Да кажемо да смо то решили,а сада нам остаје још Клео. Његова позајмица је коштала 200.000 евра, а ако хоћемо да га откупимо,морамо издвојити 800.000 евра. Ивић каже да ради на томе, и да ћемо бити обавештени за пар дана...

Колко се ја разумем у те уговоре,чини ми се у случају добре понуде,могућ је раскид уговора уз обештећење које би морало да се уплати Звезди,е сад,ако нисам у праву,нека ме неко исправи.Ненаду свака част,дечко је стварно испао фер током прелазнок рока,остао је,продужио уговор,наставиће и у будуће да брани црвено беле боје и надам се постиже прелепе голове својом чувеном "левицом" !!!
И само да додам-Дан Тана,бежи бре из Звезде!!!

Косово-Србија мислим да си у праву...с тим уколико је уговор продужен на више година и обештећење је веће,с тим што 10 % посто иде клубу у којем је поникао:)...момку свака част,види се да воли дрес који носи и да га (можда једини) заслужује...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Отприлике до краја Марта Звезда мора да откупи Клеов уговор уколико жели да га задржи. Ако то не ураде, то јест ако угоститељ и његова мафија не нађу паре, нека се колективно сви поубијају (што би им ја топло препоручио у сваком случају без обзира на Клеов уговор), закључају врата Маракане и нека последњи који изађе угаси светло.

Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 10, 2009, 07:45:14 PM
Косово-Србија мислим да си у праву...с тим уколико је уговор продужен на више година и обештећење је веће,с тим што 10 % посто иде клубу у којем је поникао:)...момку свака част,види се да воли дрес који носи и да га (можда једини) заслужује...

Нећемо у крајности да идемо. Момак је у супер форми, даје голове. То што је пољубио грб после постигнутог гола не значи много, није ни први ни последњи. Да ли воли дрес или не, сазнаћемо касније, али за сада сигурно одрађује оно што се очекује од некога ко носи тај грб на дресу. Нека само тако настави!
САМО НАПРЕД ЗВЕЗДО!

Quote from: stefan_bg on March 11, 2009, 07:12:44 PM
Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 10, 2009, 07:45:14 PM
Косово-Србија мислим да си у праву...с тим уколико је уговор продужен на више година и обештећење је веће,с тим што 10 % посто иде клубу у којем је поникао:)...момку свака част,види се да воли дрес који носи и да га (можда једини) заслужује...

Нећемо у крајности да идемо. Момак је у супер форми, даје голове. То што је пољубио грб после постигнутог гола не значи много, није ни први ни последњи. Да ли воли дрес или не, сазнаћемо касније, али за сада сигурно одрађује оно што се очекује од некога ко носи тај грб на дресу. Нека само тако настави!
брате мислио сам на Милијаша када сам рекао да заслужује дрес....
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Fudbalski menadžer i prvi čovek superligaša Rada, Ranko Stojić, ne krije da je razočaran ponašanjem rukovodstva Crvene zvezde koje ne poštuje svoje obaveze i najavljuje odlazak napadača Klea sa "Marakane".

Izvor: Sportska centrala

Јел зна неко нешто више о овоме?

Quote from: KizaLion on March 12, 2009, 10:53:17 AM
Fudbalski menadžer i prvi čovek superligaša Rada, Ranko Stojić, ne krije da je razočaran ponašanjem rukovodstva Crvene zvezde koje ne poštuje svoje obaveze i najavljuje odlazak napadača Klea sa "Marakane".

Izvor: Sportska centrala

Јел зна неко нешто више о овоме?

У суштини управа је погазила све договоре које су имали у вези Клеа. Није добио ни динара за Пејчиновића, а дугују му и паре од трансфера Филипа Ђорђевића у Нант.

