Делије, није потребно много паметовати... Борба се наставља! До сада, поред свих ових негативних ствари које прате наш клуб и групу, ако ништа друго успели смо да одржавамо бројност и тако једноставно МОРАМО и да наставимо.

Зашто не би поновили или чак и повећали наш број на Северу у односу на ОФК-у пре недељу дана!? Немој да се неко брука и да одустане због пораза у Чачку и враћања великог бодовног минуса на табели. Као и због ТВ преноса, јер је то баш једна од ретких прилика да се чује наш глас у овом комунистичком времену.

И зато, сутра сви на Север! Идемо Делије, зато што волимо Звезду, због Уроша, наше притворене браће... Сада када је најтеже, потребно је бити најбољи!

- Субота, 01.11.08. у 16:30h

Наша снага њима је проблем највећи...

Знам да овде не практикујемо цитирање и копирање постова са "делије.нет"-а, али информација је битна:

QuoteДраге Делије,
први број новог часописа најзад је готов и биће сутра на утакмици против рада.
Цена од 200 дина за 64 квалитетне стране је више него симболична.
Значи,ко је у могућности нека одвоји 200 динара преко,мало је рећи да се има шта видети и прочитати.

СВИ НА СЕВЕР СУТРА!!!

Још један од разлога да нас буде много...

Jos samo kad bi ova budjava kisa stala........

Kako se zove taj casopis koji ce se sutra prodavati?
Молим те пресвети оче,молим се овом хлебу и вину!!
Молим те Исусе Христе да Уроша врате на нашу трибину!!!

Quote from: delija_lazar_92_ksh on November 01, 2008, 02:08:24 AM
Jos samo kad bi ova budjava kisa stala........

а шта би са оним по зими,киши,сунцу,снегу или кошави :)

навијање је било средње,....како је после могло да се навија кад нас је вођа испичкао,и да само кажем почтак другог полувремна смо обележили скандирањем Аци Радовићу
мосхато


Парола од почетка меча " Бубњева звук одјекује, Север у трансу лудује!!!" преко које су висила 3 бубња (очигледно гробарска).
Два транспарента упућена овим у кавезу "Нећемо стати" и "Ваша група нинашта не личи цео живот живите на причи" и један ФСС-у "26.10.2008. ФСС колико је сати? Изгубљени у простору и времену а причају о енглеском закону..."

Негде око 4 000 људи и добро навијање током целе утакмице. Запаљена су и 2-3 Радова шала, они су такође били веома бројни. Имали су и неку паролу по угледу на гробаре "Ми пароле, а ви мотороле"  ???

Quote from: rukometas_bg on November 01, 2008, 08:54:18 PM
Парола од почетка меча " Бубњева звук одјекује, Север у трансу лудује!!!" преко које су висила 3 бубња (очигледно гробарска).


Та три бубња су отета од Гробара!

може неко да опише како су пал ови буњеви и где и кад

Е тајна брате,много питаш...

По мени један детаљ је фалио да употпуни цео доживљај,а то је скандирање на крају утакмице ''Марш на Бањицу јебемо вам мамицу'',мислим да би то био шлаг на торту... ;D

Иначе одлично издање,идемо даље!!!
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Јесте и та прозивка је мени једна од најомиљенијих!

Лоше смо отпевали пола-пола "Ти пуши курац раде" из прве, па је вођа интервенисао и објашњавао, а после је успело и загрмели смо. Мноштво пиротехнике, 3 пароле, шутка... ОД свега по мало! :) Радовци су имали 2 пароле које ја нисам успео да прочитам. Ако неко нађе слику нек постави!

После утакмице доле испод благајне продаван је јубиларни 30. број Епицентра лудила.

