мајку им њихову,кренули су на  нас богами јако,али јаки смо ми,издржаћемо...а зато пе... није био на текми....страшно,питам се ко је следеће,то морамо да зауставимо...

Ја предлажем што је могуће пре неке протесте,да докажемо ко је ко...То је моје скромно мишљење.једне сада,а једне ако буде овако за 15.дана када ће бити донешена коначна пресуда.Искрено се надам да до тих других неће ни доћи,али сада се може свашта десити.Реално!Опомените ме ако пишем глупости,молим вас!

Quote from: Kaja on September 23, 2008, 11:25:21 AM
Искрено се надам да до тих других неће ни доћи,али сада се може свашта десити.
Дешава се а почело је одавно а ово је сад завршница.СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА и још је он остао од некадашњег ФК!Е па "пријатељи клуба и финансијери" кренули сте голим курцем да млатите по трњу!Џабе вам саопштења од овог ПЕНИСЛАВКА Т Зорића  >:(  http://www.studio-b.co.yu/info/vest.php?id=29384
МИШКОВИЋУ МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ

Моје мишљење је да у овом тренутку све снаге треба усмерити на две стране.Прав је,да се алрмира јавно мњење,значи пријатељи комшије,практично сви људи које знамо,такође бранити те ставове у свим средствима јавног информисања ма која и каква она била,морамо користити сваки милиметар простора у јавним гласилима.Други аспект је обарање ове срмане пресуде пред Апелационим,а потом ако не успе пред Врховним судом.Просто ова пресуда је незаконита,из много разлога.Не постоји биће кривичног дела,то јест дело за које је осуђен не одговара почињеном,не постоји умишљај код Уроша,ради се о млађем пунолетнику,за млађе пунолетнике су казне увек блаже.Треба дискредитовати лик и име судије који је пресудио овако срамно,он итекако има путера на глави.На нашој страни су чињенице,поднесци вештака,снимци....
  Све нам иде у прилог,једноставно ова пресуда је незаконита.

Још и ово притварање наше браће,треба да се заинатимо па да тужимо те бездушнике Уставном суду,због кршења људских и личних права.

На сваки начин се треба борити против ове пошасти....

Правда за Уроша!!!

Quote from: Војник_севера on September 23, 2008, 09:11:46 PM
Треба дискредитовати лик и име судије који је пресудио овако срамно,он итекако има путера на глави.

Але, свако дете зна,
цео град то зна
да је судија Лазовић
кри-ми-налчи-наааа!!!
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!