Нећу у опште да ништа нити нагађам или да се нервирам. Јер ово су све "игре без граница" где сви јебу Звезду. А не би ме уопште чудило и да је овај "поштењачина" од менаџера на платној листи "Мр. Бурнс-а" или његовог сина..све ради ,.-...сви добро знамо чега !!!
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: Eribo on March 12, 2009, 05:53:26 PM
Quote from: KizaLion on March 12, 2009, 10:53:17 AM
Fudbalski menadžer i prvi čovek superligaša Rada, Ranko Stojić, ne krije da je razočaran ponašanjem rukovodstva Crvene zvezde koje ne poštuje svoje obaveze i najavljuje odlazak napadača Klea sa "Marakane".

Izvor: Sportska centrala

Јел зна неко нешто више о овоме?

У суштини управа је погазила све договоре које су имали у вези Клеа. Није добио ни динара за Пејчиновића, а дугују му и паре од трансфера Филипа Ђорђевића у Нант.

Нећу у опште да ништа нити нагађам или да се нервирам. Јер ово су све "игре без граница" где сви јебу Звезду. А не би ме уопште чудило и да је овај "поштењачина" од менаџера на платној листи "Мр. Бурнс-а" или његовог сина..све ради ,.-...сви добро знамо чега !!!

Без неког претераног нагађања ко је на чијој листи... Колико пара толико музике, одувек је било и биће. Добро се знало колико Клео кошта и све је било договорено када је о исплати његовог уговора реч па коме год та исплата буде ишла по мени је то мање битно. Оно што је фрустрирајуће је што у Звезди владају неки братско-кумско-мафијашки односи и што не знам ни сам колико уговора у назад нису успели да одраде како треба. Ово је само још једна брука у низу без обзира да ли на крају успели да задрже Клеа или не. Проблем је што нико не схвата да се и на таквим стварима гради имиџ клуба, поверење менаџера у послове са тим клубом, регулисање дугова према бившим играчима и тренерима итд.... Срамота, једна велика срамота >:( >:( >:(

Могу за себе да кажем да сам ветеран и пратим наш клуб задњих 30год.редовно на северу.Овакву управу нисмо имали никад и по мени она је ту само да нас уназади.1.априла Клеу истиче позајмица и они још ништа не предузимају.Мој предлог је да наша навијачка група позове Ивића на разговор и ако клуб неможе да откупи Клеов уговор да нам кажу бр.жиро рачуна и да ДЕЛИЈЕ то одраде.100 000 навијача по 10е и ето ти милионче.Били би прва навијачка грипа на  свету која би купила неког играча.Ако би Ивић рекао да се неслаже са тиме то би нам било јасно да раде против нашег клуба.Свако од нас има у мобилном барем 5 људи који би издвојили по 10е и  за 7 дана би нашлио 100 000 људи .Унапред знам да ће многи да ме прозивају ,да је то смешно и неизводљиво ал треба покушати НАША ЗВЕЗДА ЈЕ У ПИТАЊУ.Шта је 10е.ЗВЕЗДА ЈЕ ЖИВОТ ОСТАЛО СУ СИТНИЦЕ.

дал можемо да скупимо 100.000 човека који би дали по 10 е за неког играча...не доводимо роналдиња ,па да им треба бесповратна помоћ!!! мсм ја сам за то...ја би први дао и знам још 10-так људи који би исто учинили ...али ми је то потпуно невероватно...ако хоћете да организујете нешто , ја сам на помоћи (финансијској)!!!!

ЗВЕЗДА ЈЕ ЖИВОТ , СВЕ ДРУГО СУ СИТНИЦЕ!!!!
Молим те пресвети оче,молим се овом хлебу и вину!!
Молим те Исусе Христе да Уроша врате на нашу трибину!!!

хеј , ја сам се сад пребројао ...и по слободној процени би могао да нађем 30 човека који би дали те паре !!!али ко нам гарантује да ће тај новац отићи за праву ствар????
Молим те пресвети оче,молим се овом хлебу и вину!!
Молим те Исусе Христе да Уроша врате на нашу трибину!!!