Два видеа:
www.delije-caffe.net/video/2008/cz_rad_parola.wmv
www.delije-caffe.net/video/2008/cz_rad_pyro.wmv

Дал је неко обраћао пажњу на лика из обезбеђења,доле на атлетској,био је најближи нама,а стајао је у односу на коп по средини,значи у вертикалној линији са вођом,са средином копа,више пута у току утакмице нас је сликао,баш је блиц доста пута севао,а и скривао је апарат или шта је већ имао.Јесам се ја истриповао или нас и оданде сликају?
А они бубњеви како грувају,јебу кеву,за класу су изнад наших,кад ови буду пропали знамо место где можемо опет да их набавимо ;D

Quote from: Mилутин on November 02, 2008, 05:31:23 AM
Дал је неко обраћао пажњу на лика из обезбеђења,доле на атлетској,био је најближи нама,а стајао је у односу на коп по средини,значи у вертикалној линији са вођом,са средином копа,више пута у току утакмице нас је сликао,баш је блиц доста пута севао,а и скривао је апарат или шта је већ имао.Јесам се ја истриповао или нас и оданде сликају?
А они бубњеви како грувају,јебу кеву,за класу су изнад наших,кад ови буду пропали знамо место где можемо опет да их набавимо ;D
Многи из обезбеђења су сликали и снимали, али то је за личну колекцију. Онај што је снимао за мурију је стајао тачно иза гола

Quote from: Mилутин on November 02, 2008, 05:31:23 AM
А они бубњеви како грувају,јебу кеву,за класу су изнад наших,кад ови буду пропали знамо место где можемо опет да их набавимо ;D

Можемо их набавити после баскет утакмица Евролиге у Пиониру! :) Онај браон бубањ са белим завежљајем је често виђан на њиховој терасици где се налази Фронт  :D

П.с. додате су нове, и оштрије слике у галерију!
Две слике радоваца, имали су паролу "Ми пароле, а ви мотороле"



Као и линк да видимо колико их је било.
http://www.delije-caffe.net/razno/cz_rad_radovci1.jpg

Не разумем сврху пароле,ако противничка екипа није у стању да је прочита :-\

Ова парола вероватно се ни са истока није добро видела...Бројност им је била веома добра,ал' као што је речено са шипке ко зна кога су све довукли ;D Имали су и две-три бакље на почетку...У сваком случају после дуго времена кавез је био испуњен,видећемо фирму у следећем колу...
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Па није баш био кавез попуњен. И даље фурају стару фору, раштркају се по кавезу да делује да их има више, па кад је дошло полувреме, кад су сели, видело се колико их има. по мојој процени око 300.

Да ли је или није био кавез пун, тотално је небитно. Важна је била наша бројност(била је доста добра) и хајде да нас буде још више на следећој утакмици.
Али, ипак је лепше кад са друге стране имаш навијаче и мора се признати да радоваца скоро није било оволико на нашем стадиону.

http://img389.imageshack.us/my.php?image=grobarimiseviry7.jpg             
                    Јебем ли га,можда је су ови у питању  . . . :-\ :D

На овој утакмици (вероватно због неких непланираних околности) нису биле кутије за прикупљање помоћи нашој притвореној браћи. Речено је да је против офк-е скупљена мала сума новца и да је неопходно то поправити што пре... Значи, већ на првој следећој текми имајте у виду ова два детаља. Помножите цену једне чоколаде, пакле цигара, пива или било чега другог што има сличну материјалну вредност, са неколико хиљада па видите коико је то новца. Лепо се понавља, ко колико има, 20 - 200, 50 - 500... Небитно је!

Иначе, да не одступим много од теме... После текме, као што је и било најављено, продавао се нови часопис Делија - Епицентар лудила ("После 29 издатих бројева који су искључиво били намењени организованим групама Делија из Европе, Клану, Ортодокс бојсима, јубиларни 30. број сада излази за све Делије са нашег Севера!")... По мени, мало је рећи да је одлично одрађен. Стварно за 10 и не сумњам да ће и наредни бројеви бити на истом или вишем нивоу. Неке тему су само започете, као што је и наглашено, тако да сигурно постоји још доста корисних ствари и информација које могу да се изнесу на овакав начин!

И још бих додао да је навијање било сасвим добро ако се изузме период од 15-ак минута средином првог полувремена. Само, све ово можемо и морамо јаче, енергичније, гласније... И ајде да се бар ми Делије разликујемо од осталих људи у нашој земљи и запамтимо на дуже стазе када се каже нешто битно. Мислим да више стварно нема потребе да се понављају приче о односу према навијању, структури људи у копу, односу према игри и резултату на терену и уопште о мотивима који нас доводе на Север и покрећу у нечему...