Ne znam kako cete reagovati na ovo pitanje, ali smatram da ga treba pretresti. Oduvek je kod navijaca bio prisutan politicki momenat, tako da me zbog toga zanima vase misljenje o ovome.

Normalno je da svaki veliki klub ima podrsku jednog ili vise medija, jer dobar glas i treba daleko da se cuje. No, iza KK je stao TV Pink, sto ja iz patriotskih razloga i iskrenih politickih ubedjenja nikako ne mogu da prihvatim. Sad, jasno mi je i da ne postoji niti jedan medij koji je potpuno cist, ali mislim da je Pink najgora opcija, s obzirom da je njegov direktor bio u najuzem rukovodstvu JUL-a. Ni Karici nisu bili daleko od cele te price, ali i partizani su sa njima sklopili dil za utakmice Evrolige.

Sa druge strane, Ilija Kovacic, portparol KK Crvena Zvezda, radi prenose NBA tekmi na B92. Kako se i ta televizija siri po Srbiji, a cinjenica je da je B92 uvek bio blizak Zvezdi, mislim da je logicno da se nas tim sledece sezone preseli tamo. Opet, politicka koncepcija 92-ojke mi se nimalo ne dopada, mnogo je tu izdajnistva, a gotovo nimalo patriotizma. Mozda bi u tom smislu najbolje resenje bila drzavna RTS, ali tamo je opste rasulo...

Meni nije svejedno, s obzirom da se stalno prica kako mi nikada nismo bili komunisti. Koji k**ac onda trazimo sa komunjarama i profiterima, zasto ne ostanemo cisti pred sobom i Bogom? :bes  Zar preko nasih ledja to julovsko govedo i dalje da zaradjuje i drpa ovaj narod? Koliko biste gledali tu televiziju da nema prenosa Goodyear lige? Aj da cujem i vas...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

skroz je sve to ok, chini mi se da su partizani bolje prosli jer po meni je Bk najjacha TV na ovim prostorima, najorganizovanija, najbolji su voditelji....
nebitno mi smo ove godine usrali to sto smo sklopili ugovor sa Pinkom...
i sam si rekao da nemamo nikakvu ponudu tj da su televizije koje bi mozda i saradjivale za nas ipak ispod chasti ovi su bili u politici i krali ovi sad rade itd.....

zato moj predlog glasi: Zvezdina TV!

razmislite malo svi veliki evro klubovi imaju svoje tv stanice.....to je pravo resenje!

pozdrav!

ja o Pinku dadoh misljenje :finger ,ali ne cuh reakcije :) ,ako je prdizan bio rezimski tim(a jeste),onda se bojim da smo "preuzeli" stafetu...mladosti :D

Ja sam se toliko nervirao zbog Pinka jer dosta tekmi nije islo zbog programske seme "citaj Izzy i spanske serije". Pink ne zanima sportski momenat, cisto daju tekme zbog komercijale. Sportski program im je ocajan (nemaju nijedan tematski blok sem "Sportisima" koji je stvarno uzaludan, a vode ga manekenke koje ne znaju ni imena sportista da izgovaraju). I mi smo njima zapali.

BK nije tako los, imaju odredjene sportske sadrzaje, a i oni znaju da menjaju termine zbog ustaljenje seme. Mada mene oni nerviraju jer strogo forsiraju Partizane. Ali dobro, njihovi su.

Ja bi ipak da se ode na RTS jer oni znaju posao, a i postoji 2. kanal, pa i 3. tako da uvek ima prostora za tekmu.

Ali sramota je da RTS daje PArtizan - Zdravlje, a Hemofarm - Zvezda nista! Mada sam gledao na TV Banat. Odlicno su odradili posao. Malo digresije, Hemofarm je bio bolji, Imali smo prikljucak kod 3 razlike za Vrscane 2 minuta pred kraj, ali jedna losa odluka sudija, pa nam invalid Popovic ubaci 4 poena za redom, pa prodaja lopti od strane Pena i Jeretina i kraj. Delije u odlicnom izdanju, steta sto ih igraci nisu ispratili.

Izvinjavam se sto sam malo skrenuo, nastavite, nastavite :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


E...a da Zvezda otvori kanal :) mislim, ne mora da radi 24h,i nemo' nekoga da cujem da nemaju para :lol:
Pozdrav Ciganijo :ruke

Upravo to Bojane nama nasa televizija i mi na njoj radimo sta hocemo i kad god hocemo...
Sto se tiche novca to nije problem ali treba da se iznese ideja i onda da pare izdvoje i Fk, Kk, Ok, Rk.......
znaci svi da izdvoje pare i naravno svi ce biti pojednako zastupljeni na TV...
i chini mi se da bi Zvezda ovim potezom dosla do novog izvora para jer svi znamo kolike se pare vrte na i oko Tv, reklame i ostalo....

p0zDrAv!