Има много важнијих ствари за које су Делије сакупљале паре и за које би могле и даље то да раде него што је то довођење играча. Тако да немојте више о томе...
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

2:2, Е сада келнер неће више имати кеца у рукаву јер је титула дефинитивно изгубљена. Једва чекам Сабор!!!

Још једном се показује да смо постали сеоски клуб што се тиче односа савеза, судија, челника и играча противничког тима према нама.
Јебеш пораз, ни први ни последњи, али овакав однос према нашем кулбу итекако зна да боли...

Quote from: Игор on March 14, 2009, 05:18:17 PM
Још једном се показује да смо постали сеоски клуб што се тиче односа савеза, судија, челника и играча противничког тима према нама.
Јебеш пораз, ни први ни последњи, али овакав однос према нашем кулбу итекако зна да боли...
Поништен гол и црвени нећу да коментаришем јер нисам видео шта се десило, али оно џукачко суђење и свирање неких измишљених фаулова у нападу је срамно. Звезда мора да дигне глас, јер ово постаје симптоматично
Не знам шта је Чеди у глави кад не види да Паркер не може да игра крило. Дечко има 20 кг и губи сваки дуел, мора да се проба са њим на полушпицу или као други шпиц. Клео и Фереира су били солидни али им судија није дозволио да играју. Лазетић нам фали као леба, по мени и Туторић. Милијаш поред гола показао и да га мрзи да живи, вуче се по терену, претрчи 50 метара за утакмицу. Свака част за два гола са играчем мање, али нам је недостајало још смирености у завршници. Пред крај текме тотално непотребно бунарење, уместо да смо ишли на Коромана. Нинков после одличне утакмице са Напретком подбацио скроз

Оног Томовића би и моја баба данас обишла ладно.Шта је тај дечко данас радио па то је страшно.Титулу смо изгубилу у задњем колу против Хајдука на Мари ал овакво да нам се шетају по одбрани па то страшно.

Ми смо данас у принципу пружили сасвим солидну партију. Нападали смо рационално током целог првог полувремена и показали смо добру реакцију после црвеног картона код резултата 2:0 за домаћина. Фрустрирајуће је кад противник пређе центар један и по пут и поведе са 2:0. Противнику је ветар у леђа дао и судија тако да је реми на неки начин и највише што се у датим околностима могло узети.

Кад смо код судије морам да кажем и ово. За човека који је данас судио утакмицу поуздано знам да је приватно Звездаш. А зашто су и Звездаши почели да нас копају је тема за једну дубљу анализу. Не бих сада писао о томе јер треба сачекати дан-два да се страсти после утакмице смире.  ;)
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Као што већ многи знају, ми смо ову сезону изгубили у јулу 2008. Али играчи и киксеви глодара су нам враћали потајну наду, да можемо до титуле. Зато јебеш ову сезону што се тиче титуле. Нетреба дизати тензије око играча и Чеде. Треба их пустити да раде, подржати их. Нека освоје куп, и нека буду 100% спремни на све начине за следећу сезону, пре свега за УЕФА еуро-лигу.
У задњих десет година једино смо ми узели титулу после великог заостатка, када је муслин преузео екипу у октобру 99, ако се не варам. Стога, притисак који се ствара у свакој утакмици да МОРАШ да освојиш 3 бода или поздарави се с титулом, је не подношљив.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: Пијанац on March 14, 2009, 07:52:08 PM
Кад смо код судије морам да кажем и ово. За човека који је данас судио утакмицу поуздано знам да је приватно Звездаш. А зашто су и Звездаши почели да нас копају је тема за једну дубљу анализу. Не бих сада писао о томе јер треба сачекати дан-два да се страсти после утакмице смире.  ;)
И много већи звездаши су се продавали за паре...

Суђење је видно било у корист домаћина поготово у другом полувремену и нема потреба да прође још који дан да би се то приметило...