Апропо Милијашевог промашеног пенала, не би ме чудило да новинари и то припишу његовој нервози јер није нашао инострани ангажман. Не знам да л' сте приметили, али последњих дана се врши невиђена хајка на клуб(ја сам запазио два текста једна у Политици и један у Ало). Чим се не поведе јагњећа бригада о трошку клуба на припреме одмах крену тендециозни текстови који везе с везом немају, а који имају за циљ да наруше атмосферу у клубу. Пратите новинске текстове наредних дана, биће ту свакавих баљезгарија.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Добро је за Клеа,а и сваки гол постигне главом.

гледам на сосу извештај са Звездине утакмице уз коментар да Клеу уговор истиче 1.априла и да да би га задржали морамо да издвојимо 800 000 евра  ???  што је као у тренутном стању скоро па неизводљиво јер играчима касне плате,није исплаћено доста људи итд...сад колико је то тачно али ето.

ОФтопик бетонлигар га даде комшијама :) ја и даље невезано за то мислим да смо требали да га истрпимо и да га оставимо још у клубу...

Quote from: Skrimo on February 07, 2009, 11:18:49 PM
гледам на сосу извештај са Звездине утакмице уз коментар да Клеу уговор истиче 1.априла и да да би га задржали морамо да издвојимо 800 000 евра  ???  што је као у тренутном стању скоро па неизводљиво јер играчима касне плате,није исплаћено доста људи итд...сад колико је то тачно али ето.

Читам јутрос у Новостима то исто. Наводно Бразилци хоће да туже Звезду због неисплаћених обавеза!? Зар он није доведен из Португала? Какви курчеви Бразилци???



Quote from: Mikelandjelo on February 08, 2009, 03:01:40 PM
Quote from: Skrimo on February 07, 2009, 11:18:49 PM
гледам на сосу извештај са Звездине утакмице уз коментар да Клеу уговор истиче 1.априла и да да би га задржали морамо да издвојимо 800 000 евра  ???  што је као у тренутном стању скоро па неизводљиво јер играчима касне плате,није исплаћено доста људи итд...сад колико је то тачно али ето.

Читам јутрос у Новостима то исто. Наводно Бразилци хоће да туже Звезду због неисплаћених обавеза!? Зар он није доведен из Португала? Какви курчеви Бразилци???

Још један доказ да пису из "поузданих извора", јебем их шкрбава. Гробарска пропаганда је све већа, како се дерби приближава. Прпа их не виђена !!
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: Mikelandjelo on February 08, 2009, 03:01:40 PM
Quote from: Skrimo on February 07, 2009, 11:18:49 PM
гледам на сосу извештај са Звездине утакмице уз коментар да Клеу уговор истиче 1.априла и да да би га задржали морамо да издвојимо 800 000 евра  ???  што је као у тренутном стању скоро па неизводљиво јер играчима касне плате,није исплаћено доста људи итд...сад колико је то тачно али ето.

Читам јутрос у Новостима то исто. Наводно Бразилци хоће да туже Звезду због неисплаћених обавеза!? Зар он није доведен из Португала? Какви курчеви Бразилци???
колико сам ја скапирао он је власништво агенције из Бразила.

У четвртој утакмици другог дела припрема остварен је реми, резултатом 2:2, против великог дужника од летос (0:4), пољског Сласка. Како наводи званични сајт Пољаци су у првих 20. минута два пута прешли центар и два пута постигли гол. Онда је екипа показала карактер :) и поред грубе игре противника успела да у другом полувремену изједначи. Стрелци су били Соме и Клео из пенала.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Е овако ћемо и ми завршити ако нам мали Мишко утме клуб !Голих гузица!
http://www.kurir-info.rs/clanak/sport/kurir-11-02-2009/slobodno-nas-poljubite-u-dupe   :D  >:( 

Зато никад приватизација,никад Мишковић! >:( Свим силама од првог кола ударити на главни проблем !Мишковићу(и остали бизнисмени,финансијери) даље руке од наше светиње!!!!!!!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

ШТА ЈЕ ОВО :   ??? ??? ??? ???
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=58494&sectionId=44   