Pa, nije ti losa ta sa Zvezdinom televizijom...

Samo, ne bi bilo lepo da to na bilo koji nacin podseca na KBM (setite se prenosa Mishevi - Rapid na istoj) :D  :D  :D

Ne dao Bog da i mi imamo onakvu televiziju i onakvog voditelja (portparola) :vesala

A pravi covek za direktora Zvezdine televizije bio bi Vlada Mauzer :keez
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ista je to ekipa Vesic,Pauk,

Supreme ma daj nemoj molim te da nas poredis sa prdizanima, svima nama je jasno da su oni smesni....
ja kada sam pricao o Zvezdinoj televiziji u glavi imam sliku Milanove televizije, Realove televizije a ne neke kbm ili kako god vec...
Sad kada su igrali protiv Radnickog iz Obranovca bio je satro prenos na Stankomu kidanje od smeha kakvi su to komentari smesno bre ne znam da li je neko gleadao stvarno brukaju Srbiju....
Sto se tiche te nase televizije nisam ja mislio da uzmem ja da vodim program, tu bi trebalo skroz profi da se orade stvari po pitanju voditelja, urednika...naravno da bi to bili Zvezdasi ali ljudi koji su zavrsavali skole za to, i onda nam se ne bi desilo ono sto se desilo partizanima.....

p0zDrAv!

Quote from: "supreme"Ne znam kako cete reagovati na ovo pitanje, ali smatram da ga treba pretresti. Oduvek je kod navijaca bio prisutan politicki momenat, tako da me zbog toga zanima vase misljenje o ovome.

Normalno je da svaki veliki klub ima podrsku jednog ili vise medija, jer dobar glas i treba daleko da se cuje. No, iza KK je stao TV Pink, sto ja iz patriotskih razloga i iskrenih politickih ubedjenja nikako ne mogu da prihvatim. Sad, jasno mi je i da ne postoji niti jedan medij koji je potpuno cist, ali mislim da je Pink najgora opcija, s obzirom da je njegov direktor bio u najuzem rukovodstvu JUL-a. Ni Karici nisu bili daleko od cele te price, ali i partizani su sa njima sklopili dil za utakmice Evrolige.

Sa druge strane, Ilija Kovacic, portparol KK Crvena Zvezda, radi prenose NBA tekmi na B92. Kako se i ta televizija siri po Srbiji, a cinjenica je da je B92 uvek bio blizak Zvezdi, mislim da je logicno da se nas tim sledece sezone preseli tamo. Opet, politicka koncepcija 92-ojke mi se nimalo ne dopada, mnogo je tu izdajnistva, a gotovo nimalo patriotizma. Mozda bi u tom smislu najbolje resenje bila drzavna RTS, ali tamo je opste rasulo...

Meni nije svejedno, s obzirom da se stalno prica kako mi nikada nismo bili komunisti. Koji k**ac onda trazimo sa komunjarama i profiterima, zasto ne ostanemo cisti pred sobom i Bogom? :bes  Zar preko nasih ledja to julovsko govedo i dalje da zaradjuje i drpa ovaj narod? Koliko biste gledali tu televiziju da nema prenosa Goodyear lige? Aj da cujem i vas...
Supreme,
nije losa ideja da se prebacimo na B92,ali samo da ti naglasim da NE MALI deo Srbije ne hvata pomenutu televiziju!!!

pozdrav

Ma, jebe se meni za misheve... Samo hocu da ukazem na to da sebi ne smemo da dozvolimo da se spustimo na takav nivo. A ljudi ima raznih, zato treba izabrati prave za takav posao (ako do toga, daj Boze, jednog dana dodje)

A B92 se sve vise i vise siri po Srbiji, mnogo vise nego sto ljudi znaju. Stoga...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Citam ove postive vezane za televizije, pa rekoh ajde da se ukljucim posto radim na televiziji i vrlo dobro znam sta se desava.
Kada bi ZVEZDA imala televiziju to bi bilo super ali da li vi ljudi znate koliko ta zajebancija kosta?
Drugo meni je super da mogu da gledam  Zvezdu na bilo kom kanalu nije mi jasno da ima kometara kao zasto na pinku, pa sta jeli bolje gledati ili negledati prenos.
Sednes lepo sa ortacima zvezda razbija indijance na njihovom ternu i ;pivo  ;pivo  ;pivo
A sto se tice ovoga Red ,Star Pink star sta bi bilo da nas prenosi BK onda bi bilo ono Bogoljub je grobar ovo ono, a posto je sve kod nas tako postavljeno da uvek ima nekog komentara(svetu se nemoze ugoditi namigivanje ) interesuje me za koga navija gl urednik premier sporta ili canal plus--a ili nekih drugih televizija koje prenose ove ili one meceve.

