September 19, 2008, 02:41:52 PM Last Edit: September 19, 2008, 02:46:29 PM by Игор
Сутра у 18:00 играмо утакмицу на Мари.
Небитно је ко нам долази, већа позивница од ове НЕПРАВДЕ што се данас десила нам не треба!

Тако је Игоре...
Сутра треба да нас буде што више...
Свако од вас може да одвоји два сата и да дође на Маракану...Ако не због Звезде,барем због нашег Уроша!!!

#2 September 20, 2008, 02:14:05 PM Last Edit: September 20, 2008, 02:25:09 PM by Игор
Још једна молба пред утакимцу. Немојте да изазивамо инциденте, будимо мирни и поручимо им шта мислимо. Само тако можемо помоћи Урошу. Данас инцидената не сме бити!!! Будите спремни на провокације!
А сад сви на утакмицу!
И лок док се иста не заврши!

Очекивано цела утакмица је протекла у подршци Урошу. Улаз треба закључавати 5мин пре почетка утакмице. Данас сам и ја каснио и испред стадиона је 5 мин пре почетка било око 300 људи који су блејали и чекали не знам ни ја шта. Бројност одлична с обзиром на ствари које се дешавају. Прозивке на рачун полиције, Дачића, Јочића, Трајковића, неколико парола...Било је и малих застава са Урошевим ликом као на графиту. Средином другог полувремена уз пароле (не знам шта је писало) и песму Слуге режима сте пали се мноштво стробова, спорадично током меча су паљене и бакље. Вође су заказале јер не памтим када смо више ћутали између песама. Оно што ми је баш било уочљиво како лоше певамо Звезда ми је све. Бубањ али пре свега навијачи брзају, кад се каже ,,Ајде јаче" не значи да треба да се убрза. Исти случај је и код Стадион пун, у Шумицама је та песма грмела јер се певала како треба. Север је данас на прави начин скренуо пажњу без најмањег инцидента. достојанствено. Ово је тек почетак борбе која се наставља већ у среду, зајебан термин али лепо гостовање.

ПРАВДА ЗА УРОША!!!

#4 September 20, 2008, 10:02:22 PM Last Edit: September 20, 2008, 10:47:30 PM by KizaLion
Quote from: rukometas_bg on September 20, 2008, 09:04:17 PM
Прозивке на рачун полиције, Дачића, Јочића, Трајковића, неколико парола...


Оп, цуп, скочићу, а ти нећеш Јочићу!

Слике:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2008-2009/cz_jagodina
Кратак видео запис:
http://www.delije-caffe.net/video/2008/jagodina_strobovi.avi

Е па овако...
Ружно време, неатрактиван противник али врло важна утакмица за нас као навијаче. Изгледа да се усталила пракса да се улази на Трибину са закашњењем. На почетку неких можда 2000 људи у копу, бројка која није обећавала али након неких 20-ак минута попуњавамо се и збијамо редове...у копу неких 3000-4000 људи.
На почетку позитивно изненађење од наших фудбалера, излазе на терен са мајицама подршке Урошу, свима нам је било пуно срце.
Специфична утакмица са навијачке стране гледано, углавном се певају песме подршке нашем другу са Трибине Урошу-Делије, Делије, ајмо сви у глас Урош Мишић један је од нас;певају се и песме против режима-Бандо црвена, Слобино време, враћа се слобино време, Слуге режима сте, штитите богате, бијете народ за мале паре штитите лопове;бившег минустра јочића-Хоп цуп скочићу, а ти нећеш јочићу(која је била највећи хит и уз коју је буквално скакао цео стадион); садашњег министра дачића-Слобино говно, јер ти си слобино говно, Министар се нови јавио на правди Бога га осудио, нека та пичкетина сада добро зна, на крају биће наша победа;судије(не знам му име) који је НЕПРАВЕДНО осудио Уроша, лажљивог трајковића-трајковић је пичка лажљива и понека подршке екипи.
A на Трибини током меча преко заставе Делије Север постављен је велики транспарент "Правда за Уроша", било је неких 10-ак малих барјака са Урошевим ликом и текстом "Правда за Уроша". Истакнуте су и 3 пароле на којима је писало : "Лазовићу, стићи ће те правда коју делиш"(порука нечасном судији) , "Реакција на пресуду-кривична пријава, Полицијско убиство-суспензија!"(наша реакција на хапшење наших људи после изрицања пресуде Урошу) , "Џаба право, судство, заклетве, кад читате жандарске пресуде"

