Цигани, за викенд треба да направимо инвазију у Крушевац! Већ сада треба да се организујемо за ово гостовање, а не у минут до дванаест!

Да ли неко има проверену информацију да ли се све утакмице играју у суботу, или ће бити померено за недељу због репрезентације?

Требало би да почиње у 14:30 тако пише на њиховом као сајту...Нека неко каже ако зна колика ће цена карте бити!?Рад кад је гостовао цена карте је била 250дин...

Ако нешто не сјебу у задњем тренутку иде пренос У НЕДЕЉУ из Крушевца...

Програмска шема - недеља, 19. окт 2008

13:55 Фудбал - Јелен супер лига: Напредак - Ц. звезда, пренос

Quote from: Космет је Србија on October 13, 2008, 07:31:21 PM
Ако нешто не сјебу у задњем тренутку иде пренос У НЕДЕЉУ из Крушевца...

Програмска шема - недеља, 19. окт 2008

13:55 Фудбал - Јелен супер лига: Напредак - Ц. звезда, пренос
Кога боли туки за пренос?
Ако сад будемо пратили клуб из фотеље, следеће године га неће ни бити!

Ајде ако неко може да нађе ред вожње за недељу.
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

Утакмица је померена за недељу 19. октобар, са почетком у 14 часова!


СВИ У КРУШЕВАЦ!!!!!!!!


#6 October 13, 2008, 09:53:38 PM Last Edit: October 14, 2008, 12:59:32 PM by luconi
07:00    09:45     ЈУГОПРЕВОЗ КШ
08:00    10:55      ЈУГОПРЕВОЗ КШ
08:15    10:50      НИШ ЕКСПРЕС
09:00    11:45       ЕУРОКОМПАСС
09:30    12:25    ЈУГОПРЕВОЗ КШ
10:00    12:35      ЛАСТА БЕОГРАД

из Крушевца за Бгд:
                                                                                                                                             16:35    НИШ ЕКСПРЕС
16:30    ЈУГОПРЕВОЗ КШ
17:30    ЕУРОКОМПАСС
17:30    ЈУГОПРЕВОЗ КШ
19:00    ЈУГОПРЕВОЗ КШ


било би добро када би неко написао који је превозник најисплативији...

Требало би да је ласта, код њих је ваљда повратна 600, бар сам тако чуо, а ови остали преко 1000 изађу, мада нема ластин после текме  :( тако да...Возом је цимање а иде до сталаћа, а одатле има још бар 15км...


Цена карте у Крушевцу је 200 динара.

Вечити Делија каже :

Карте су данас у продаји на благајнама стадиона до 17 часова,а  сутра ће  бити у продаји само до 11. Након тога могу да се купе на "Тргу Младих".

Овај Трг Младих, могуће да је у центру града (не знам тачно), код споменика... Можда и боље ако је тако и ако је стварно код споменика. Прошле године знам да је био кортео одатле па све до стадиона и било нас је 200-300 сигурно, колико се сећам, ако не и више...


Солидно гостовање данас у Крушевцу.

- пола сата пре утакмице кортео из центра до стадиона
- 3 пароле
- кореографија са балонима

А и после тога на рукомету је било добро 350-400 људи, подршка Урошу, лудница уз сваке ноћи сањам ја, публика је твоја и але але ооо ајде Звездо сад на гол... Имали смо и масктоу ко је био зна о коме причам ;D

Кизо нека слика из КШ?

Добро било данас, навијање слабије него обично, али зато пароле, бакље повремено, корео... интересује ме шта је писало на паролама, сем оној правда за Уроша?

На једној је писало-ЛАЗАРЕВ ГРАД УЗ ТЕБЕ ЈЕ И САДА,коју је одрадила Кш екипа,то је била и кореографија.Што се тиче навијања,није било лоше.

Кортео, као и у пролећном делу прошле сезоне, из центра до стадиона... Само овога пута, рекао бих бројније. На челу колоне парола "ПРАВДА ЗА УРОША" и градом су одзвањале песме у којима се тражи правда. И то доста добро... Желео бих да неко са вишегодишњим искуством каже да ли је можда овај кортео, бар по бројности, један од најбољих што се тиче домаћих гостовања и утакмица уопште (а да није дерби).

Иначе, на трибини нас је било око 2000 сигурно... Не волим да дајем процене, али овај пут хоћу и још бих додао да је то стварно једна солидна бројка. Значи за масовност, висока оцена, али... Навијање на самој трибини по мени доста млако. Трибина и није толико лоша за навијање (још кад би се упоредило са неким другим стадионима), али ипак је ово данас било јако широко за један мегафон. Део до истока је често журио, тако да смо у више наврата вероватно глупо деловали са тим двогласом, а посебно ми је криво што и кореографија (почетак 2. полувремена) баш због тога није испраћена на прави начин.

