Сутра сви на текму, да оверимо и Челарево!!!


Утакмица је у 13 часова.


немам речи за данашње издање...

мислим да се никоме, али буквално никоме данас није ни долазило у челарево.
ем је била велика гужва у оном кавешчићу,
ем маса индијанаца,
ем намрштених кежуала који као да не смеју да певају...

били смо скроз без срца данас.

све у свему, јако лоше издање.

што би рекли, било не поновило се.
I just want to see your blood,
I just want to stand and stare.

Сасвим коректно навијање данас, јбг то што су неки не задовољни навијањем јер нису видели (снимили) неку бакљу или дим то је већ њихов проблем...Све више има таквих дебила у последње време, ако се не упали "нешто" као да није ни било навијања уопште, и после шатро воли звезду. Треба избацити то пар утакмица да испливају ови што не певају, ови што дођу да снимају, па у колико не сакупе материјал за youtube после пљују овде народ који је оставио глас тамо негде у пички материни!!!


Quote from: luconi on November 12, 2008, 08:15:25 PM
Сасвим коректно навијање данас, јбг то што су неки не задовољни навијањем јер нису видели (снимили) неку бакљу или дим то је већ њихов проблем...Све више има таквих дебила у последње време, ако се не упали "нешто" као да није ни било навијања уопште, и после шатро воли звезду. Треба избацити то пар утакмица да испливају ови што не певају, ови што дођу да снимају, па у колико не сакупе материјал за youtube после пљују овде народ који је оставио глас тамо негде у пички материни!!!
паметно речено  ;) и сасвим тачно  ;)

Имали смо ми много боља издања. Дакле, пун коп Цигана у граду пива, фина екипа, у три четири наврата смо се чули како треба! Имали смо паролу правда за Уроша као и неколико мањих застава са Урошевим ликом.

Данас по мени солидно издање.Са песмом але але оо је почело жешће да грми.Парола искрено нисам видео шта пише јер сам био ред горе.
Колико сам сконтао све зависи од песме,кад год смо певали але але оо била је жешћа лудница и оно нааннаан напред звездо лее...а рецимо певамо неку баладичну песму нормално је да све смори и да се неможе певати исто као и ове...