??????? ?? ??? ???????? ?? ?? ???? ??????? ?? ????? ?? ????.  namigivanje

??? ?? ???? ?? ?? ???? ?????  :lol:

(????????? ?? ??????.... ???????? ??????? (?????!).

??????? ?? ?????????? ?????????  :D

B 92 je po meni najiskrenija medisjka kuca u cijeloj Srbiji bila i bice.
Ovi ostali su prodati.

E, a kako ti to znas? :)

Jel bila neka zanimljiva tekma sa vama i Borcem u skorije vreme?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"E, a kako ti to znas? :)

Jel bila neka zanimljiva tekma sa vama i Borcem u skorije vreme?

poz,
budimir
Mogu neke da hvatam na satelitu :boks  a b92 radio je isto najisreknija stanica na vasim prostorima koja moze da se prati i preko neta.

Bila je tekma s Borcem napocetku sezone 1 kolo bilo je svasta o tome vise mozes procitati na nasem forumu da nebi ovdje sirio pricu.

???? ??? ???? ?? ? ????? ??, ??? ??? ????? ?? ??????????? ??????? ????? ?? ????, ? ???????? ?? ?? ?? ?????? ????? ???? ?????? ?? ??????, ????? ???? ??????? ? ??? ????? ????...

??, ??????? ?? ???? ???? ?? ??????? ???????? ?? ???????, ???-???? ??????? ? ??????, ???? ?? ????????? ? ??, ???????? ????? ???? ?????????? ?? ????????? ???...

? ???, ??????? ?? ????? ?????? ?? ?? ????? ?? ???? ??? ?????? (????????) ?????????. ????? ?? ??? ?? ????? ???? ????????? ??????? (?????????) : "??? ??? ??? ??????, ??? ??? ??? ?????, ?? ?? ??? ???? ??????(?? ???????), ??????, ???? ????...". ?? ????? ????? ?????? ?? ??? ?? ?? ???? ?????? ?? ???? ?? ????? ??????? ????... :finger

??? ?? ????? ????... ??*???, ????? ??, ????? ??, ??? ?? ???? ???? ??????... ???? ???? ??????? ?????? ??? ?????????? ???? ?????, ???? ?? ?????? ??? ???????? ?. ?????? ?????? ?? ?????? ????? ???????, ? ? ?? ?? ????? ???????. ? ? ???? ?? ??????? ?????? ??????? 1 (???? ?? ?????? ???????? ???, ?? ??), ???? ?? ?? ????? ? ????? ????? ?? ???????? ???? ???? ???????? ?????????????, ? ???? ?? ?? ?? ?? ???? ????? ??? ?????, ? ?? ?? ??????...
? ???... ????? ??? - ?????????? ???????? ??????????... :boks


???????, ???? ???????? ????? ????. ??????????-????????? ???? ?? ???? ?????????? ?? ????? ??????.
?????? ??? ????? ?? "????" ???? ? "??????????" ? ?????? ??????????? ??? ???. ???????!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Mozda ce vam zvucati glupavo,ali niko  se dosad nije setio SOS Kanala!Pa oni su sportska televizija,zasto ne bi oni prenosili meceve nase Zvezde u Good year ligi?Koliko znam njih hvata citava Srbija.Sto se tice B92,cuo sam sad da ce od naredne sezone prenositi Ligu sampiona u fudbalu i to jako detaljno(ne znam sta ima to znaci),tako da od toga nista.Razmislite o SOS-u!

Ne znam bas za SOS. Nisam siguran ni u Bg da ga svi imaju...

SOS kanalizacija? Samo ime sve kaze...

Ako izuzmemo par emisija na istom (SOS kos i sl.) nivo te televizije se opasno kolje sa DtV i HappyTV. :) Ali ga ova dva potonja "kolju" jer imaju crtace, ali im SOS na to ozbiljno o"odgovara" sa Umesto HAALO,,, :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Epa svaka ti cast!Do suza si me nasmejao sa ovim!Ha,ha,ha.Moram priznati da je sve sto si rekao za SOS tacno!

