBEP on December 15, 2008, 02:30:50 AM
Quote from: rukometas_bg on December 14, 2008, 08:06:15 PM
Не спорим ја да је Чеда наследио крш екипу и да је помак евидентан.
Али само погледај поставку против Хајдука и схватићеш колико "знање" има што се тиче поставке игре
Николић који је постао стандардан у првој постави је могао да бира што се тиче картона. Чеда га не ставља у тим али га ставља на клупу што значи да следећу мора да паузира  ???
Томовића који је штопер ставља на задњег везног, Марковића са једног бека премешта на другу страну, а Петковића који је бек ставља на штопера. Мени још увек није јасно шта је покушао

Ево и делимичног одговора. Преузето са: www.crvenazvezda.com

"Субашић је имао операцију зуба и велики оток. Николића сам желео да сачувам, да одради паузу због картона па је Томовић уиграван тактички за задњег везног. Ипак, кад се надан утакмице појавио Субашић са огромним отоком морао сам Николића за сваки случај на клупу али нисам желео да мењам уиграну тактику. Тако је Марковић био на левом беку а Томовић задњи везни, Петковић штопер. Ипак, по мени то није утицало већ чињеница да нисмо могли да рачунамо на Субашића и Сомеа."

А ја бих само додао да је највећа штета што није могао да рачуна на Клеа.
Николић не може да игра наредну јер је седео на клупи. Тотално дебилно објашњење. Стандардни задњи везни седи на клупи, уместо њега игра штопер, а бек игра на штоперу. Никад глупљу поставку нисам видео

Он је чувао поједине играче у можда преломној утакмици сезоне!?! Какво глупо објашњење за његове тактичке замисли.

Мислим "преломна утакмица сезоне"... Па за нас како играмо је свака текма дерби и утакмица сезоне. Ради се о томе да и ако сточаре добијемо у свим дербијима до краја то у принципу не вреди пуно (осим личне сатисфакције појединаца) када нам поједини Хајдуци, Борци и Јавори константно кидају бодове не само на страни него и на Мари.

И поред очајне полусезоне имали смо шансу да им приђемо јако близу, сасвим довољно да се ова утакмица назове преломном.  А о стоци и утакмицама са Јаворима, Борцима и осталим екипама ћемо моћи да причамо тек кад видимо са каквом екипом ћемо располагати на пролеће...

#365 January 06, 2009, 10:27:29 PM Last Edit: January 07, 2009, 12:50:02 AM by Пијанац
Тренер Црвене звезде, Чедомир Јаневски, у Београд стиже у среду, а прозивку ће обавити 8. јануара. Већ 10-ог екипа путује на Кипар где ће започети први део припрема.

Како сада ствари стоје, мада су промене термина одигравања утакмица и противника уобичајене током припрема, прву утакмицу на Кипру Звезда ће одиграти 20. фебруара против Балтика из Калининграда који је завршио на седмом месту Прве руске дивизије, али са 31 бодом заостатка за водећим. Три дана касније, 23. фебруара, противник ће бити Саламина, кипарски друголигаш.

redstarbelgrade.com

Објасните ми датум ???

Мисле на јануар највероватније...

На прозивци се нису појавили Гај који је пропустио авион и Броновицки- о њему се ништа не зна.

Отишао у Пољску и више се неће враћати, то да је повређен је само представа за јавност.

Броновицки тренира у Београду ...



У првој пријатељској уткмици савладан кипарски друголигаш 3:1.
Голове постигли Милијаш, Клео, Субашић

У другој пријатељској утакмици поражени смо од левског из софије са 2-0......

Мислим да је ово једина тема у којој сам могао да ставим овај текс ! 

http://www.blic.rs/sport.php?id=77194   

Напокон је неко у јавности отворено рекао оно што Делије говоре већ дуже време!Као да се до сад наш глас није довољно чуо,као да су новинари ову причу сами саставили !Зато од првог кола треба да се крене жестоко против Мишковића и Мићовића !Све се мора ставити по страни јер ово је проблем број ЈЕДАН !Нисмо у корену сасекли долазак Мишковића,па долазак Дан Тане и сад плаћамо последице!Али зато морамо ОДМАХ да кренемо у борбу против ПРИВАТИЗАЦИЈЕ !Ако ми будемо чекали задњи воз,па онда да кренемо са побуном и са одбраном НАШЕ СВЕТИЊЕ,онда ће бити касно!Значи треба ударити по МИћовићу(У последњем делу каже,уложићу 1,5 милиона АЛИ КАД СЕ ЗВЕЗДА ПРИВАТИЗУЈЕ!Ето то вам најбоље говори какви су то људи и какав они имају план) и наравно Мишковићу !Значи песме,пароле, и то да понављамо на свакој утакмици !ДЕЛИЈЕ куцнуо је час да се једном за свагда обрачунамо са МИШКОВИЋЕМ и компанијом !Сазрели смо као навијачка група,има нас довољно и ако будемо паметно повлачили потезе(у шта несумњам) народ ће да схвати да је СЕВЕР ЗВЕЗДА и стаће на нашу страну !!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

#373 February 04, 2009, 06:13:16 PM Last Edit: February 04, 2009, 06:15:12 PM by Дражо
Прва трениг утакмица нашег клуба на кипру,није завршена због општег млаћенја играча!!!!
"Prva trening utakmica fudbalera Crvene zvezde, za vreme drugog boravka na Kipru ove zime, trajala je samo 20 minuta.

