Ево ово за бројност. Мени стварно није јасно ко су ти људи који дођу на север па нас буде по 10 хиљада и више, мислим када се играју утакмице куп уефа или лиге шампиона. Ако нас дође на лигашку утакмицу у просеку 4000, ко су онда тих осталих 8,9 хиљада људи. Ја разумем за запад и исток на евро утакмицама, дођу родитељи са децом, па попунимо стадион. Али наш фудбал нинашта не личи, вероватно због тога.  Ево и дерби скоро попунимо север, још и домаће првенство, па нас дође 10 хиљада, можда и више. Где су тих неколико хиљада људи?

Да нас сваку домаћу утакмицу толико дође, па да мало средимо онај миус, али овако, тешко, ако уопште можемо некако помоћи, поред оних тврдоглавих људи у управи.

МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ :
http://www.youtube.com/watch?v=sjgFjjyjdgo
Идемо сви заједно!!!!!!!!!Идемо ДЕЛИЈЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

знаш где си ти људи...седе кући...неће нико да дозволи детету да оде на север и страхује да му се нешто не деси, да га неко не повреди... и ја лично имам тај проблем...мени ћале дозвољава само на европским утакмицама јер је сигуран да ту неће бити нереда...па зато ја морам да бежим од куће да дођем у бг на ''мању''текму...па зато када више не буде било нереда, као против апоела, за мало сам избегао да добијем батине ... то је била срећа зато што сам скинуо маијцу и викао као будала па ме нису дирали, а другови су добијали батине!!!па када се ти нереди среде биће више људи на северу!!! то будите сигурни!!!
Молим те пресвети оче,молим се овом хлебу и вину!!
Молим те Исусе Христе да Уроша врате на нашу трибину!!!

Аман који нереди?Ја,ево пуне 3.године идем на Север,и инцидент се десио само против Хајдука из Куле,кад је било оно што је било...Нема више,90'-их!То док не утувимо људима у главу,можемо да се сликамо са великим бројем људи на стадиону!А новине сигурно неће писати о томе!Па када сте видели да у новинама пише да су навијачи изгарали подржавајући свој тим?Никада!Никада и нећете,зато што то није ни интересантно!Кога још то занима?
Једино ми можемо повећати број људи!Зато,ево сада у суботу играмо против Чуке,исцимајте максимално људе,нека нас буде што више!СВИ НА СТАДИОН ! ! !

Quote from: delija_lazar_92_ksh on March 30, 2009, 10:03:04 PM
као против апоела, за мало сам избегао да добијем батине ... то је била срећа зато што сам скинуо маијцу и викао као будала па ме нису дирали, а другови су добијали батине!!!па када се ти нереди среде биће више људи на северу!!! то будите сигурни!!!
Добро па ниси почео да се светиш кад си скинуо мајицу, е тад нико више на Север не би долазио  :)

#585 April 01, 2009, 11:17:48 PM Last Edit: April 01, 2009, 11:42:59 PM by Храбро срце
Југовић напушта Звезду !!!!!!!! :o ??? >:(
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=04&dd=01&nav_id=353327 
И друга вест везана за дешавања у клубу :
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=04&dd=01&nav_id=353299
Оно што највише копа(боде) очи јесте текст на крају !
И док трају нагађања,челници клуба,истина делимично,враћеју се у Београд..... Двојица подпредседника ДО ДАЉЊЕГ остају у ИНОСТРАНСТВУ !!!!!!!
Значи једноставно речено заболе их за све што се дешава у клубу и око њега,односно оваква ситуација им и више него одговара!Зато већ у суботу треба да се дигнемо сви ко један и да тражимо оставке од свих!Почевши од Мишковића !!!!Ако СЕВЕР буде ћутао у суботу око овога,верујте ми доста ДЕЛИЈА ће да изгуби интерес да долази на СЕВЕР!!!Јер сви пишу ајте ДЕЛИЈЕ да дођемо у суботу,нема изговора,..... и сви ми видимо тај наш долазак не као утакмицу где ћемо да навијамо за свој тим до победе,већ као БОРБУ против управе која за циљ има само једно а то је да потпуно уништи Црвену Звезду!!!!!Ајде ДЕЛИЈЕ,курчимо се да смо најјачи,најбољи,да је СЕВЕР ЗВЕЗДА,па ајде онда то да покажемо још једном,да отерамо све оне који желе Звезди зло,којима је осмех на лицу,када виде у какавом се проблему клуб налази и који су ту само из своје личне користи и којима није ни мало стало до Звезде!!!! Ајде да отерамо сву ту багру,шљам и да доведемо праве Звездаше,легенде клуба,који ће буквално целог себе дати Црвеној Зведзи,који ће бити у клубу свеки дан,по цео дан и који ће из дана у дан враћети клуб на стазе успеха!!!!!Садашња управа је показала и нажалост из дана у дан показује јоп више НЕПОШТОВАЊЕ према ЦРВЕНОЈ ЗВЕЗДИ,ДЕЛИЈАМА,свим навијачима,за сво ово време показала је НЕЗНАЊЕ у вођењу клуба и то више неможе да се трпи и толерише!!!!Несмемо више мирно да стојимо и ћутке гледамо како нам гасе ЉУБАВ НАЈВЕЋУ,нашу ЗВЕЗДУ!!!!!!!!!!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Quote from: Храбро срце on April 01, 2009, 11:17:48 PMАко СЕВЕР буде ћутао у суботу око овога,верујте ми доста ДЕЛИЈА ће да изгуби интерес да долази на СЕВЕР!!!