Током утакмице, у пар наврата је попаљен мањи број бакљи, да би у тренутку кад је подигнута друга парола, Север горео од пиротехнике, све је то праћено уз нову песму "Кад Звезда погодак да, упалићу бакљу ја, па макар лежао свих 10 година, у централном затвору, по новом закону, певаћу тада ја, Правда за Уроша!
На крају утакмице играчи на наш позив долазе на Север и поздрављају наше скандирање нашем другу. Коначно лепа слика на стадиону, навијачи и играчи на истој страни, надам се су времена кад смо их (са правом) пљували и прозивали далеко иза нас,

Quote from: Игор on September 20, 2008, 10:18:27 PMСлобино говно, јер ти си слобино говно,

"Кад Звезда погодак да, упалићу бакљу ја, па макар лежао свих 10 година, у централном затвору, по новом закону, певаћу тада ја, Правда за Уроша!

Дачић је слобино говно

Тамо где сам ја стајао се певала најстарија верзија ''...певаћу тада ја бандо црвена'' која је уједно и поведена са шипке. Како неке песме умеју другачије да се певају на различитим деловима копа јер људи брзају и не саслушају до краја не искључујем могућност да се негде певало овако како ти кажеш.

Кизо, јел имаш снимак са ''хоп цуп''? Мис'им да би био непроцењив.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Само да се осврнем на навијање,много пауза је било кад се није певало,често двогласје,бркање речи у песмама јер се не одслуша вођа до краја,а и могло је много гласније са оноликим бројем људи,али најбитније је да смо пружили подршку Урошу!
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

#8 September 21, 2008, 10:40:08 AM Last Edit: September 21, 2008, 11:24:12 AM by Игор
Quote from: david.v on September 21, 2008, 10:13:12 AM
Само да се осврнем на навијање,много пауза је било кад се није певало,често двогласје,бркање речи у песмама јер се не одслуша вођа до краја,а и могло је много гласније са оноликим бројем људи
Све је то последица лошијег вођења са шипке. Али као што си рекао главни циљ је била подршка Урошу, то је и урађено.

Quote from: Пијанац on September 21, 2008, 09:42:19 AM
Quote from: Игор on September 20, 2008, 10:18:27 PMСлобино говно, јер ти си слобино говно,
Дачић је слобино говно
У праву си.

Истина,било је лоше навијање,због чега...не желим да улазим у то,али већина људи као и ја су дошли да дају подршку Урошу!


ПРАВДА ЗА УРОША! ! !

Navijanje je bilo solidno culo sve veoma dobro jer sam bio dole na stazi ali vecina ljudi ne slusa do kraja sta pocinju ljudi sa sipke. Jos nesto pesma ide dobro sve dok se ne pocne sa rukama i onda nastaje totlana zbrka,ne cuju se 2 glasa vec tri pa i cetri. sve u svemu dosli smo da podrzimo UROSA MISICA i u tome smo na jucerasnjoj utakmici uspeli donekle. Naravno sa tim ne treba da se nasa podrska zavrsi vec na svakoj sledecoj utakmici treba da nas bude sve vise i vise!  PRAVDA ZA UROSA!! 

#11 September 21, 2008, 02:09:14 PM Last Edit: September 21, 2008, 05:51:23 PM by Игор
НАВИЈАЊЕ ЈЕ БИЛО СОЛИДНО,МИ МОЖЕМО ТО И МНОГО БОЉЕ!УРОШЕ НЕ ДАЈ СЕ,

Aдминистрација : Пиши малим словима. На форуму писање малим словима значи да се неко дере и виче.
мосхато

#12 September 21, 2008, 05:24:00 PM Last Edit: September 21, 2008, 05:30:59 PM by Red Star Forever
Да се не би понављао, само ћу пренети своје утиске, јер су ме са извештајима другари претекли...