Draca, pa nismo mi mislili da se skupimo nas tojica chetvorica i da otvorimo Zvezdi televiziju, kontamo mi sve koliko to para kosta ali kontamo da televizija donosi mnogo para...plus bi ljudi bili zaovoljniji jer ne bi bilo pricha e prenosi nas pink( komunjare) e prenosi nas ovaj ili onaj...kapiras sami bi sebi sve organizovali....
A to sto se tiche novca pa Zvezda je institucija brate, i ideja nije da se otvori televizija FK Crvena Zvezda nego televizija SD Crvena Zvezda kapiras?!?!
svi ulete neku kintu i onda to nije neki problem...a mi svi zadovoljni!

Quote from: "supreme"
A B92 se sve vise i vise siri po Srbiji, mnogo vise nego sto ljudi znaju. Stoga...
Postoji samo jedna stvar gora od rtv pink....a to je b92.
Bila bi jako lepa ta programska sema: 15:30 Sonja Biserko o zlocinima Srba u krajini
                                                           17:00 C. zvezda- Split
                                                           19:00 Natasa Kandic o razlozima zasto smo svi mi odgovorni za holokaust na kraju XX veka....        
                                                           20:00 serija sa tematikom iz zivota prosecnih americkih homoseksualaca, ljubav,ljubomora, smesne zgode i potresni nedostatak vazelina..
zbeglica sa oaza foruma

Boba, ljubim te u celo Srpsko.

To sto pricas o B 92 je gola istina. Primetio sam jednom kako ta ista televizija reklamira prava homoseksualaca i ostale pizdarije. Naime sam se kasnije raspitao i od pouzdanog izvora cuo da to finansira Vlada.

Koliko je to tacno to treba proveriti. Po meni je ta televizija nepatriotska, isto kao i Blic novine. Mozda su neki primetili kako nema vestiju na ovom sajtu iz Blica.

Kad uporedite Blic sa ostalima shvaticete. Isto tako i televizija.

Kako bi rekao moj brat Nidza:

SIEG HEIL KAMERAD!

Boguljub Karic nije grobar!!!! Bogoljub je taurunum boy, covek ulozio repa u FK Zemun! :)

Kakav b92, ajde na stranu sto nemaju nikakve veze sa Srbijom, ali definitivno ne pokrivaju celu zemlju (a kad ce ne zna se), a setite se samo odakle sve vidjate zastave Cigana. Bilo bi glupo da Cigani iz cele Srbije ne gledaju tekme jer ih prenosi (maltene) beogradska televizija. Nemam nista protiv da bude na Pinku (vazno je da gledam) ali samo da se ne ponovi kao jedna tekma prosle godine koja nije prenosena jer se ne uklapa u programsku semu?!
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Nije bila programska sema u pitanju nego satelitske veze tj nisu platili za feed u odredjenom terminu pa pink nije ni dobio signal.
Sto se tice televizije SD CRVENA ZVEZDA  opet ponavljam velike pare trebaju za to.
Ako mislimo da to bude profesionalno onda kosta jos vise jer samo kamera kosta izmedju 15000-2500eure, baterije oko 100 ,stativ 3--5000 mikrofon oko 200 , a sad neces valjda da radis sa jednom kamerom a onda rasveta studio scenografija  rezija i oprema rezije itd...
E da me niko neshvati pogresno radio bi ja na toj televiziji bez para ali to je samo daleki daleki san

Editujem poruku koja je bila upucena korisniku koga vise nema... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Tip je pre FU nesto napisao bezveze  :nene  pa sam ga malo :boks

Tako ce i ostali da prodju.

Kizo, banuj Limanca.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Evo da ne bude da ja nista ne radim na Godrinu preporuku banovo sam limanca. Nadam se da nisam pogresio i da si mislio na decka sa nikom Limanac. he-he njegov nik je na listi bio tacno iznad mog pa kad sam cekirao koga treba banovati zamalo da banujem samog sebe  :lol:
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!