Знате шта требамо да радимо у среду!
Да дођемо на утакмицу због Уроша и због звезде!!!
Зато сви у среду у Ниш да бодримо Звезду до победе!!!

Утакмица почиње у 15 часова! Било је приче да буде у 13:15h због преноса на телевизији, али је та опција и званично отпала. Једино збуњује што на сајту фудбалског клуба стоји да је почетак у 16:30h  :-\... На насловној страни "делије.нет-а" је постављен термин 15h и тога ћемо се и придржавати!

Делије, оно што је сада јако важно је да не наседамо на провокације полиције којих ће бити током читавог дана сигурно... Морамо да на прави начин наставимо ову борбу за права и правду Уроша, уједно и наша. Многима је ово најдаље гостовање, питање је када ће се опет указати прилика да гостујемо у Нишу... То је наш град и зато иако је радни дан и незгодан термин мора да нас има много. Као што мало пре рекох, овај пут ће многима бити доста дужи него што је то уобичајно за гостовања по Србији. Искористимо то СВИ и нека сваки "обичан грађанин" који се окрене на било коју старну у наредним данима види да се тражи ПРАВДА за Уроша. У питању је прометан део кроз Србију и мора се ширити глас против овог корумпираног и комунистичког правосуђа! Политичари и медији су отупели и заслепели већину народа у Србији. И то како ствари стоје, велику већину...

ИДЕМО ДЕЛИЈЕ!
Нису нас сломиле ове тешке године, још нас сада има више због тебе...

#2 September 23, 2008, 07:49:35 PM Last Edit: September 23, 2008, 08:23:27 PM by Игор
jel zna neko kako da dodjem do karte za tekmu??? pricha se da wishe nema karti......i da ne moze da se udje bez karte.............

Администрација : Први пост па латиница, постављаш питања као да први пут идеш на утакмицу. Овај пут ти опраштам, али ако хоћеш да опстанеш на овом форуму придржавај се правила овог форума која видим ниси прочитао. Одговор на твоја питања је: само ти дођи на уткамицу и ући ћеш, са картом или без ње...и пусти те приче "рекла-казала"
Кад Звезда погодак да,упалићу бакљу ја
па макар лежао свих десет година
у централном затвору по новом закону
певаћу тада ја правда за Уроша...

Претпостављам да људи већ знају али није наодмет рећи и ово... Иако информација није тајна и јавно је саопштена на Северу нећу је поновити, ко жели да иде организовано на утакмицу нек се распита код другара који су редовни, и добиће информацију, где и у које време...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

У последње време се дешавају јако лоше ствари по нашу Групу, сви добро знамо какву репресију доживљавамо, зато ћемо бити врло строги и одмерени на овом форуму. Глупости и провокације биће строго кажњавани, нема више упозорења, зато сваки пут пре него помислите да притиснете дугме "Пошаљи" још 3 пута прочитајте свој пост и добро размислите да ли је користан у овој нашој борби или ће доро доћи онима у чијим главама смо и даље наркомани и дивљаци!
Боље је и 3 корисна поста на теми, него 50 постова глупости и понављања, интернет претњи и небитних псовки. Преко Интернета једина помоћа за нашу браћу је ширење истине, а све остало се одрађује на улици, стадиону, суду...
Толико од мене!


Еуфорију коју сам осетио кад сам сазнао кога нам је жреб доделио у Купу је заменило прилично разочарање које је проузроковала чињеница да нисам успео да уђем на стадион и да сам мало тога навијачког осетио јуче у Нишу. Бар је то мало за неки мој навијачки укус. Елем, верујем да је мој воз, путнички у 7 и 20, био прво превозно средство које се тог јутра из Београда запутило ка Нишу. Туга је у томе што смо стајали скоро на свакој бандери и да смо последњи стигли на дестинацију. На улазу у воз прилично ригосрозан претрес уз конфисковање прилично добро камуфлираних алкохолних залиха :), те снимање камером директно у лице. У возу атмосфера полу опуштена, не као некад. Видело се да су сви опрезни и да је памет била на високом нивоу. Како смо окупирали само један вагон пандури су заузели први и последњи купе. У Ниш стижемо око 3 сата, тачно када је на Чаиру почињала утакмица. Тамо нас дочекује нишка полицијска јединица и спроводи нас до стадиона. Направљен је кортео у коме такође нисмо били превише гласни иако се спорадично певало. Долазимо пред стадион и тамо затичемо приличан број Делија, углавном Београђана који су дошли брзим возом или у сопственој организацији. Жандари нас опкољују и статус кво, или стајање на једној тачки, траје до краја полувремена. На лицима нишких пандура сам приметио да им није баш стало до немилих сцена иако се у тој ситуацији очекивало да ће провокације севати на све стране. На полувремену нам саопштавају да ће нас ипак пустити на трибину и ту ми се враћа нада која је полако почела да одлази низ Нишаву. :) Међутим врло брзо нас деле у две групе, од којих је другој речено да неће ући а нама из први да као хоћемо. Кад, не лези враже, пуштају део људи и онда нам саопштавају да у кавезу више нема места. Ту су нас ипак пустили да се одвојимо од њих и изблејимо у чаирском парку где смо могли јасно да чујемо довикивање са Мераклијама ''Правда за - Уроша'', као и поруку играчима ''играчи јел нас чујете? Хвала за Уроша!'' На трибини нисам био, тако да не бих причао оно што сам чуо и видео на другим форумима, тв-у.... Повратак аутобусом је обележило неколико млађих навијача који су неуморно од Ниша па негде до Бубањ потока певали ''Напред Звездо тебе волим ја...''

Само бих још један детаљ додао који ми је заиста унео прилично снаге и самопоуздања када је наша борба за Уроша, ухапшене другаре и правду уопште у питању. И поред страшне медијске кампање која се води против наше групе може се видети да је обичан народ ипак делом уз нас. Кад смо се одвојили од жандара и отишли у град на клопу, пиће свуда смо наилазили на позитивне коментаре. Одушевила ме девојка која ради на трафици поред аутобуске станице. Ја купујем пиво и она почиње причу као ''ја навијам за Звезду, шта нам се дешава па нам је клуб овако слаб?'' Креће дијалог и долазимо до тога да јој је велика жеља да за 10 дана дође на дерби и то на Север. Ја јој рекох да дође да ужива у атмосфери и у томе што ћемо опет да накантамо гробаре 3 : 0.  ;D Ето да знамо да нисмо сами и да треба да наставимо да активирамо обичан свет, па ће оваквих ситуација бити све више. Прави Звездаши се не плаше Делија!  :-[
Димитрије Мита Пантић, млађи референт