Који су то тумбаси.. али нека, схватам их, ипак им долазе комшије светски прваци, морају да зараде некако паре..


Схвати их како хоћеш, али ће број људи на истоку и западу бити за трећину мањи због јебених цена, па види онда колико су паметни!
FOREVER TOGETHER!!!

Ово је сигурно једна од "тактика" глодара да нас дође што мање. Јер на југу сигурно већина има пропуснице а ми ћемо морати да издвојимо по 500 кинти. Надам се само да се неће одразити на нашу бројност на северу!
САМО НАПРЕД ЗВЕЗДО!

Само да обавестим да су изашле наше навијачке пропуснице.
Цена је 2000 дин

СНЕГ ОДЛАЖЕ ДЕРБИ !!!!???!!!!!!! ??? 

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=13&status=jedna&vest=137860   

Толико о нашој лиги !Они граде кућу фудбала,хоће балканску лигу и у Европу :-[,а немамо 2 пристојна стадиона >:(! 20 цм снега је ОГРОМАН ПРОБЛЕМ за њих  >:( :'(!Можда би требали као Финци и сви ти ледени да нам сезона почне крајем марта и да играмо до новембра! :D
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

не капирам шта је чудно што се размишља о томе ???
ако пратиш европски фудбал знаш колико се утакмица одлаже због кише,снега...и у најбољим првенствима.
Уосталом најавили су снег да ће падати још неко време.
Слажем се за нашу лигу и неадекватну инфракструктуру али мени није ништа чудно што се размишља у том правцу.

Quote from: Skrimo on February 14, 2009, 04:27:24 PM
не капирам шта је чудно што се размишља о томе ???
ако пратиш европски фудбал знаш колико се утакмица одлаже због кише,снега...и у најбољим првенствима.
Уосталом најавили су снег да ће падати још неко време.
Слажем се за нашу лигу и неадекватну инфракструктуру али мени није ништа чудно што се размишља у том правцу.

Зачудио сам се јер нисам знао да је такво време и стање у Београду !Живим 160 км од Бг'а на СЕВЕРУ БАЧКЕ и овде тек по која пахуља да је пала!Слажем се да треба да се одложи ако нису у стању да доведу у ред терена и стадионе( а нису у стању) !!!!Али очигледно је да то није проблем само гробља,ко зна какви су остали терени !Сећам се пре годину дана последње коло јесени у Новом Саду терен био замрзнут! -5 степени !Па то је било зло !Тако да сам и ја за то да се одлаже,ако већ мора !Јер ту квалитетног фудбала нема ни по најбољим условима,а овако би се само вадили!Видим већ Ивић виче да ако помере почетак првенства,да ће то бити лоше за екипу,да они неће бити криви ако изгубе :o!!!!!!!!Значи већ су почели да се ваде ! >:(
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Може ли неко да напише распоред пар кола после дербија?

#28 February 16, 2009, 01:21:58 PM Last Edit: February 16, 2009, 02:47:38 PM by rukometas_bg
Све играмо у Београду
19 коло - 28.02.2009 Ц. звезда : Напредак
20 коло - 07.03.2009 ОФК Београд : Ц. звезда
21 коло - 14.03.2009 Ц. звезда : Борац
22 коло - 18.03.2009 Рад : Ц. звезда

1/4 финале Купа 15.04.2009 Ц. звезда : Смедерево 

ЕДИТ: наставак првенства је одложен, тако да нам је наредна утакмица 28. на Маракани против Напретка

ја мислим да је све померено за недељу дана..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Па наравно, "рукометаш" је погрешно написао...

Пошто је у заједници суперлигаша и званично донесена одлука ( информација ), значи да је распоред утакмица следећи:

18. коло 28. фебруар - Партизан - Звезда
19. коло 7. март - Звезда - Напредак
20. коло 14. март - ОФК Београд - Звезда
21. коло 18. март - Звезда - Борац
22. коло 21. март - Рад - Звезда


пс. Игоре, прегледај тему детаљније пре него што поставиш питање  :P

Партизан одложио продају карата за вечити дерби

Фудбалски клуб Партизан саопштио је данас да је привремено одложена продаја улазница за 135. "вечити дерби".

"Након коначне одлуке о термину почетка сезоне, а самим тим и о термину одигравања вечитог дербија, одмах ћемо преко средстава јавног информисања пласирати и информацију о термину наставка продаје улазница за ову утакмицу", наводи се у саопштењу Партизана.

(извор: РТС)

Quote from: Вечити ДЕЛИЈА on February 16, 2009, 03:59:47 PM
пс. Игоре, прегледај тему детаљније пре него што поставиш питање  :P
Мрзело ме, а и може ми се  :)
Значи дерби је само одложен за 7 дана?

Све утакмице су одложене за по недењу дана,тако ће наредно коло бити 28. против партизана,и онда сваких 7.дана следећа кола. 

Јел има неко распоред целе полусезоне?

Распоред последњих 11 кола ће се знати тек по завршетку 22. кола.

Мислим да би најбоља ситуација била да се добије дерби (наравно) и да Звезда остане 3. на табели до 22. кола, јер би у том случају чекали гробље на Маракани у трећој утакмици.

Тако је, ишли бисмо сланинарима, али бисмо чекали гробље, и мислим да је то боља варијанта...мада они ако отпадну у дербију (а хоће), имају одмах клизав терен- Јавор... ::)
Урош Мишић један је од нас!!!

Quote from: jagara on February 21, 2009, 05:37:36 PM
Распоред последњих 11 кола ће се знати тек по завршетку 22. кола.

Хвала 8)

Извињавам се, ДО КАД СЕ МОГУ УЗЕТИ НАВИЈАЧКЕ ПРОПУСНИЦЕ АКО НЕКО ЗНА?!

У четвртак (колко сам чуо у пола 1 ал нисам сигуран) ићи ће се на тренинг,да ставимо до знања овим нашим болидима да им је победа у дербију императив!!
Тако да ко има времена нека дође,било би лепо да нас тамо буде што више,да направимо атмосферу као пред Базел!
У БУЉУ ИЛ' У ВЕНУ ИСТИ КУРАЦ!