Ја никад нисам ни долазио из интереса на Север, а не планирам ни у будуће. Само искључиво из љубави. Нека служи на част сваком кога ће ова медијска хајка натерати да престане да верује групи Делије Север. И могла би мало да се смири ситуација. Револуција се диже на трибини, а не на форумима.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: Пијанац on April 02, 2009, 06:31:35 AM
Quote from: Храбро срце on April 01, 2009, 11:17:48 PMАко СЕВЕР буде ћутао у суботу око овога,верујте ми доста ДЕЛИЈА ће да изгуби интерес да долази на СЕВЕР!!!

Ја никад нисам ни долазио из интереса на Север, а не планирам ни у будуће. Само искључиво из љубави. Нека служи на част сваком кога ће ова медијска хајка натерати да престане да верује групи Делије Север. И могла би мало да се смири ситуација. Револуција се диже на трибини, а не на форумима.


СВИ ИГРАЧИ ПРОЛАЗЕ,И ТРЕНЕРИ И ЧЛАНОВИ УПРАВЕ,САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ,ЗВЕЗДУ ЧУВА НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ!!!

брате Пијанац слажем се са тобом...

...рећи ћу само-ови који су на челу клуба не заслужују ту да буду...јер немају страст,немају љубав према Звезди,већ гледају на Звезду као на фабрику у којој ће да згрну силне новце!!!...
...а они који су на челу Трибине,то су заслужили управо том страшћу и љубављу према Звезди!!!
...и знам да ће наћи прави одговор на ово све...!!!
...а ја  немам намјеру да напустим Север због натписа у новинама,због идиотских функционера,због невиђене репресије...!!!...као ни вјерујем 95 % ,Севера али Севера на Јавору,Напретку а не Севера на милану (част изузетцима)!!!...

и за крај само:
НИСУ НАС СЛОМИЛЕ ОВЕ ТЕШКЕ ГОДИНЕ............
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Под условом да је ово истина, ова управа је изгубила и последњи фактор који јој је давао какав-такав легитимитет. Што се тиче Југовића, знао је са ким улази у причу, и грдно се зајебао ако је мислио да ће он њих да зајебе. Уз то, ми уопште не знамо која су то Југовићева овлашћења, он је потпредседник задужен за шта? Остаје да видимо да ли је ово уопште истина, или можда и он сам опипава расположење пре свега ових у управи. У сваком случају, и њему би било боље да се што пре тргне и или да буде потпуно искрен и директан или да лепо изађе из шеме са овим муфљузима и остане колико-толико чист. 

Најзад једна добра вест,Секулић отишао !!!

Југа је изјавио како нису испоштовали његове планове и идеје (није навео које) те да се због тога повлачи

Ево шта је рекао Југовић:

Моја жеља је била да помогнем клубу. Имао сам неколико иницијатива од којих су неке прошле, а неке не. Било је предлога за инвестиције у омладински програм, неки нису прихваћени из објективних разлога, за поједине није  било времена или могућности. Има и оних које нисам могао да преузмем. Постојала је нечија жеља да будем одговоран за спортски део, али то у пракси није био случај.

#592 April 04, 2009, 07:15:14 PM Last Edit: April 05, 2009, 10:04:48 AM by Пијанац
Цептер: Нудим Звезди 1,5 милиона евра
Субота, 4. април 2009. 12:44     

Српски бизнисмен Милан Јанковић познатији као Филип Цептер изјавио је да је спреман да постане генерални спонзор Црвене звезде улагањем 1,5 милиона евра у клуб.