Stvarno neznam sta imate protiv B92 jedina mediska kuca koja je uvek
bila uz narod a ne uz drzavu.Nikada se nisu ulizivali slobi kao BK i PINK
Jedina TV stanica koja ne emituje latino americke serije.
A sto se patriotizma tice sigurno su ispred PINKA koji 24hdnevno pusta
Hrvatsku muziku.Takodje SOS me je razocarao sto je pustio direktno
Dinamo - Hajduk sst nas boli ku**c da gledamo ustase .Ovo je moj stav avi pricajte kako vi mislite.
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Ja smatram da B92 ipak nije patriotska TV,
pa oni podrzavaju pedere!!!!!

?????? ??!

??? ????!

??? ??? ???? ?????????? ??, ? ???? ???? ????? ???? ??? ? ??????????! ? ??? ??????????? ?? ????? ???? ??????? ?92 ???? ? ??????????!

Au, Kizo salili smo se vrati stari nik, pod ovim nikom si mnogo ratoborniji! :D  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

????? ?? ?? ???? ???????? ??? ? ????? ?????  :D

Quote from: "djolered-boy"Ja smatram da B92 ipak nije patriotska TV,
pa oni podrzavaju pedere!!!!!
Ako neshto mrzxim to su pederi!!! Pa oni pored toliko dobrih riba jure mushku bulju!!!
e toliko sam se iznervirao da moram da zapalim pljugu ;pljuga

Quote from: "KizaLion"????? ?? ?? ???? ???????? ??? ? ????? ?????  :D
No comment :)  VERAN MATIC hahahahahhaha

Ne pricajte gluposti o B92. Prvo, za razliku od lopova Zeljka Mitrovica, koji je od slobe na tacni dobio pare za televiziju, a sada prosipa price kako je on sve sam posteno zaradio, Veran Matic se borio protiv murije, SPS-a, JUL-a kao i protiv svih komunistickih medija koji su vrsili NEVIDJENU hajku na B92. A sada pricate kako su oni nepatriotska televizija. A koja je patriotska televizija po vama? Mozda TV Palma, zato sto je pustala radikalske talase i velike patriote koji su sad u Hagu.
..jedna jedina, nepobediva, moja ljubavi...

Jesi li video one reklame na B92 "Udruzenje za gej i lezbejska prava"?Pa stomak mi se prevrne od tih stvari!
U svakom slucaju otkupili su prenose Lige Sampiona u fudbalu i nece imati ni para ni vremena da prenose Good year,a koliko ja znam oni za Zvezdu nisu ni zainteresovani.Ja nisam za Pink,ali ni za B92!Najbolja bi bila Zvezdina TV!

Quote from: "KOCKA"Ne pricajte gluposti o B92. Prvo, za razliku od lopova Zeljka Mitrovica, koji je od slobe na tacni dobio pare za televiziju, a sada prosipa price kako je on sve sam posteno zaradio, Veran Matic se borio protiv murije, SPS-a, JUL-a kao i protiv svih komunistickih medija koji su vrsili NEVIDJENU hajku na B92. A sada pricate kako su oni nepatriotska televizija. A koja je patriotska televizija po vama? Mozda TV Palma, zato sto je pustala radikalske talase i velike patriote koji su sad u Hagu.

OK, to sve stoji ali samo nemoj da kazete da je nezavisna tv jer kod nas nema nezavisne televizije, sve rade za nekog ili za neki cilj! Cuj ovog, Veran Matic, pa kad bi to uradio, hakerisao bi ti forum!! :D  :D  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Quote from: "orthodox"
kod nas nema nezavisne televizije, sve rade za nekog ili za neki cilj! Cuj ovog, Veran Matic, pa kad bi to uradio, hakerisao bi ti forum!! :D  :D  :D
od prve do zadnje!!!
kao  i sve one nevladine organizacije, a ovamo se kidaju od para shto ih drzava placa!!!