Toliko su, naime, Nenad Milijaš i Ognjen Koroman tolerisali oštre startove i udarce defanzivca poljskog Gornjika Pavela Straka. Kada je dvojici najboljih fudbalera Zvezde bilo dosta, udruženim snagama su krenuli na Straka i propisno ga išamarali!

Bio je to signal za opštu tuču, koja je, na svu sreću, kratko trajala. Lokalni sudija u Aja Napi označio je kraj utakmice, posle čega su fudbaleri oba tima odradili trening na svojim polovinama terena...

Zvezda je, inače, od sedmog minuta vodila rezultatom 1:0. Sa desne strane je centrirao Pavle Ninkov, a Brazilac Kleo glavom sproveo loptu u mrežu.

Trener Čedomir Janevski odlučio se za sledećih 11 igrača: Stamenković, Gvozdenović, Tutorić, Tomović, Ninkov, Isah, Koroman, Milijaš, Lazetić, Parker, Kleo.

Crveno-belima su na Kipru ostale još tri pripremne utakmice. Prvi protivnik je češki prvoligaš Brno, u subotu 7. februara, slede poljski Vroclav 9. februara i Lokomotiva iz Sofije 13. februara, dan pred povratak u Beograd.

U taboru Zvezde žale zbog tuče i prekida utakmice sa Gornjikom i smatraju da do toga ne bi došlo da je sudija na vreme sankcionisao grubosti Pavela Straka."
Извинјавам се због латинице....
Преузето са монда....


#374 February 05, 2009, 07:02:03 PM Last Edit: February 05, 2009, 07:05:52 PM by Пијанац
Изгледа да фудбалери Црвене звезде не могу да одиграју "нормалан" меч на припремама на Кипру. Звезда је добила Јагодину 1:0, али је фер потез тренера црвено-белих обележио меч.

После прекида утакмице са пољским Горњиком због опште туче, Звезда је одиграла цео меч са Јагодином и победила новим голом Бразилца Клеа, а пенал који је потом досуђен за црвено-беле изнервирао је тренера Јагодине Ненада Миловановића.

Према извештају на сајту Црвене звезде, кипарски судија је у последњем минуту првог дела досудио пенал за Звезду, што је разбеснело Миловановића који је вређао судије.

Тренер Звезде Чедомир Јаневски се потом одлучио на џентлменски потез, који се не виђа често у фудбалу. Наредио је Клеу да не реализује пенал, Бразилац га је послушао и пласирао је лопту у руке голмана Данила Пустињаковића.

Звезда је доминирала против Јагодине, а после неколико пропуштених прилика, Клео је у 39. минуту погодио мрежу голмана Јагодине, из два покушаја (најпре је Пустињаковић одбранио његов ударац са седам метара, али је Клео из друге погодио).

Капитен Јагодине Михајловић је после оштрог старта са леђа над Фереиром у 80. минуту добио директан црвени картон. Повређеног Бразилца заменио је Оумару.

Звезда је до краја меча пропустила још неколико прилика (Паркер, Оумару, Соме, Тричковски погодио пречку), а Јагодина за 90 минута није упутила ниједан шут ка голу Црвене звезде.

Извор. Мондо

Шмекерски потез Чедомира... ;D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

У пичку материну колико је шмекерски. Уместо да се голгетеру головима повећава самопоуздање, он му говори да намерно маши пенал. :o А зашто? Због буке оног крмета из Лучана, Нешка Миловановића. Такви нису смели реч да кажу у време док је Звезда имала ауторитет који јој припада. :(
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Није хтео дас се распуца против Јагодине у пријатељској,штеди их за првенство. Можда нам дају три бода у лиги због тог. Никад се не зна... ;)

Quote from: Пијанац on February 06, 2009, 06:02:36 PMЗбог буке оног крмета из Лучана, Нешка Миловановића. Такви нису смели реч да кажу у време док је Звезда имала ауторитет који јој припада. :(

На припремној утакмици хоће да повуче екипу са терена,зато што је противничкој екипи досуђен пенал за који он мисли да је сумњив,уз то ако је веровати званичном сајту Јагодина за целу утакмицу скоро па није имала шута ка нашем голу...и где је ту мозак :-\

ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

У трећој припремној утакмици на Кипру је побеђена екипа чешког Брна. Резултат је био 2:1, а стрелци су били Клео и Милијаш. Свиђа ми се што Клео као да улази у серију. Милијашу је голман одбранио пенал. Ако је и то једном морало да се деси, добро је да се десило у припремној утакмици.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт