October 23, 2008, 07:11:12 AM Last Edit: October 23, 2008, 06:30:01 PM by Игор
Утакмица је у суботу  у 17 часова.

Циљеви остају исти...

Правда за Уроша!
Слобода за Делије!

Пробајте да не пишете глупости...неће се толерисати!!!

Навијање за десетку ;)
Солидан број навијача и одлично певање. Од 75 минута кад смо дали гол лудница на северу ::) О еври го-у да не причам, угазили ме :D
Све у свему одлично.

Не знам за вас,али по мени у односу на бројност данас је могло много боље,често је горњи део трибине брзао.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

Не знам сашто смо запоставили Публика је твоја у неколико утакмица колко се ја сећам. Све у свему одлицно навијање. Мало су горњи редови журили у певању али ОК :) :)

Није било лоше данас. Имали смо ми и боља издања. Већ у среду играмо у Чачку а ја мислио у суботу!

#5 October 25, 2008, 10:17:47 PM Last Edit: October 25, 2008, 10:21:53 PM by фрактура
Дефинитивно је завршница другог полувремена ''извукла'' данашње навијање.Бројност је по мени сасвим била ок.Борба за правду не јењава, свака утакмица ове сезоне треба да започне као и данашња.

Мислим да би песма ''Нема тог закона'' требала да се пева брже....Такође не схватам зашто се не пева више песма ''Сваке ноћас сањам ја'' мислим да  је одлична за дизање масе...
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Каква десетка за навијање?!
Није било тако... шкрипало је доста. Јасно се види да маса блеји у терен, него што обраћа пажњу на певање!
Било је и момената када смо јасно грмели, а то је после прва 3 гола.
Мени лично се свиђа "Нека вечерас свако зна" верзија са Уроша, много добро звучи. Певали смо је више пута, и баш постаје моћна.

Дотакли смо министра, како бившег, тако и садашњег, чисто да се зна чији је он отпадак.

Бакље су се палиле с времена на време, телефонисти раде своје.. Са шипке је стигла опомена индијацима доле  ;D  да се макну од ограде, и пређу до Запада...
Било је и црвено-белих заставица, не пуно, али смо јасно махали.
Прошли су људи са кутијама, за прилог Урошу.
Певано је доста песама за последњег издатог ЦД-а.
Жао ми је што није било барјака, да нам украсе трибину. Била је само мања застава са српском тробојком, и капом ђенерала, за нашег ђенерала Вељка.

Еври го био 2 пута... јер када падне певање, онда се име даје инекција да се не успавају ликови.  ;)

Они преко пута, имали су 2 барјака, 60-ак људи (по сл. процени). Једва да су се у пар наврата чули...

На крају играчи нас поздрављају испред излаза, а у том моменту иде

"Нека вечерас свако зна
шта значи ПРАВДА ЗА УРОША
није лопов, ни убица
па да лежи 10 година.

Ми нисмо цвећке, ни цурице
знамо добро своје грехове,
ал' ако правде не буде
судиће вам више судије!"

Може боље, и морамо боље!

Фотке су у галерији, а 2 видеа су овде:
www.delije-caffe.net/video/2008/cz_ofk_navijanje_pyro.wmv
www.delije-caffe.net/video/2008/cz_ofk_strobovi_udari.wmv

Треба бити и критичан, али с обзиром на све што нам се дешава по мени је било одлично издање. Наравно да може и боље, али скоро нисмо били на оваквом нивоу. Бројност је такође била веома добра, запитајте се колико би људи било на стадиону пре 2-3 године да нам је клуб у овом стању.
Били је спонтаности на трибини, гуркања, неких ствари које су нам биле потребне раније.
Заставице у будуће не треба ни износити, док се мало свест на трибини не промени, јер је очигледно неког срамота да маше заставицом или му смета док гледа утакмицу

#9 October 27, 2008, 09:36:27 AM Last Edit: October 27, 2008, 09:40:20 AM by Red Star Forever
Увек може боље, чак и када смо у најбољем издању, сложићете се самном да и од тога може боље... Али у суботу, узевши у обзир све што нас је снашло и још увек сналази, оно што смо пружили заслужује високу оцену...

Пре свега, бројност је била јако добра... Посветили смо велики део времена Урошу и утамниченим другарима са трибине... Нека вечерас свако зна шта значи Правда за Уроша, Урош Мишић један је од нас, Слуге режима сте... Певало се нашем Космету, и то после пар утакмица баш онолико колико треба, неколико песама и скандирања... Ђенерале, Ој КОсово Косово, Косово је срце Србије... Певало се наравно и нашем омиљеном клубу, и то не само тих 15 минута на крају када су одиграли фудбал какав прижељкујемо сваку утакмицу свих деведесет минута... Из стандардног репертоара евентуално би издвојио Још једна победа и титула и И напред Звездо (ехстра отпевана), као и одличан Еври го... Посебно ме је обрадовало што нам је песма била јача када смо примили гол него у периоду док смо водили 1:0... И наравно, гласном песмом смо на неки начин и подигли играче не би ли дали победносни гол, али након тог једног гола је кренула олуја, како са терена, тако и са трибине... Грмело је на све стране... Севале су левице и деснице на терену, а на трибини, бакље, стробови и удари... Наравно све уз грмљавину која је долазила из наших грла...

Присутни су били и мали црвено-бели барјаци, као и нова застава Правда за Уроша... Дакле, било је свега што садржи једна добра навијачка представа... То што имамо присутне појединце који блеје, сликају и не знам шта још раде, па тога је било увек, ништа више сада него пре пар месеци... Али, мислим да је све мање таквих, када виде како већина навија и даје максимално себе на трибини, и они ће све више постајати део приче или ће једноставно суботње поподне проводити на неком другом месту, за њих интересантнијем...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Једно питање,шта се дешава са нашим барјацима,ове сезоне ни на једној утакмици их није било...јел зна неко о чему се ту ради?

Били су барјаци на чуки...


да били су барјаци на чуки али само 2 колико се ја сећам прошле сезоне је било по 5 6 барјака на текми.
мосхато

Quote from: luconi on October 27, 2008, 02:45:12 PM
Били су барјаци на чуки...
Били су и биће,ваљда :)