"Спреман сам да спонзоришем Звезду. То значи да клубу нећу дати позајмицу, већ новац у неповрат. Заузврат, наравно, екипа би рекламирала моју компанију", изјавио је Цептер за "Спорт".

Он је истакао да је још пре неколико месеци понудио финансијску помоћ црвено-белима, али да му водећи људи клуба још увек нису одговорили, нити направили "пакет" понуду.

"Спреман сам да постанем генерални спонзор Звезде, који би у клуб донео 500.000 евра на годишњем нивоу. Основни услов је да уговор буде потписан на три сезоне. То, међутим, не значи да улазим у Управу клуба, уколико услови договора не буду тако дефинисани. Ипак, ја нисам још добио понуду и Звезде и нисам ни спреман да причам опширније о томе", додао је Филип Цептер.

Српски бизнисмен је истакао да у зависности од резултата екипе, постоји могућности да се спонзорски уговор удвостручи.

"Уколико Звезда буде играла добро, што им је свакако у интересу, биће и више новца. Можда и дупло", нагласио је Цептер и додао да је упркос чињеници да клубу из Љутице Богдана не цветају руже у последње време спреман да уложи у њега јер је "Звезде бренд и веома добро зна шта значи на тржишту".

Председник Звезде Добривоје Танасијевић наводно је рекао да ће по повратку из САД позвати Цептера и понудити му да буде генерални спонзор клуба.

У ишчекивању тог позива Цептер тврди да није одустао од куповине Звезде, уколико једног дана дође до приватизације.

"Ако дође до приватизације и Звезда буде на тржишту, свакако ћу конкурисати за њену куповину. Ипак, како сада ствари стоје и докле се стигло са законском регулативом, још увек није реално да се нешто тако и догоди", рекао је Филип Цептер.

(МОНДО)

Пијанац: http://www.srbijazemljaheroja.com/cirilica.html

Ја се пред сутрашњи дерби надам само једном, а то је да ће Црвена звезда НАПАДАТИ противника свих 90 минута. Не треба калкулисати ни у једном моменту, без обзира на резултат, већ само НАПАДАТИ. Верујем да би таква игра донела победу која у борби за титулу не доноси ништа, али би свима показала да тренутно стање на табели не одговора односу квалитета два клуба. Противника предводи једна ПИЧКА од тренера и то треба максимално искористити.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Стално кукамо како нас закидају судије, како нас јебе Теле, како новинари стално пишу против нас... Ево нам прилике. Онако искрено, титулу смо изгубили, ту немамо чему да се надамо - на победу па шта буде. А ако будемо имали гол предности као у прошлом дербију, да се не затворимо као пичке, него да нападамо све док не будемо приморани да се бранимо. Ово нам је прилика да покажемо да смо бољи(или мање лошији), а титулу нека узме ко хоће.

Quote from: Пијанац on April 07, 2009, 07:40:05 PM
Ја се пред сутрашњи дерби надам само једном, а то је да ће Црвена звезда НАПАДАТИ противника свих 90 минута. Не треба калкулисати ни у једном моменту, без обзира на резултат, већ само НАПАДАТИ. Верујем да би таква игра донела победу која у борби за титулу не доноси ништа, али би свима показала да тренутно стање на табели не одговора односу квалитета два клуба. Противника предводи једна ПИЧКА од тренера и то треба максимално искористити.
потпуно се слажем са тобом,уз додатак да треба да водимо рацуна и о нашој одбрани,која је руку на срце најслабији део екипе.

Такође, сутрашња победа би нам дала још више снаге за даље, а ако не за титулу, онда већ за куп. Јер нам следеће недеље, чиними се долази Смедерево.... И мислим да ћемо их добити, јер имамо психолошку предност... Они се сада боје да не засеру нешто, а нама је све једно када је титула далеко...

Победили или изгубили данас ми немамо шта да изгубимо, можемо играти растерећено,док су све очи упрте у њих, данас они треба да потврде титулу победивши најозбиљнијег такмаца за исту,ако изгубе то ће бити један велики упитник поред њиховог трофеја, као неки недовршен посао,дакле притисак је на њима 8).
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

Небитан је пораз,већ срамотан приступ игри.Јбг није имао ко да преведе Ајмо ајде сви у напад на све језике!
МИШКОВИЋУ МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ

To je oно што боли, приступ игри = катастрофа... Бар су због нас морали мало агилније да играју... Онако искрено, после прегледа снимка врло је уочљиво да нас је гробље тактички сјебало... Неутралисали су нам два најбоља играча Милијаша и Кормана и ту је био крај свим нашим надањима... Странци јако лоши данас, иако су на прошлом дербију имали врло добро издање...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "