September 02, 2008, 07:02:24 PM Last Edit: September 02, 2008, 07:43:21 PM by Игор
У данашњем журналу објављен је чланак поводом саопштења навијачке групе "Делије Петровград", у којем нас обавештавају да су донели одлуку да не долазе више на утакмице фудбалског клуба Црвена Звезда. Разлог за такву одлуку наводе инциденте на почетку другог полувремена утакмице са Апоелом... (сценарио свима познат).
Истиче се њихово незадовољство (које је највише усмерено према понашању водећих људи севера) као и о односу према навијачима из унутрашњости, и став поводом свега, као и да такав став подржавају и остале групе из унутрашњости, али то још увек не смеју јавно да изнесу...


то је измишљотина,поводом овога су се огласиле и делије петровград тако да нема приче о "проблемима на северу"
Урош Мишић један је од нас

Били су на утакмици против Јавора,тако да ...новинарска патка.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

#3 September 02, 2008, 07:44:15 PM Last Edit: September 02, 2008, 08:15:37 PM by Игор
Quote from: North Side on September 02, 2008, 07:10:38 PM
то је измишљотина,поводом овога су се огласиле и делије петровград тако да нема приче о "проблемима на северу"
!!!!

Жалосно је то да живимо у земљи у којој ти "новинар" за 100 евра напише текст по жељи. Погледајте само шта пишу о појединим играчима. Од младих играча праве суперталенте којих након пар месеци нигде више нема, од старијих играча праве "носиоце " игре својих иностраних тимова, а кад дођу у репрезентацију покажу своје право лице. Овај пут су кренули даље, почели су писати плаћене текстове о навијачким групама...ваљда су се заситили играча.
Па и да је сто пута био неки проблем на Трибини, тамо би се и решио, па не провлачимо се ми по новинама са саопштењима као њихови љубимци(вероватно и наручиоци текста, јер је ово њихов рукопис) у времену кад нису знали ко је фронт, а ко плаћеник.



Променио сам име теме, мислим да је овако прикладније.

А врхунац свега је-"Заборави на Делије из Новог Сада,Врбаса,Бацке Паланке,Ниша,Пирота".Просто човек може да се само смеје на шта су све људи спремни за мале паре,и докле се све иде како би се покварила сложност наше групе !!!

предлажем да се тема преименује у "Купују се на трафици али нису новине" јер писања у којекаквим "новинама" ових дана неодољиво подсећају на оне глупости што смо читали пре 2-3 године...
Мислим да би требали сав материјал да скупимо овде а Бога ми има га...

Лажљиви новинари покушавају да нас заваде... нећу да сад овде претим јер нисам нико битан на трибини, али стварно као неки лешинари нас нападају, и клуб и навијаче... ипак они су лешинари ми смо људи.. и зато морамо сад истрајати у јединству и оданости Звезди! И добро је да видимо која новина ово пише и са чије стране дува ветар, погледајте  и друге медије овај сос канал  са овим њиховим смс порукама деца од 10 година пљују по нама, све раде да би нас спуштали... мислим је да све то долази из зечевићеве и ћурковићеве кухиње, раде на депопуларизацији Звезде и уздизању њиховог клуба... могуће да ова прича и нема толико везе са приватизацијом.

Quote from: Милош on September 02, 2008, 09:21:01 PM
предлажем да се тема преименује у "Купују се на трафици али нису новине" јер писања у којекаквим "новинама" ових дана неодољиво подсећају на оне глупости што смо читали пре 2-3 године...
Мислим да би требали сав материјал да скупимо овде а Бога ми има га...

Свака идеја је добродошла, само је треба добро образложити.
Не знам шта би добили прикупљањем и пласирањем тих лажљивих чланака преко нашег сајта?

На следећој утакмици треба да осване јасна порука/транспарент на Северу упућена новинарима, у којој би им се јасно ставило до знања да не раде то што раде, и да таквим срањима никако не могу да унесу раздор међу Делије.  :-[

Нешто што би имало одјека, а да не може да се искористи против нас. И не сумњам да ће да погоди право у центар, где треба, као много пута до сада.

Quote from: Игор on September 02, 2008, 10:45:43 PM
Quote from: Милош on September 02, 2008, 09:21:01 PM
предлажем да се тема преименује у "Купују се на трафици али нису новине" јер писања у којекаквим "новинама" ових дана неодољиво подсећају на оне глупости што смо читали пре 2-3 године...
Мислим да би требали сав материјал да скупимо овде а Бога ми има га...

Свака идеја је добродошла, само је треба добро образложити.
Не знам шта би добили прикупљањем и пласирањем тих лажљивих чланака преко нашег сајта?


Милоше, постојала је тема сличног назива и овде и на д.нет-у, нема потребе да копирамо и себе и званични сајт... Уосталом, Игор је дао право образложење, нема потребе за пласирањем неистина... Трошимо време на небитне људе, небитне чланке... Момци из Петровграда су већ демантовали да имају било какве везе са овим небулозним текстом у коме се у првих пар реченица појављују неистине које засмејавају сваког озбиљног навијача у Србији...

Имамо и овде другаре из Петровграда, па би их замолио да се огласе како би се стопирало ширење приче и да након тога закључамо ову тему...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

а шта је са текстом у газзети како се короман крио у гепеку,како су делије чекале играче у паркићу... спомињу се батине,лоломљене ноге,па чак до пуцања по коленима...

два јако чудна текста у истом дану.случајност или нешто више???

мислим да би требало да се изађе са неким саопштењем.