Хладно и кишовито време ипак није превише утицало на то да Север и јуче буде солидно попуњен без обзира на све познате разлоге па још и негативне временске прилике... Сви орни за навијање и свесни ситуације и у клубу и у држави... Нажалост, јуче нам није фалио само Урош, нови владари су решили по сваку цену да нас више нема, па смо се сви остали потрудили да одсуство значајних људи по трибину не поремети изглед и снагу Севера који је и јуче био најбољи Звездин играч... Овог пута су нас играчи донекле испратили јер су после пуно времена победили и то без примљеног гола...

Урош Мишић је јуче одјекивало Мараканом бар 30-ак пута, односно између сваке песме која је била посвећена Звезди и онима којима сметају Делије... Почело је скандирањем имена нашег другара, па затим Делије Делије ајмо сви у глас Урош Мишић један је од нас... Од самог почетка се креће и са Слуге режима сте, браните богате, бијете народ за мале паре, штитите лопове... Ова песма је више пута поновљена и у једном делу другог полувремена читавих 15-ак минута није стајала и невероватно је загрмела када смо дали гол, у том периоду уз поменуту песму се пали већи број бакљи и стробова... Дефинитивно најбоље отпевана песма јуче... Наравно, песме које су већ поменуте као Хоп-цуп, прозивке за Дачића, Министар се нови јавио, Кад Звезда погодак да, пароле, све је било како треба и на солидном нивоу...

Добро је што су ова говна која се купују на трафици, а нису новине, овог пута објективно пренела дешавања на утакмиици и написали по нешто о нашем протесту, паролама и уопште о ставу навијача о пресуди којом се покушава да се уништи један млади живот...

Чека нас Ниш, наставимо са достојанственом подршком нашем другару, нека нас буде више него икада, за Уроша, за Зведу, за Србију... За наше другаре који су бунећи се због пресуде, због вербалног наступа приведени и притворени... Надам се да ће нам се придружити већ у Нишу!!!

Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

МЕТАР ДАНА!!!
"Vređanje sudija i nedolično ponašanje u sudnici dešavali su se i ranije, međutim, ovo je prvi put da će pojedinci za takvo krivično delo biti i krivično gonjeni", navodi se u saopštenju Ministarstva pravde. Dodaje se i da privođenjem i procesuiranjem nasilnika državni organi jasno stavljaju do znanja da neće tolerisati opstrukciju rada pravosudnih organa kako bi zaštitili ugled i čast suda i nosilaca pravosudnih funkcija.

линк  http://www.studio-b.co.yu/info/vest.php?id=29292
МИШКОВИЋУ МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ

E чуо сам за ове ликове што им је одређен притвор због вређања судије после пресуде.СТРАШНО! ! !



                                                                    ПРАВДА ЗА УРОША! ! !

#15 September 21, 2008, 07:16:55 PM Last Edit: September 21, 2008, 07:23:43 PM by Војник_севера
Quote from: Рођак са Севера on September 21, 2008, 05:40:00 PM
МЕТАР ДАНА!!!
"Vređanje sudija i nedolično ponašanje u sudnici dešavali su se i ranije, međutim, ovo je prvi put da će pojedinci za takvo krivično delo biti i krivično gonjeni", navodi se u saopštenju Ministarstva pravde. Dodaje se i da privođenjem i procesuiranjem nasilnika državni organi jasno stavljaju do znanja da neće tolerisati opstrukciju rada pravosudnih organa kako bi zaštitili ugled i čast suda i nosilaca pravosudnih funkcija.

линк  http://www.studio-b.co.yu/info/vest.php?id=29292

Немам речи,ово превазилази сваку меру,уствари већ је превазишло,али овакво лицемерје... >:(


Казнили нам играче новчано због ношења мајци ПРАВДА ЗА УРОША!!!
Ово је само за вешање и ништа друго!!!

ма бре говна једна,шта ћеш таква нам је држава!!!!уроше брате не дај се!
мосхато

Петорици младића, који су претили судији, у недељу по подне је одређен притвор. Истрага је покренута против Горана Ћорића, Милоша Зимоње, Ивана Раковића, Предрага Панића и Јасмина Дошена.

Случај је оквалификован као ,,напад на службено лице у вршењу службене дужности", и то као тежи облик тог кривичног дела, јер су претње упућене судији. Запрећена казна у закону је од шест месеци до пет година затвора.


Политика 
http://www.politika.rs/rubrike/tema-dana/Drzava-mora-da-pokaze-navijachima-da-nisu-iznad-zakona.sr.html
МИШКОВИЋУ МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