Било је пар људи на шипци који су се стварно трудили да бочни делови буду што бољи, али кажем намерно само пар... Зашто? Зато што их је на огради данас било гомила и то оних који неће скоро да почну да се брију и оних набеђених "Делија" који мисле да су живот дали Звезди... Мислим, тешко је искоренити све те симпатизере или шта су већ којима скочи адреналин одједном када Звезда долази у њихов крај, али зато им није ни на крај памети било да се исцимају случајно за Зрењанин нпр. То ме много нервира и нервира ме што себи дају за право да почињу песме и то неке потпуно непотрбне (о гробарима када је било окупљање у граду или нпр. о Милијашу на трибини). Толико од мене, некако ми се чини тежим послом да се направи прави и детаљан извештај са ове текме данас, тако да то препуштам РСФ-у или неком другом  ;)...

#16 October 19, 2008, 11:02:51 PM Last Edit: October 19, 2008, 11:10:00 PM by Вечити ДЕЛИЈА
Quote from: Гојко on October 19, 2008, 09:59:48 PM
интересује ме шта је писало на паролама, сем оној правда за Уроша?

Поред ове када је била кореографија и коју је "KocoBo-Cp6uja" навео и "ПРАВДА ЗА УРОША", биле се још две пароле:

- "Бог вас клео погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"  (горе)

- "Куда ћете са клетвом прађедосвком?"  (доле)


Позната Његошева мисао, сад нарочито актуелна због недавног проглашења независности Космета од стране Црне Горе...


пс. Једна занимљивост: http://www.fotorola.com/uploads/843f1446f7.jpg ... У питању је кошаркашка утакмица у Пиониру против подгоричке Будућности. Али опет би неко други морао да каже која је сезона у питању била, пошто ја не знам стварно.

Quote from: Вечити ДЕЛИЈА on October 19, 2008, 11:02:51 PMАли опет би неко други морао да каже која је сезона у питању била, пошто ја не знам стварно.

Пролеће 2005/2006...

Лепо време у Крушевцу као и у целој Србији, измамило је јуче многе "гуштере" на стадион под Багдалом, те је као и много пута до сада када гостује највећи српски клуб овај стадион био скоро дупке пун... Што се тиче наше трибине, похвала за бројност, мада ми се чини да нас је пролетос било за нијансу више... Али с обзиром на све околности ово је део приче који заслужује високу оцену... Присутно је било доста људи из БГ-а, из унутрашњости и наравно наша браћа из КШ...

Као и неколико утакмица уназад, и данас смо добар део времена посветили давању подршке Урошу и ухапшеним другарима... Наравно није изостала ни подршка вољеном клубу, као ни по која песма о Космету... Песма која је дефинитивно постала хит је обрада Нека вечерас свако зна... За оне који још нису научили ево и комплетног текста:
"Нека вечерас свако зна
шта значи Правда за Уроша
он није лопов ни убица
па да лежи десет година
Ми нисмо цвећке, ни цурице,
и знамо добро своје грехове
ал ако правде не буде
судиће вам Више судије!"
У више наврата је јуче отпевана, а чини ми се да је уз кореографију била и најгласнија... У првом полувремену проблеми због транспарента Правда за Уроша... На кратко је била прекинута утакмица али је убрзо настављена... Транспарент је остао већи део утакмице на средишњем делу ограде наше трибине... Скандирано је име Уроша Мишића као и Делије Делије ајмо сви у глас, Урош Мишић један је од нас... Уз стандардне песме које су ишле између поменутих, отпевана је и после дужег времена Ђенерале... Иако је наш тим губио подршка није престајала, те је на терену дошло до преокрета што је пропраћено одушевљењем и гласнијим певањем...

Други део игре опет почиње упозорењима око транспарента, али као што рекох већи део утакмице је остао на огради... Уз паролу "Лазарев град уз тебе је и сад" одрађена је кореографија са црвеним и белим балонима... Нешто касније појављују се и две пароле којима се осврћемо на признање Космета од стране ЦГ... "Бог вас клео погани изроди, шта ће турска вјера међу вама" а испод тога "Куда ћете са клетвом прађедовском"... До краја изиритирани судијским одлукама у више наврата прозивамо и судије, а по који део столица са трибине је завршио и у терену...  Пиротехника је јуче спорадично паљена, како би се дизала атмосфера приликом појединих песама... У суштини, јучерашње издање никако не спада у врх онога што Делије могу да покажу, али опет узимајући у обзир све чињенице и проблеме са којима се боримо, није ни толико лоше било...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

#19 October 20, 2008, 10:57:12 AM Last Edit: October 20, 2008, 11:09:10 AM by KizaLion
Да не заборавимо и две песме:

"Бингулац, Бингулац, пуши курац Бингулац"
"Делије, Делије ајмо сви у глас, амерички конобар пуши курац наш".

2 слике за сада:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2008-2009/napredak_cz