Quote from: Woodoo on September 03, 2008, 12:06:54 AM
На следећој утакмици треба да осване јасна порука/транспарент на Северу упућена новинарима, у којој би им се јасно ставило до знања да не раде то што раде, и да таквим срањима никако не могу да унесу раздор међу Делије.  :-[

Нешто што би имало одјека, а да не може да се искористи против нас. И не сумњам да ће да погоди право у центар, где треба, као много пута до сада.

Нису ни они наивни. Изаберу баш паузу у првенству да пусте у етар овакав чланак. Док дође време да ми одговоримо цела ствар се заборави.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт


http://img216.imageshack.us/img216/7522/imgrh8.jpg

Жалосно је што папир данас у Србији свашта трпи и што је и Журнал ушао у серију оних који се купују на трафици а нису новине!Делије Петровград као прилично млада група,већ сада има сјајан број текми иза себе,услед одлазака на све текме на Маракани и у гостима у последњих неколико сезона и сигурно је да ће наставити са својим доприносом у даљем јачању нашег Севера!Све остало је већ речено у демантију.

Полиција на тренингу Звезде!
03. 09. 2008.

Због страха од новог упада "Делија" органи реда чуваће црвено-беле фудбалере

Пише: БОЈАН М. ЂОРЂЕВИЋ

Фудбалери Црвене звезде од данас ће тренирати под присмотром полиције! Наиме, после три слободна дана, која су провели на сигурнијим местима од Београда, црвено-бели "професионалци" настављају са радом, али уз присуство органа реда како би се избегле непријатне сцене од пре неколико дана када је Короман добио шамар.

Наиме, полиција је предухитрила планове "Делија" да опет дођу на тренинг, али то никако неће значити да фудбалери Црвене звезде могу да се опусте. Наиме, момци са "севера" одлучили су да им прилично загорчају живот. Док су се играчи крили по разноразним "штековима", навијачи су сакупљали информације о "љубимцима", тако да момци са "севера" имају праву базу приватних информација, у којима се налазе чак и телефони њихових "лепших половина", адресе становања, имена омиљених места за излазак.

- Може да се игра лоше, да се изгуби, али нико не сме да каља дрес Црвене звезде. Цео "север" је бесан на играче, тако да планирамо драстичне мере. Морамо да их вратимо у реалност. Они су Звездина срамота - рекао нам је један од навијача са "севера", који није желео да нам открије планове.

Ипак, како ГАЗЕТА сазнаје, планирано је да појединим фудбалерима буду запаљени аутомобили као последња опомена, док ће "јачи момци" са "севера" имати целодневни задатак да патролирају градским кафићима. Уколико неко од играча, који су дозволили да Звезда после 24 године буде последња на табели, седне на "кафицу", очекиваће га жестоке батине!

- На "северу" се све зна о сваком играчу. Добро смо обавештени и после оваквог бламирања њихове девојке и жене могле би да сазнају шта све раде када нису код куће. Издало нас је стрпљење - рекао је извор ГАЗЕТЕ са "севера".

газета

ја не разумем како их није срамота,не верујем ста све могу да напису..


Да стављамо лагано тачку на ову причу, деманти је стигао, свесни смо да лагано и сгурно неко ради против нас и дебело је загризао да нас ускоро више не буде... Зезнули су се...

Будите спремни на све врсте провокација... Јер они неће имати обзира ни према својој рођеној деци, а камоли против навијача који већ у јавности слове као лошији део друштва...

Стигао ми је пп од момака из Инђије тако да цитирам причу којом су наводне "Делије Петровград" покушале да их навуку:

"mene je u petak posle podne zvao izvesni dragan iz zrenjanina{ne znam odakle mu broj} i pitao me da  li smo mi bili u guzvi koja je bila na poluvremenu i da li on moze da sta vi u tekst koji ce izaci u zurnalu da i  navijacka grupa delije indjija bojkotuje utakmice.moj odgovor je bio naravno negativan. tako da mislim da je to u novine zaista stavio neki debil iz zrenjanina ali sigurno niko od momaka koji nose zastavu."
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

#16 September 03, 2008, 03:07:53 PM Last Edit: September 03, 2008, 03:38:19 PM by david.v
Ево сад читам ове поруке на Сос,све против Ш..... и Београдских Делија,као јављају се неки тзв. навијачи ван Београда,ја само хоћу да кажем да морамо остати уједињени против СоС канализације.И још нешто да ме не схватите погрешно,ја немам ништа против група ван Београда,али имам против дерби навијача небитно одакле су.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

#17 September 03, 2008, 08:15:15 PM Last Edit: September 03, 2008, 09:21:11 PM by Игор
Ретко пишем али ово морам јер у питању је углед навијачке групе ДЕЛИЈЕ СЕВЕР а после свих осталих групица и појединаца! Те глупости које неко пласира у медије нису новинари него неко од наших дебила који је вероватно досао да седи на север јер је карта најјефтинија,није му се свидела реакциај водећих људи трибине коју с правом одреаговали онако као су одреаговали! Покушао је да алармира и већину људи из Војводине јер се помоње и Врбас,Бачка Паланка....али изгледа да му није успело! Прешло се на сос а свако ко и мало зиви  на северу који је уз клуб и групу,свако ко имало прати десавања на насој трибини зна да  сос,пинк и друге медијске куће имају очигледно несто против нас....Да не дужим.свако ко живи за наш клуб за трибину треба би да обрати пажњу с ким иде на утакмицу и шта пред ким прича,да се не би понављале сличне ситуације!!!!!       Предлажем да се ово закључа јер је очигледно неки кретен пусти ову причу

Администрација
: пребацио сам ти пост у ћирилицу  ;)

Мислим да је о овој теми све речено, свака даља расправа и реакција само би давала на важности овим смешним и јадним вестима.