Молио бих неког ко је меродаван да каже да ли је ово истина !Значи ово што сам прочитао у једну руку сам се зачудио,јер ово колико сам ја упућен није став Делија!Ово се није писало по форумима!Испада да управу,Ивића,.... волимо ко своје најмилије!Са друге стране замислио сам већ у глави ону сцену са тренинга против Базела(у тексу се помиње) !Стварно би са те стране било феноменално,лудница,нешто досад невиђено!Ја нећу ноћас спавати :D !И овако сам полудео чекајући дерби,још сад ми се ово појављује у глави !!!!!!!Значи молим вас нека ми неко ко је упућен одговори да ли је ово истина и да ли је могуће да се то догоди,или је то још једна новинарска лаж или провокација управе !???
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

зашто да не......... :)мислим ја сам за,то би био одличан гест,тиме би додатно мотивисали играче да у суботу дају све од себе, јер је ово ,по мом мишљењу, одлучујућа утакмица ,утакмица на којој се ломи даљи ток првенства, тј.да ли Звезда има шанси за титулу или не!!!!ја вас молим да се организујемо за тај тренин ......кад оно беше....то би било лепо!!!! :)
Молим те пресвети оче,молим се овом хлебу и вину!!
Молим те Исусе Христе да Уроша врате на нашу трибину!!!

Није све у титули, Брате...

То би Ивић зелео и трба видети ским је он то разговарао.Има још дуго до дербија па ће мо на време знати.

Нажалост изгубили смо од Локомотиве резултатом 1-0. Гол смо промили у 3 минуту утакмице. Чак иако смо имали иницијативу свих 90 минута,нисмо успели да дамо гол :'( . Али шта је ту је. Идемо даље. Следећа утакмица је Дерби на ЈНА и надамо се сви победи.

Ау,што волим то,једном или два пута пређу центар,дају гол и онда се бране целу текму,а ти Звездо нападај!!!Колико смо таквих текми видели ове сезоне?Чука,Борац,Хајдук . . .Искрено се надам да ће се то променити!!!

Ех да смо ми права екипа дали би 3-4 комада па нек они дају један или два "случајна" гола. Добијали смо лако голове, а давали јако тешко, све као последица лоше екипе, лоше игре. Немају ту везе срећа или несрећа...

КО ЈЕ ОВДЕ ЛУД,А КО НОРМАЛАН???????   

Дан Тана против одлагања(људи прочитајте ове небулозе које он изваљује)  >:( ??? :

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=02&dd=16&nav_id=345297       

Просто је тужно :'( што такав човек седи на месту предедника нашег клуба !   

А са друге стране Ивић подржава одлагање :   

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=02&dd=16&nav_id=345272     

Ко је овде луд?Ето какво је стање,кад они не могу да заузму јединствен став око овакве једне ситуације!Шта се Конобару врти у глави!?Он би ако се већ одложило онда одма да се игра 19 коло!То је ван сваке памети,јер би онда 18 коло(дерби) морао да се одигра ванредно ,значи средом!А ко ће доћи у сред радне недеље да гледа фудбал!Е да та матора дртина нема ни мао мозга!Ја са 20 који нисам видео много тога скапирам одма неке једноставне ствари !Боже сачувај шта све ми мора да трпимо и какве будале !!!!! :'( >:(
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Па наравно када је дртина конобарска заузета око ждрања јаретине и циркања вина са оним сточарским директором а појма нема шта се дешава у реалности па тако долази и до бламирања када год треба нешто да каже у јавности. На другој страни Чеда и Илија изјављују једно а он као с'марса да је пао.... . За то време Југовић седи у Бечу а Марко се јебава по Америци.

Мислим да ће мо се наслушати конобара ове године само тако :(
Уместо да ћути и ради и сманјује тај чувени дуг о коме се толико прича он константо излази у медије и прича све и свашта..
Он позаљмљује паре звезди,па ало бре,па где су ти чувени спонзори о којима је толико кенјао,сад ни да их спомене.....
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=125200
Нјему је занимљвије да прича колико шта кошта,па ајмо у продају...
Е неможе тако...Звезда нема цену јер Звезда није на продају!!!

Ако се по јутру дан познаје....

Данас је наш вољени клуб изгубио утакмицу са 1:0 од Грбља. Е сад, оно што је фасцинантно у целој причи је да је Чеда извео НАЈЈАЧУ поставу која би требало да почне дерби. Иначе ова екипа је као и ми на 3. месту у њиховом шампионату. Без коментара.....