Фудбал : Субота 16:30 СВИ на стадион, сви у халу, борба се наставља!
Рукомет : Недеља 19:00 на бањици

ПРАВДА ЗА УРОША!
СЛОБОДА ЗА ДЕЛИЈЕ!

Одлично навијање. Једно од најбољих ове сезоне. Добра бакљада добар еври го :D Брате,замало да нисам пао доле :)

Задњих 5 минута певали смо нешто за сланинаре ;)

Све у свему нова победа, и за сада смо на трећем месту. :)


Нови Сад је наш пуши га фирмаш...(на мелодију Звезда ми је све)
Дозивање са истоком и западом Правда за Уроша у ком су нас и сланинари испоштовали
Последњих неколико издања Севера иду узлазном путањом што радује, ово вечерас је било одлично, лепа бројснот, гласни током целе утакмице.
Сланинара је било доста, на почетку су запалили неку заставу...

Навијање је данас било добро, нарочито у првом полувремену. Приметио сам да је најбоље навијање кад нас има ко данас, значи кад коп има око 4500-5000 људи. Тад навијамо боље него када коп има стандардну величину или на евро текмама кад је пун север. Очигледно је да су ти људи који су нешто између нас стандардних и оних који дођу 2 пут годишње најгрлатији.

Убудуће пиши на ћирилици! Изгледа да ниси прочитао правила на форуму!

У копу одлично навијање! Широк репертоар песама, а најбоље је испало дозивање пола-пола "Још једна победа" као и "Правда за Уроша" са Фирмом! Само ови са запада и истока никако нису били гласнији од фирмаша  :o

Два видеа:
www.delije-caffe.net/video/2008/cz_vosa_bakljada.wmv
www.delije-caffe.net/video/2008/cz_vosa_pravda_za_urosa.wmv

Постављене су слике у галерији:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2008-2009/cz_vojvodina

А и три слике фирмаша, палили су заставу Делије Футог, коју први пут видим.


www.delije-caffe.net/razno/cz_vosa_firma1.jpg
www.delije-caffe.net/razno/cz_vosa_firma3.jpg

Застава која је направљена пре 20-ак година. Нико од нас се не сећа када и да ли је била на Северу. Пала на крајње "фирмашки начин". Тако да и они сами знају каква је њена важност. Каква група, такве и акције...

Онај леви бубањ што је стајао, чиними се да је пуко :) ЈБГ, али зато сада имамо глодарске ;)

ЛЕЛЕМУД,можеш бити уверен да није пала на навијачки начин !!Што се саме текме тиче,није било лоше,и ајмо да сутра наставимо добра издања,сви на рукомет !!

навијање веома добро,успело довикивање са фирмашима,и после дугог времаена смо певали сваке ноћи сањам ја..
мосхато

ма то они направили заставу као делије футог и упалили је... :P
навијање,екстра,било падова у 2 полувремену али и уздизања пред крај...
епицентар је екстра,већ сам га прочитао.

Quote from: kallipoli on November 08, 2008, 11:10:38 PM
ма то они направили заставу као делије футог и упалили је... :P
навијање,екстра,било падова у 2 полувремену али и уздизања пред крај...
епицентар је екстра,већ сам га прочитао.

Пази, можда су стварно 'скинули' транспарент, јер с' обзиром на шта личи транспарент, немож' ни група која га носи да је јача, али... Није искључено ни ово што ти кажеш, с' обзиром да су сланинарчићи стара гробарска филијала, а то прављење туђих застава је стаари гробарски рецепт...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

С обзиром да ја дуго нисам писао овако нешто..  ;D
а видим да је и Киза се забринуо.. па да не разочарам човека..  ;)

Звезда - Војводина 3:1
Првенство 2008/09
Маракана: Лупаш глупости - Администрација!
Заиста сам већ и ја изненађен како је функционисало јуче навијање. Зна бити доста падова на оваквим првенственим утакмицама, али синоћ то није био случај, напротив падова је било врло мало.
Бројност солидна, бакљада одлично одрађена, певање наравно да је могло и боље, али кажем добро је било...
Почиње се "Делије, Делије ајмо сви у глас, Урош Мишић један је од нас!", нашта скаче цео коп на Северу, и то је добро одрађено. Затим иде "Нека вечерас свако зна", али оргинална верзија..
Ређало се ту доста песама: "На своју веру, на своју земљу", "Из копа песме оре се","Мој тим је првак био","Добро знај","Сваке ноћи сањам ја" (оргинал верзија),"Нови сад је наш, пуши га фирмаш","Још 1 победа и титула","Нема дана, а да не мислим на тебе", "Слуге режима сте"... итд.
Као што је већ раније речено, било је довикивање са осталим деловима стадиона "Правда за - Уроша!"... Хтео бих само да се осврнем на овај "случај"... Раније је било помена када је суд донео ону лицемерну пресуду 10 година, и када су се на нашем северу завиориле заставице са (с)ликом Уроша Мишића, да је све то снимано камером, и како ће ти људи бити хапшени који су држали те заставице, јер су "сигурно и они озлоглашени криминалци, потенцијалне убице... односно подржавају насиље"  :o С обзиром, да је овде био приметан случај да цео стадион, тј. оно гледалаца што је било понаша се слично, јер скандира "ПРАВДА ЗА УРОША!"... Занима ме оће ли моћи да сместе 10.000 људи иза решетака, и под којом оптужбом?!?!  :D
Било је и "еври го-а" чисто да се размрда екипа...

Што неко рече, коначно, да идемо узлазном путањом!

Добра ствар код оваквих ствари, када стадион није попуњен, је када имамо оно скандирање типа: "Уууууу аааааа Звезда".. или "Правда за  - Уроша"... што оно толико јечи, да ствара застрашујући звук  ;)

Quote from: дрвосеча on November 09, 2008, 12:46:42 PM
Маракана: 10.000 људи

Којом рачуницом си ти дошао до тога да је јуче на стадиону било 10000 људи?
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Ајде да се ова прича у вези заставе Делије Футог не развлачи више овде, поготово што пишу људи који не знају о чему се ради. Поновићу још једном, застава није припадала ни једној нашој екипи, застава је настала пре 20- ак можда и више година, заставу су фирмаши добили (не у борби јер није имао ко иза ње да стоји) од једног клинца коме су претили свим и свачим. Дакле, чега се паметан стиди, тиме се будала поноси.

Погледајте ове слике још једном....да ли вам треба боља позивница од ове за данас?




Које хомосе примају у оне редаре што претресају на улазу,страшно...Значи лик ме је испипао са таквом страшћу да је то за не поверовати...Ал' најјачи је другар што је дошао код оне женске,што треба да прегледа девојке,дигао руке и рек'о ''Ајде,крени''  ;D

Иначе издање за сваку похвалу,у стилу стиха ''наша снага њима проблем је највећи''...Похвалио би вођу за сјајан и разноврстан избор песама,такође много је било готивно кад су се мали барјаци сами вијорили на ветру 8)

Свака част за ове слике... :o
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2008-2009/cz_vojvodina/delije4.jpg
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2008-2009/cz_vojvodina/delije5.jpg
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

јбг,наши играчи опет нису стигли до победе али се надамо да су сада много искуснији и ако бог да да следеће године буде много боље.бројност одлична,али колико је керова било када се текма приводила крају оно је страшно. :o :o :o                                                   
мосхато


А на рукомету...ЛУДНИЦА!!!
Еври го и редар који је носио сталак од камере  :)