Какво зезање на рукомету!

У почетку је била конфузија на којој ће страни бити навијање.Доста људи је било на страни где смо били на утакмици против немаца,убрзо затим на супротној страни улазе наши и крећу да каче заставе,и онда шта?Опуштено ускачемо на терен и претчавамо на праву страну,непроцењиво је било видети забезекнуте Словаке који су били на загревању :D

После тога бакља и лудница на трибини,па она два ненормална еври-го-а,делегат претио да ће прекинути меч,а ми му одговарамо са ''Највећи олош смо''...не смем да заборавим ни мученог редара...а хит вечери је био

''Проклета је Каменица...'' ;D
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Само једна реч на оно јуче: Л У Д Н И Ц А   ;D   :D   ;)

http://www.youtube.com/watch?v=DTNYYY1Svx8

Обратите пажњу на словачког рукометаша 56,што гурка саиграча у фазону ''шта је ово сунце ти јебем'' :D

Фалиће рукометној ЛШ ове сезоне наша издања,дефинитивно ;)
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!


Quote from: фрактура on November 10, 2008, 01:57:10 PM
http://www.youtube.com/watch?v=DTNYYY1Svx8

Обратите пажњу на словачког рукометаша 56,што гурка саиграча у фазону ''шта је ово сунце ти јебем'' :D

Фалиће рукометној ЛШ ове сезоне наша издања,дефинитивно ;)

Брате како све видиш ахаххахаха :D :D :D
А еври го... Да не причам о њему ;D

Quote from: Пијанац on November 09, 2008, 01:16:51 PM
Quote from: дрвосеча on November 09, 2008, 12:46:42 PM
Маракана: 10.000 људи

Којом рачуницом си ти дошао до тога да је јуче на стадиону било 10000 људи?

Дрвосеча, волео би да одговориш на ово питање. Јеби га, неко напише овакву, по мени небулозну, информацију, нико то не санкционише и онда се чудимо зашто овај форум трпи критике. Од малих ствари се креће...
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Желим да нам у среду и на следећим утакмицама буде бар упола онако како је било синоћ!Заиста сви заслужују похвале!!!СВАКА ЧАСТ МОМЦИ И ДЕВОЈКЕ!Једно од најбољих издања Севера!Доказали смо,и у овим најгорим временима(мислим да сви знају нашта мислим) да нас ништа и нико не може спречити да направимо фантастичну атмосферу!!!Још једном СВЕ ПОХВАЛЕ ! ! !  ;D

Већ је одавно преправљен податак дрвосече о броју гледалаца, мада треба бити реалан и рећи да је после дербија у овој полусезони ово била једна од најпосећенијих утакмица... Север је био веома добро испуњен... Наравно да цифра од 10.000 људи не долази у обзир али каквом прогресијом се повећава број људи на Северу, не би ме чудило да нас ускоро буде приближно том броју (мада уз помоћ осталих трибина)... Надам се да ће се и запад и исток омасовити јер циљна група те две трибине јесу они који би да гледају добар фудбал и голове, а тога је све више...

Сјајна атмосфера коју стварамо без обзира на тренутни резултат на терену и праведна борба за другаре са трибине су полако почели да привлаче и оне који су напустили Север на неодрећено време... Све се више људи враћа, све је више младих и нових снага жељних доказивања... То се посебно видело на последње две утакмице у БГ, против рада и војводине... И велика похвала за екипу која је одрадила "ЕПИЦЕНТАР ЛУДИЛА", на веома добар начин је описано све оно што представљају Делије и за шта се боре и чему стреме... Феноменално штиво за оне које сам поменуо, млађе нараштаје који пристижу на трибину и који треба да се образују у правом духу...

А о рукомету, не бих да трошим речи, сем да су једне новине познате по томе да користе сваку ситуацију за пљување Звезде и Делија (намерно нећу рећи које, нек се препознају) одале признање за издање против Словака... "И док је Звезда губила и играчима испадале лопте из руку, Делије су френетично настављале песму и давале за многе "несхватљиву" подршку свом тиму"...

Многи су нам предвиђали распад и многи то прижељкују, те и већина потеза које вуче полиција, држава и медији иде у том правцу, али ми сваког дана постајемо све јачи, бољи, вицкастији, енергичнији, спремнији...

Идемо Делије, ПРАВДА ЗА УРОША И СЛОБОДА ЗА ДЕЛИЈЕ!!! А ти Звездо играј и победи, пратиће те бакље, бубњеви...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

видео са рукомета  од 6.15 најјачи део! :D "Делије,молим вас,казниће нас..."
http://www.youtube.com/watch?v=tYUK0OF3kL8
Хиљаде молитви Господе,
право у срце Твоје да погоде,
хиљаде спаљених домова,
само једна је Суза Косова!